Turniej: Mistrzostwa Polski 6 reds

Informacje o turnieju

Nazwa
Mistrzostwa Polski 6 reds
Kategoria
Turniej nierankingowy
Ranga turnieju
Mistrzostwa Polski
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Marek Zubrzycki
Sędzia
Wiktoria Jędruszek
Turniej
2018-02-24 09:00 - 2018-02-25 20:00
Zapisy
2018-01-29 13:11 - 2018-02-20 21:00
Miejsce
Fuga Mundi (Wrocław)

Mistrzostwa Polski w Snookerze na 6 czerwonych bilach

Wrocław 2018
 

Mistrzostwa zostaną rozegrane w Klubie Fuga Mundi we Wrocławiu.
Zawodnicy proszeni są o przybycie na swój mecz zgodnie z harmonogramem gier.
Modus gier grupowych - lepszy z 5
Wpisowe: 120 zł
Ubiór - kod A
 

Cele zawodów

* wyłonienie Mistrza Polski w Snookerze na 6 czerwonych bilach

* promowanie idei współzawodnictwa sportowego w duchu zasad fair play

* popularyzacja gier bilardowych

Miejsce zawodów

Klub Fuga Mundi, Pl. Grunwaldzki 12-14, Wrocław

Termin

24-25 lutego 2018 r.

Organizator

Polski Związek Snookera i Bilarda Angielskiego

Klub Fuga Mundi, Wrocław

Warunki uczestnictwa

W Mistrzostwach mogą wziąć udział zawodnicy obojga płci, którzy zgłoszą swój udział w wyznaczonym terminie i stawią się na odprawie zawodników w dniu rozpoczęcia zawodów.

Ubiór - od pierwszych rund obowiązuje strój regulaminowy PZSiBA - kod A

Termin i miejsce zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 20 lutego 2018 r. do godz. 21:00.

Sposób zgłoszeń: rejestracja na www.snooker.pl

System i sposób przeprowadzenia zawodów

Zawody rozegrane będą w dwóch etapach – fazie grupowej i pucharowej.

Modus meczów: faza grupowa - lepszy z 5 lub 7, faza pucharowa - lepszy z 7, finał lepszy z 9.

Rozstawienie zawodników wg kolejności:

1. obrońca tytułu,  2. Ranking PLS TOP16, 3. Ranking PORS

Kryteria ustalania kolejności zawodników w grupach (wg zasad IBSF):

a/ wygrane mecze;

b/ bilans frejmów;

c/ bezpośredni pojedynek;

d/ losowanie.

Kryteria ustalenia kolejności rankingu turniejowego zawodników po grach grupowych (wg zasad IBSF):

a/ miejsc w grupie;

b/ mecze nieprzegrane;

c/ średnia BF/MR;

d/ losowanie.

Szczegółowe informacje nt. systemu rozgrywek zostaną przekazane podczas odprawy zawodników.

Sędziowanie

Organizator zapewnia udział licencjonowanych sędziów przez cały czas trwania turnieju.

Nagrody i tytuły

W zawodach nie ma nagród finansowych.

Zawodnicy otrzymują puchary za miejsca 1-3.

Podział innych nagród, także rzeczowych, pozostaje w gestii Organizatora.

Koszty udziału w zawodach

Opłata startowa wynosi 120 zł.

Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu, ubezpieczenia, zakwaterowania i wyżywienia.

Postanowienia końcowe

Niniejszy Regulamin może być uzupełniony o inne informacje nt. zawodów.

 

*PROGRAM ZAWODÓW

Sobota 24 lutego 2018 r.

10:00 – odprawa zawodników MP 6 czerwonych

11:00 – ok. 19:00  mecze w grupach MP 6 czerwonych

Niedziela 25 lutego 2018 r.

