Zakończył się kolejny turniej z cyklu PORS Kobiet. Drugi turniej w tym sezonie wygrywa Iza Łącka, która w finale ograła Izę Morską 3-1. W warszawskim klubie Billboard zagrało aż 12 zawodniczek, które zostały podzielone na 4 grupy po 3 osoby. Już na tym etapie pojawiły się zaskakujące wyniki. W drugiej grupie Kasia Bialik pokonała swoje rywalki wynikiem 2-0. Faworytka do wygrania grupy Ola Wojtecka musiała zadowolić się wyjściem z drugiego miejsca do ćwierćfinału. W trzeciej grupie za to zaskakujące może być odpadnięcie na tak wczesnym etapie z turnieju Marty Wawrzyn, ale jak to w snookerze bywa nawet i Ronnie O'Sullivan czasami potrafi odpaść w pierwszej rundzie.

W fazie pucharowej świetnie spisała się Iza Morska, która w pięknym stylu pokonała Joanne Grochal oraz w półfinale Ole Wojtecką. W ostatnim meczu turnieju dołączyła do niej Iza Łącka, która do finału nie przegrała ani jednego frejma. Lepsza z pary okazała się Iza Łącka, która stosunkiem freamów 3-1 sięgnęła po najważniejszy puchar w zawodach oraz po najwyższy break turnieju. Zawodniczka z Sosnowca wbiła 29 punktów w jednym podejściu.

Puchary zostały wręczone przez sędziego głównego zawodów Adama Polaka.

Za świetne przygotowanie stołów, miłą atmosferę oraz świetną obsługę podziękowania należą się klubowi Billboard, który jak zwykle staną na wysokości zadania. W tym sezonie to był ostatni turniej tego cyklu. Teraz czekamy już tylko na styczniowe Mistrzostwa Polski Kobiet.