Turniej: Drużynowe Mistrzostwa Polski 2017

Informacje o turnieju

Nazwa
Drużynowe Mistrzostwa Polski 2017
Kategoria
Otwarte Mistrzostwa Polski
Ranga turnieju
Mistrzostwa Polski
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Aleksandra Wojtecka
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2017-04-28 10:00 - 2017-04-30 20:00
Zapisy
2017-02-10 15:43 - 2017-04-25 21:00
Miejsce
Billboard (Warszawa)

Gospodarzem turnieju jest Warszawski klub Billboard.

Mecze grupowe rozgrywane będą w systemie 5 frejmowym (dwa frejmy singlowe, frejm deblowy shot-by-shot, dwa frejmy singlowe)

Mecze pucharowe rozgrywane będą w systemie 7 frejmowym (dwa frejmy singlowe, frejm deblowy shot-by-shot, dwa frejmy singlowe, frejm deblowy shot-by-shot, frejm singlowy)

Wpisowe na turniej wynosi 80zł od osoby. Na turnieju obowiązuje dopłata za brak licencji zawodniczej wysokości 20zł.

Przez cały turniej obowiązuje kod A według regulaminu rozgrywek PZSiBA

 

Drużyny zgłoszone na dzień 21.04.2017:

1) Marcin Nitschke / Adam Stefanów (Hot Shots Zielona Góra)

2) Tomasz Bugaj / Leszek Lichota (Hot Shots Zielona Góra)

3) Mateusz Baranowski / Kacper Filipiak (Snooker.Zone Konstancin - Jeziorna)

4) Daniel Holoyda / Felix Vidler (Snooker.Zone Konstancin - Jeziorna)

5) Paweł Rogoza / Grzegorz Biernadski (KS Cool Flowers Ożarow Mazowiecki)

6) Małgorzata Sikorska / Mariusz Sikorski (KS Cool Flowers Ożarów Mazowiecki)


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko
1 Bartosz Utkowski/Michał Kotiuk
2 Daniel Holoyda/Felix Vidler
3 Kevin Dabrowski/Paweł Balon
4 Grzegorz Hołysz/Casimiro Licciardi
5 Kacper Filipiak/Mateusz Baranowski
6 Paweł Rogoza/Grzegorz Biernadski
7 Adam Stefanów/Marcin Nitschke
8 Mariusz Sikorski/Małgorzata Sikorska
9 Tomasz Bugaj/Leszek Lichota

Breaki

Najwyższy break: 101 - Kacper Filipiak/Mateusz Baranowski

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kacper Filipiak/Mateusz Baranowski 101, 89, 87
2 Paweł Rogoza/Grzegorz Biernadski 70, 65, 30
3 Daniel Holoyda/Felix Vidler 54
4 Kevin Dabrowski/Paweł Balon 48, 30
5 Adam Stefanów/Marcin Nitschke 47
6 Mariusz Sikorski/Małgorzata Sikorska 40, 30, 30

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
9
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
9
Ile grup
3
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
6

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Adam Stefanów/Marcin Nitschke 6 2 2 0 0 9 1 3
2 Kacper Filipiak/Mateusz Baranowski 6 2 2 0 0 8 2 3
3 Paweł Rogoza/Grzegorz Biernadski 6 2 2 0 0 8 2 3
4 Daniel Holoyda/Felix Vidler 3 2 1 0 1 7 3 2
5 Mariusz Sikorski/Małgorzata Sikorska 3 2 1 0 1 4 6 2
6 Bartosz Utkowski/Michał Kotiuk 3 2 1 0 1 4 6 2

Grupa 1

Adam Stefanów/Marcin Nitschke 5 : 0
2017-04-29 14:00
Grzegorz Hołysz/Casimiro Licciardi
Mariusz Sikorski/Małgorzata Sikorska 1 : 4
2017-04-29 10:00
Adam Stefanów/Marcin Nitschke
Mariusz Sikorski/Małgorzata Sikorska 3 : 2
2017-04-29 12:00
Grzegorz Hołysz/Casimiro Licciardi

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Adam Stefanów/Marcin Nitschke 6 2 2 0 0 9 1 3
2 Mariusz Sikorski/Małgorzata Sikorska 3 2 1 0 1 4 6 2
3 Grzegorz Hołysz/Casimiro Licciardi 0 2 0 0 2 2 8 0

Grupa 2

Kacper Filipiak/Mateusz Baranowski 5 : 0
2017-04-29 10:00
Tomasz Bugaj/Leszek Lichota
Daniel Holoyda/Felix Vidler 2 : 3
2017-04-29 14:00
Kacper Filipiak/Mateusz Baranowski
Daniel Holoyda/Felix Vidler 5 : 0
2017-04-29 12:00
Tomasz Bugaj/Leszek Lichota

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak/Mateusz Baranowski 6 2 2 0 0 8 2 3
2 Daniel Holoyda/Felix Vidler 3 2 1 0 1 7 3 2
3 Tomasz Bugaj/Leszek Lichota 0 2 0 0 2 0 10 0

Grupa 3

Kevin Dabrowski/Paweł Balon 2 : 3
2017-04-29 12:00
Bartosz Utkowski/Michał Kotiuk
Paweł Rogoza/Grzegorz Biernadski 4 : 1
2017-04-29 10:00
Kevin Dabrowski/Paweł Balon
Paweł Rogoza/Grzegorz Biernadski 4 : 1
2017-04-29 14:00
Bartosz Utkowski/Michał Kotiuk

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Rogoza/Grzegorz Biernadski 6 2 2 0 0 8 2 3
2 Bartosz Utkowski/Michał Kotiuk 3 2 1 0 1 4 6 2
3 Kevin Dabrowski/Paweł Balon 0 2 0 0 2 3 7 0

Rozgrywki pucharowe