Turniej: Eliminacje KMP Snooker.Zone turniej 2/10

Informacje o turnieju

Nazwa
Eliminacje KMP Snooker.Zone turniej 2/10
Kategoria
Turnieje Klubowe Snooker.Zone
Ranga turnieju
Turniej Klubowy
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Mateusz Nowak
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2016-09-18 10:00 - 2016-09-18 20:00
Zapisy
2016-09-16 22:00 - 2016-09-17 22:00
Miejsce
Snooker.Zone (Konstancin - Jeziorna)

TURNIEJ ODBYWA SIĘ WYJĄTKOWO W NIEDZIELĘ 18.09 OD GODZINY 10:00

Cykl Turniejów klubowych Snooker.Zone Konstancin - Jeziorna

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu turniejów rankingowych w Akademii Snooker.Zone w Konstancinie - Jeziornie. Cykl obejmuje 10 turniejów które są bezpośrednią kwalifikacją do Klubowych Mistrzostw Polski (Turniej Mistrzów Klubowych).

Turnieje rozgrywane będą systemem grupy + puchar. Grupy zawsze w systemie "lepszy z 3" natomiast drabinka od ćwierćfinału w systemie "lepszy z 5".

Turnieje są otwarte dla wszystkich zawodników.

Nie ma obowiązku posiadania stroju turniejowego.

Rozstawienie zawodników w pierwszym turnieju odbywa się na podstawie rankingów TOP16 i PORS, w następnych turniejach według rankingu klubowego.

W wypadku zgłoszenia się większej liczby osób niż 16, organizator zastrzega możliwość rozegrania turnieju jako dwudniowego. W przypadku mniejszej ilości osób turnieje rozgrywane będą w soboty.

Wpisowe na wszystkie turnieje wynosi 30zł


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Mateusz Nowak 2 Warszawa 05-09-2016 16:53 Profil
2 Michał Kotiuk 9 Lublin 05-09-2016 16:41 Profil
3 Maciej Luberadzki 14 Szczecin 08-09-2016 14:21 Profil
4 Bartosz Utkowski 5 Radom 05-09-2016 16:42 Profil
5 Felix Vidler 15 Warszawa 05-09-2016 22:40 Profil
6 Daniel Holoyda 1 Warszawa 05-09-2016 23:11 Profil
7 Izabela Morska 10 14-09-2016 21:31 Profil
8 Natalia Nowak 19 Warszawa 05-09-2016 16:52 Profil
9 Agnieszka Berecka 7 Lublin 05-09-2016 16:53 Profil
10 Jacek Tulibacki 20 07-09-2016 08:59 Profil
11 Karol Lelek 13 Józefosław 17-09-2016 17:29 Profil
12 Joanna Grochal 8 Puławy 11-09-2016 16:58 Profil
13 Wojciech Przyłucki 4 Warszawa 16-09-2016 07:13 Profil
14 Bartłomiej Bełtowski 6 05-09-2016 16:52 Profil
15 Marta Wawrzyn 18 Pruszków 15-08-2016 21:47 Profil
16 Jarosław Boruk 16 05-09-2016 16:52 Profil
17 Max Senkevich 17 16-09-2016 21:55 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Daniel Holoyda120
2Michał Kotiuk90
3Wojciech Przyłucki
Karol Lelek
70
5Bartosz Utkowski
Jarosław Boruk
Felix Vidler
Maciej Luberadzki
60
9Max Senkevich50
10Bartłomiej Bełtowski50
11Mateusz Nowak
Izabela Morska
50
12Agnieszka Berecka50
13Marta Wawrzyn40
14Natalia Nowak40
15Jacek Tulibacki
Joanna Grochal
40

Breaki

Najwyższy break: 62 - Michał Kotiuk

# Imię i nazwisko Breaki
1 Michał Kotiuk 62, 60, 35, 33, 31
2 Daniel Holoyda 53, 49, 37, 33, 33, 33, 31
3 Wojciech Przyłucki 51, 41, 31, 31
4 Karol Lelek 38, 30
5 Felix Vidler 30

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
17
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
17
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Karol Lelek 12 4 4 0 0 8 1 3
2 Wojciech Przyłucki 9 4 3 0 1 7 3 2
3 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 6 0 3
4 Michał Kotiuk 9 3 3 0 0 6 0 3
5 Jarosław Boruk 9 3 3 0 0 6 1 3
6 Maciej Luberadzki 6 3 2 0 1 5 2 2
7 Felix Vidler 6 3 2 0 1 4 2 2
8 Bartosz Utkowski 6 3 2 0 1 4 2 2

Grupa 1

Maciej Luberadzki 2 : 0
2016-09-18 10:00
Joanna Grochal
Maciej Luberadzki 1 : 2 Jarosław Boruk
Jarosław Boruk 2 : 0
2016-09-18 11:00
Joanna Grochal
Maciej Luberadzki 2 : 0 Mateusz Nowak
Joanna Grochal 0 : 2 Mateusz Nowak
Mateusz Nowak 0 : 2 Jarosław Boruk

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Jarosław Boruk 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Maciej Luberadzki 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Mateusz Nowak 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Joanna Grochal 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 2

Daniel Holoyda 2 : 0
2016-09-18 10:00
Felix Vidler
Izabela Morska 0 : 2 Daniel Holoyda
Jacek Tulibacki 0 : 2
2016-09-18 12:00
Izabela Morska
Daniel Holoyda 2 : 0 Jacek Tulibacki
Felix Vidler 2 : 0 Jacek Tulibacki
Izabela Morska 0 : 2
2016-09-18 11:00
Felix Vidler

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Felix Vidler 6 3 2 0 1 4 2 2
3 Izabela Morska 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Jacek Tulibacki 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 3

Bartosz Utkowski 2 : 0 Agnieszka Berecka
Michał Kotiuk 2 : 0
2016-09-18 10:00
Bartosz Utkowski
Marta Wawrzyn 0 : 2 Michał Kotiuk
Agnieszka Berecka 0 : 2 Michał Kotiuk
Marta Wawrzyn 1 : 2
2016-09-18 11:00
Agnieszka Berecka
Bartosz Utkowski 2 : 0 Marta Wawrzyn

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Michał Kotiuk 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Bartosz Utkowski 6 3 2 0 1 4 2 2
3 Agnieszka Berecka 3 3 1 0 2 2 5 1
4 Marta Wawrzyn 0 3 0 0 3 1 6 0

Grupa 4

Bartłomiej Bełtowski 0 : 2 Karol Lelek
Natalia Nowak 0 : 2 Wojciech Przyłucki
Max Senkevich 0 : 2 Karol Lelek
Wojciech Przyłucki 2 : 0
2016-09-18 11:00
Max Senkevich
Natalia Nowak 0 : 2 Karol Lelek
Natalia Nowak 1 : 2 Max Senkevich
Karol Lelek 2 : 1
2016-09-18 12:00
Wojciech Przyłucki
Bartłomiej Bełtowski 1 : 2 Max Senkevich
Wojciech Przyłucki 2 : 1 Bartłomiej Bełtowski
Natalia Nowak 0 : 2
2016-09-18 10:00
Bartłomiej Bełtowski

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Karol Lelek 12 4 4 0 0 8 1 3
2 Wojciech Przyłucki 9 4 3 0 1 7 3 2
3 Max Senkevich 6 4 2 0 2 4 6 2
4 Bartłomiej Bełtowski 3 4 1 0 3 4 6 1
5 Natalia Nowak 0 4 0 0 4 1 8 0

Rozgrywki pucharowe