W sobotę 27 maja, w Lublinie rozegrany został pierwszy turniej PORS sezonu 2017/18. W lubelskim klubie Masters zwyciężył Grzegorz Biernadski pokonując w finale Andrzeja Cieślaka (3:0). Były reprezentant Polski i do niedawna czołowy polski zawodnik nie przegrał w całych zawodach żadnej partii.

Zupełnie inną drogę przebył jego przeciwnik z Lublina o którego awansie z grupy w ostatniej chwili zdecydował mecz Marcina Małyski z Łukaszem Guzowskim (2:0) aby w fazie pucharowej pokonać dwóch utalentowanych juniorów Bartosza Utkowskiego (3:1) oraz Felixa Vidlera (3:2).

Gratulujemy!

Aktualny ranking PORS dostępny jest w zakładce ‘Rankingi’.

Już w czerwcu kolejne zawody z cyklu PORS odbędą się w warszawskim klubie Billboard, ul. Kasprzaka 7 dniach 17.06 [grupy + ćwierćfinały] – 18.06 [półfinały+finał].

undefined

Pierwszy turniej rozpoczynający rozgrywki PLS TOP16 odbędzie się 24.06 w Lublinie – Klub Masters.