Turniej: Mistrzostwa Krakowa Cue Bar Kraków PORS 5

Informacje o turnieju

Nazwa
Mistrzostwa Krakowa Cue Bar Kraków PORS 5
Kategoria
POLSKI OTWARTY RANKING SNOOKERA
Ranga turnieju
PORS ****
System rozgrywek
Grupowy
Organizator
Kevin Dabrowski
Sędzia
Kevin Dabrowski
Turniej
2016-11-26 10:00 - 2016-11-27 20:00
Zapisy
2016-10-26 14:36 - 2016-11-22 21:00
Miejsce
Cuebar (Kraków)

Kwalifikację do fazy pucharowej uzyskają zwycięzcy poszczególnych grup, dołączając do rozstawionych zawodników w fazie LAST16, którymi są:

1. Kacper Filipiak
2. Paweł Rogoza
3. Karol Lelek
4. Michał Kotiuk
5. Paweł Balon
6. Piotr Olejnik
7. Jason Wright
8. Ariel Trębocha

Dwóch zwycięzców grup z najgorszym bilansem mierzyć się będzie w fazie pucharowej o mecz z zawodnikiem rozstawionym z numerem 1.


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Opcje
1 Mateusz Nowak 91 Warszawa 27-10-2016 06:57 Profil
2 Damian Adamus 168 Kraków 07-11-2016 11:42 Profil
3 Bartosz Utkowski 83 Radom 19-11-2016 12:31 Profil
4 Felix Vidler 92 Warszawa 20-11-2016 18:43 Profil
5 Łukasz Guzowski 73 Bojano 27-10-2016 08:45 Profil
6 Marcin Bek 64 Warszawa 24-09-2016 07:15 Profil
7 Michał Matuszczyk 181 12-11-2016 14:12 Profil
8 Konrad Sor 280 22-11-2016 19:50 Profil
9 Kevin Dabrowski 93 Kraków 07-11-2016 11:35 Profil
10 Grzegorz Łoniewski 101 Wrocław 11-11-2016 17:58 Profil
11 Grzegorz Hołysz 79 Wrocław 15-11-2016 17:07 Profil
12 Marcin Małyska 110 Lubartów 22-11-2016 20:57 Profil
13 Jacek Tulibacki 194 27-10-2016 06:30 Profil
14 Janusz Orluk 303 12-11-2016 17:33 Profil
15 Daniel Zuziak 239 22-11-2016 20:50 Profil
16 Piotr Marszałek 215 Krosno 21-11-2016 09:31 Profil
17 Jarosław Mączka 257 22-11-2016 20:09 Profil
18 Karol Steczko 301 Budzyń 15-11-2016 15:19 Profil
19 Michał Szabat 188 Janów Lubelski 22-11-2016 13:33 Profil
20 Maciej Jakubek 296 Kraków 16-11-2016 16:24 Profil
21 Robert Czupryniak 163 Zieleniewo 22-11-2016 12:34 Profil
22 Radosław Wojnarowski 199 Oława 21-11-2016 20:03 Profil
23 Paweł Grzanka 176 22-11-2016 13:29 Profil
24 Mieszko Ostrowski 314 23-11-2016 10:48 Profil
25 Katarzyna Bester 312 23-11-2016 10:48 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1 Michał Szabat 0
2 Felix Vidler 0
3 Marcin Bek 0
4 Kevin Dabrowski 0
5 Robert Czupryniak 0
6 Paweł Grzanka 0
7 0
8 Daniel Zuziak 0
9 Bartosz Utkowski 40
10 Jarosław Mączka 0
11 Konrad Sor 40
12 Michał Matuszczyk 40
13 Grzegorz Hołysz 40
14 Damian Adamus 40
15 Piotr Marszałek 40
16 Marcin Małyska 40
17 Łukasz Guzowski 40
18 Grzegorz Łoniewski 35
19 Mateusz Nowak 40
20 Janusz Orluk 35
21 Radosław Wojnarowski 35
22 Maciej Jakubek 35
23 Katarzyna Bester 35
24 Mieszko Ostrowski 35
25 35
26 Karol Steczko 35
27 Jacek Tulibacki 35

Breaki

Najwyższy break: 38 - Kevin Dabrowski

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kevin Dabrowski 38
2 Łukasz Guzowski 36
3 Michał Matuszczyk 35

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
25
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
25
Ile grup
9
Ile wychodzi z grupy
0
Ile wychodzi
0

