Turniej: Mistrzostwa Klubu Cue Bar

Informacje o turnieju

Nazwa
Mistrzostwa Klubu Cue Bar
Kategoria
Turniej nierankingowy
Ranga turnieju
Turniej Klubowy
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Kevin Dabrowski
Sędzia
Kevin Dabrowski
Turniej
2017-02-25 10:00 - 2017-02-26 22:00
Zapisy
2017-02-11 15:01 - 2017-02-24 21:00
Miejsce
Cuebar (Kraków)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Damian Adamus 12-02-2017 19:57 Profil
2 Ariel Trębocha Bobrowniki 23-02-2017 09:23 Profil
3 Michał Matuszczyk 15-02-2017 19:50 Profil
4 Konrad Sor 23-02-2017 11:10 Profil
5 Kevin Dabrowski Kraków 11-02-2017 15:05 Profil
6 Maciej Zbrzeżny 24-02-2017 12:26 Profil
7 Jakub Hejnar Kraków 16-02-2017 16:23 Profil
8 Jakub Dybiec 23-02-2017 18:42 Profil
9 Maciej Pęchalski Kraków 12-02-2017 14:49 Profil
10 Karol Steczko Budzyń 11-02-2017 15:05 Profil
11 Krzysztof Siudak 24-02-2017 20:43 Profil
12 Maciej Jakubek Kraków 22-02-2017 19:17 Profil
13 Michał Bobrowski 11-02-2017 15:05 Profil
14 Andrzej Skupień 23-02-2017 22:34 Profil
15 Piotr Pitala 24-02-2017 12:28 Profil
16 Jakub Nowak 24-02-2017 13:12 Profil

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
16
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
16
Ile grup
6
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
10

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Ariel Trębocha 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Maciej Pęchalski 6 2 2 0 0 4 0 3
3 Michał Matuszczyk 6 2 2 0 0 4 0 3
4 Maciej Jakubek 6 2 2 0 0 4 0 3
5 Konrad Sor 6 2 2 0 0 4 1 3
6 Maciej Zbrzeżny 3 2 1 0 1 3 2 2
7 Jakub Hejnar 3 2 1 0 1 2 2 2
8 Jakub Dybiec 3 2 1 0 1 2 3 2
9 Damian Adamus 3 2 1 0 1 2 3 2
10 Krzysztof Siudak 3 2 1 0 1 2 3 2

Grupa 1

Ariel Trębocha 2 : 0
2017-02-25 17:30
Jakub Dybiec
Ariel Trębocha 2 : 0
2017-02-25 16:30
Michał Bobrowski
Jakub Dybiec 2 : 1
2017-02-25 15:00
Michał Bobrowski

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Ariel Trębocha 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Jakub Dybiec 3 2 1 0 1 2 3 2
3 Michał Bobrowski 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 2

Andrzej Skupień 1 : 2
2017-02-25 14:00
Damian Adamus
Damian Adamus 0 : 2
2017-02-25 11:00
Maciej Pęchalski
Maciej Pęchalski 2 : 0
2017-02-25 12:30
Andrzej Skupień

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Maciej Pęchalski 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Damian Adamus 3 2 1 0 1 2 3 2
3 Andrzej Skupień 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 3

Michał Matuszczyk 2 : 0
2017-02-25 15:00
Jakub Hejnar
Piotr Pitala 0 : 2
2017-02-25 17:30
Michał Matuszczyk
Piotr Pitala 0 : 2
2017-02-25 16:30
Jakub Hejnar

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Michał Matuszczyk 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Jakub Hejnar 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Piotr Pitala 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 4

Maciej Zbrzeżny 1 : 2
2017-02-25 14:00
Konrad Sor
Jakub Nowak 0 : 2
2017-02-25 11:00
Maciej Zbrzeżny
Jakub Nowak 0 : 2
2017-02-25 12:30
Konrad Sor

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Konrad Sor 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Maciej Zbrzeżny 3 2 1 0 1 3 2 2
3 Jakub Nowak 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 5

Krzysztof Siudak 0 : 2
2017-02-25 15:00
Maciej Jakubek
Karol Steczko 0 : 2
2017-02-25 17:30
Maciej Jakubek
Karol Steczko 1 : 2
2017-02-25 16:30
Krzysztof Siudak

Wyniki rozgrywek grupy 5

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Maciej Jakubek 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Krzysztof Siudak 3 2 1 0 1 2 3 2
3 Karol Steczko 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 6