Turniej: Eliminacje KMP Snooker.Zone turniej 3/10

Informacje o turnieju

Nazwa
Eliminacje KMP Snooker.Zone turniej 3/10
Kategoria
Turnieje Klubowe Snooker.Zone
Ranga turnieju
Turniej Klubowy
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Mateusz Nowak
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2016-10-01 10:00 - 2016-10-01 20:00
Zapisy
2016-09-01 10:00 - 2016-09-30 19:00
Miejsce
Snooker.Zone (Konstancin - Jeziorna)



Cykl Turniejów klubowych Snooker.Zone Konstancin - Jeziorna

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu turniejów rankingowych w Akademii Snooker.Zone w Konstancinie - Jeziornie. Cykl obejmuje 10 turniejów które są bezpośrednią kwalifikacją do Klubowych Mistrzostw Polski (Turniej Mistrzów Klubowych).

Turnieje rozgrywane będą systemem grupy + puchar. Grupy zawsze w systemie "lepszy z 3" natomiast drabinka od ćwierćfinału w systemie "lepszy z 5".

Turnieje są otwarte dla wszystkich zawodników.

Nie ma obowiązku posiadania stroju turniejowego.

Rozstawienie zawodników w pierwszym turnieju odbywa się na podstawie rankingów TOP16 i PORS, w następnych turniejach według rankingu klubowego.

W wypadku zgłoszenia się większej liczby osób niż 16, organizator zastrzega możliwość rozegrania turnieju jako dwudniowego. W przypadku mniejszej ilości osób turnieje rozgrywane będą w soboty.

Wpisowe na wszystkie turnieje wynosi 30zł


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk Lublin 28-09-2016 21:51 Profil
2 Sebastian Wichniarz 28-09-2016 21:52 Profil
3 Adam Polak Łomianki 30-09-2016 16:43 Profil
4 Felix Vidler Warszawa 26-09-2016 17:52 Profil
5 Daniel Holoyda Warszawa 07-09-2016 19:10 Profil
6 Natalia Nowak Warszawa 21-09-2016 11:15 Profil
7 Agnieszka Berecka Lublin 30-09-2016 17:12 Profil
8 Marcin Małyska Lubartów 30-09-2016 17:28 Profil
9 Bartłomiej Bełtowski 27-09-2016 12:17 Profil
10 Marta Wawrzyn Pruszków 29-09-2016 22:22 Profil
11 Jarosław Boruk 29-09-2016 22:22 Profil

Breaki

Najwyższy break: 57 - Daniel Holoyda

# Imię i nazwisko Breaki
1 Daniel Holoyda 57, 37

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
11
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
11
Ile grup
3
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
6

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Felix Vidler 6 2 2 0 0 4 0 3
3 Marcin Małyska 6 3 2 0 1 4 3 2
4 Natalia Nowak 3 2 1 0 1 2 2 2

Grupa 1

Sebastian Wichniarz 0 : 2
2016-10-01 11:00
Marcin Małyska
Daniel Holoyda 2 : 0 Sebastian Wichniarz
Marcin Małyska 2 : 1 Jarosław Boruk
Marcin Małyska 0 : 2 Daniel Holoyda
Daniel Holoyda 2 : 0
2016-10-01 11:00
Jarosław Boruk
Sebastian Wichniarz 0 : 2 Jarosław Boruk

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Marcin Małyska 6 3 2 0 1 4 3 2
3 Jarosław Boruk 3 3 1 0 2 3 4 1
4 Sebastian Wichniarz 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 2

Michał Kotiuk 2 : 0
2016-10-01 11:00
Bartłomiej Bełtowski
Michał Kotiuk 2 : 0 Marta Wawrzyn
Marta Wawrzyn : Bartłomiej Bełtowski
Adam Polak 2 : 0
2016-10-01 10:00
Marta Wawrzyn
Adam Polak 2 : 1 Bartłomiej Bełtowski
Adam Polak 0 : 2 Michał Kotiuk

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Michał Kotiuk 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Adam Polak 6 3 2 0 1 4 3 2
3 Bartłomiej Bełtowski 0 2 0 0 2 1 4 0
4 Marta Wawrzyn 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 3

Natalia Nowak 0 : 2 Felix Vidler
Agnieszka Berecka 0 : 2
2016-10-01 11:00
Felix Vidler
Natalia Nowak 2 : 0
2016-10-01 10:00
Agnieszka Berecka

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Felix Vidler 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Natalia Nowak 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Agnieszka Berecka 0 2 0 0 2 0 4 0