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Michał Szabat 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Felix Vidler 6 2 2 0 0 4 0 3
3 Marcin Bek 6 2 2 0 0 4 0 3
4 Kevin Dabrowski 6 2 2 0 0 4 0 3
5 Robert Czupryniak 6 2 2 0 0 4 0 3
6 Paweł Grzanka 6 2 2 0 0 4 0 3
7 6 2 2 0 0 4 1 3
8 Daniel Zuziak 6 2 2 0 0 4 1 3
9 Bartosz Utkowski 3 2 1 0 1 3 2 2
10 Jarosław Mączka 3 2 1 0 1 3 2 2
11 Konrad Sor 3 2 1 0 1 3 3 2
12 Michał Matuszczyk 3 2 1 0 1 2 2 2
13 Grzegorz Hołysz 3 2 1 0 1 2 2 2
14 Damian Adamus 3 2 1 0 1 2 2 2
15 Piotr Marszałek 3 2 1 0 1 2 2 2
16 Marcin Małyska 3 2 1 0 1 2 2 2
17 Łukasz Guzowski 3 2 1 0 1 2 3 2
18 Grzegorz Łoniewski 3 2 1 0 1 2 3 2
19 Mateusz Nowak 3 2 1 0 1 2 3 2
20 Janusz Orluk 0 2 0 0 2 1 4 0
21 Radosław Wojnarowski 0 2 0 0 2 1 4 0
22 Maciej Jakubek 0 2 0 0 2 1 4 0
23 Katarzyna Bester 0 2 0 0 2 0 4 0
24 Mieszko Ostrowski 0 2 0 0 2 0 4 0
25 0 2 0 0 2 0 4 0
26 Karol Steczko 0 2 0 0 2 0 4 0
27 Jacek Tulibacki 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 1

Łukasz Guzowski 0 : 2
2016-11-26 21:00
Michał Szabat
Maciej Jakubek 1 : 2
2016-11-26 19:30
Łukasz Guzowski
Michał Szabat 2 : 0
2016-11-26 18:00
Maciej Jakubek

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Michał Szabat 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Łukasz Guzowski 3 2 1 0 1 2 3 2
3 Maciej Jakubek 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 2

Piotr Marszałek 2 : 0
2016-11-26 09:00
Karol Steczko
Karol Steczko 0 : 2
2016-11-26 10:30
Marcin Bek
Marcin Bek 2 : 0
2016-11-26 12:00
Piotr Marszałek

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marcin Bek 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Piotr Marszałek 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Karol Steczko 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 3

Daniel Zuziak 2 : 0
2016-11-26 19:30
0 : 2
2016-11-26 18:00
Bartosz Utkowski
Bartosz Utkowski 1 : 2
2016-11-26 21:00
Daniel Zuziak

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Daniel Zuziak 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Bartosz Utkowski 3 2 1 0 1 3 2 2
3 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 4

Felix Vidler 2 : 0
2016-11-26 15:00
Mieszko Ostrowski
Damian Adamus 0 : 2
2016-11-26 16:30
Felix Vidler
Mieszko Ostrowski 0 : 2
2016-11-26 13:30
Damian Adamus

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Felix Vidler 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Damian Adamus 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Mieszko Ostrowski 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 5

Janusz Orluk 1 : 2
2016-11-26 15:00
Mateusz Nowak
Paweł Grzanka 2 : 0
2016-11-26 13:30
Mateusz Nowak
Janusz Orluk 0 : 2
2016-11-26 16:30
Paweł Grzanka

Wyniki rozgrywek grupy 5

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Grzanka 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Mateusz Nowak 3 2 1 0 1 2 3 2
3 Janusz Orluk 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 6

Katarzyna Bester 0 : 2
2016-11-26 12:00
Marcin Małyska
Kevin Dabrowski 2 : 0
2016-11-26 10:30
Marcin Małyska
Katarzyna Bester 0 : 2
2016-11-26 09:00
Kevin Dabrowski

Wyniki rozgrywek grupy 6

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kevin Dabrowski 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Marcin Małyska 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Katarzyna Bester 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 7

Konrad Sor 1 : 2
2016-11-26 21:00
Grzegorz Łoniewski
Grzegorz Łoniewski 0 : 2
2016-11-26 18:00
Jarosław Mączka
Konrad Sor 2 : 1
2016-11-26 19:30
Jarosław Mączka

Wyniki rozgrywek grupy 7

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Jarosław Mączka 3 2 1 0 1 3 2 2
2 Konrad Sor 3 2 1 0 1 3 3 2
3 Grzegorz Łoniewski 3 2 1 0 1 2 3 2

Grupa 8

Radosław Wojnarowski 1 : 2
2016-11-26 12:00
2 : 0
2016-11-26 10:30
Michał Matuszczyk
Radosław Wojnarowski 0 : 2
2016-11-26 09:00
Michał Matuszczyk

Wyniki rozgrywek grupy 8

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Michał Matuszczyk 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Radosław Wojnarowski 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 9

Jacek Tulibacki 0 : 2
2016-11-26 13:30
Grzegorz Hołysz
Robert Czupryniak 2 : 0
2016-11-26 15:00
Jacek Tulibacki
Grzegorz Hołysz 0 : 2
2016-11-26 16:30
Robert Czupryniak

Wyniki rozgrywek grupy 9

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Robert Czupryniak 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Grzegorz Hołysz 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Jacek Tulibacki 0 2 0 0 2 0 4 0