10:00 – faza pucharowa MP 6 czerwonych

ok. 16:00 – Finał MP 6 czerwonych

* godziny mogą ulec zmianie

 


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Krzysztof Kubicki Wrocław 18-02-2018 11:10 Profil
2 Paweł Balon 20-02-2018 19:43 Profil
3 Ariel Trębocha Bobrowniki 20-02-2018 18:57 Profil
4 Michał Matuszczyk 12-02-2018 21:27 Profil
5 Mateusz Piechowiak 20-02-2018 20:49 Profil
6 Dalia Alska 20-02-2018 20:08 Profil
7 Grzegorz Łoniewski Wrocław 01-02-2018 23:20 Profil
8 Grzegorz Biernadski Warszawa 20-02-2018 17:42 Profil
9 Grzegorz Hołysz Wrocław 16-02-2018 20:48 Profil
10 Piotr Olejnik Wrocław 08-02-2018 15:36 Profil
11 Paweł Chołodowski 19-02-2018 17:48 Profil
12 Maciej Kusak Warszawa 20-02-2018 07:21 Profil
13 Mateusz Baranowski Zielona Góra 20-02-2018 13:28 Profil
14 Paweł Rogoza Szczecin 20-02-2018 19:18 Profil
15 Sławomir Rasiewicz 20-02-2018 21:23 Profil
16 Piotr Murat Lublin 19-02-2018 19:08 Profil
17 Marek Zubrzycki 20-02-2018 19:48 Profil
18 Krzysztof Drążkiewicz 19-02-2018 08:38 Profil
19 Jarosław Kalinowski 20-02-2018 10:10 Profil
20 Mateusz Rzeczycki Wrocław 17-02-2018 16:56 Profil
21 Paweł Kalita Okmiany 20-02-2018 16:45 Profil
22 Michał Rychlik Wrocław 19-02-2018 13:07 Profil
23 Andrzej Augustyniak Wrocław 17-02-2018 15:24 Profil
24 Marcin Karłyk Lwówek 17-02-2018 20:22 Profil
25 Tomasz Wrotny Wrocław 19-02-2018 22:02 Profil
26 Leszek Lichota Warszawa 20-02-2018 19:48 Profil
27 Filip Ratajczak Lwówek 17-02-2018 20:25 Profil
28 Casimiro Licciardi 15-02-2018 13:56 Profil
29 Michał Ebert Warszawa 31-01-2018 14:26 Profil
30 Hanna Mergies-Wrotna 20-02-2018 13:27 Profil
31 Sebastian Palus 20-02-2018 11:31 Profil
32 Damian Adamus Wroclaw 21-02-2018 10:28 Profil

Breaki

Najwyższy break: 52 - Maciej Kusak

# Imię i nazwisko Breaki
1 Maciej Kusak 52, 38
2 Marek Zubrzycki 48, 30
3 Michał Ebert 48
4 Mateusz Rzeczycki 43
5 Grzegorz Biernadski 42, 34, 32
6 Paweł Rogoza 41, 36, 33
7 Paweł Balon 39, 38
8 Mateusz Baranowski 35, 34, 31
9 Krzysztof Drążkiewicz 32
10 Piotr Murat 31
11 Ariel Trębocha 30

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
32
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
32
Ile grup
10
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
20

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Jarosław Kalinowski 9 3 3 0 0 9 2 3
2 Mateusz Rzeczycki 9 3 3 0 0 9 2 3
3 Krzysztof Drążkiewicz 6 3 2 0 1 8 4 2
4 Paweł Rogoza 6 2 2 0 0 6 0 3
5 Krzysztof Kubicki 6 2 2 0 0 6 0 3
6 Mateusz Baranowski 6 2 2 0 0 6 0 3
7 Ariel Trębocha 6 2 2 0 0 6 0 3
8 Grzegorz Biernadski 6 2 2 0 0 6 1 3
9 Piotr Olejnik 6 2 2 0 0 6 2 3
10 Paweł Balon 6 2 2 0 0 6 2 3
11 Marek Zubrzycki 6 2 2 0 0 6 2 3
12 Hanna Mergies-Wrotna 3 3 1 0 2 6 6 1
13 Maciej Kusak 3 2 1 0 1 4 3 2
14 Piotr Murat 3 2 1 0 1 4 4 2
15 Sławomir Rasiewicz 3 2 1 0 1 3 3 2
16 Michał Ebert 3 2 1 0 1 3 3 2
17 Grzegorz Hołysz 3 2 1 0 1 3 4 2
18 Dalia Alska 3 2 1 0 1 3 4 2
19 Paweł Kalita 3 2 1 0 1 3 4 2
20 Filip Ratajczak 3 2 1 0 1 3 5 2

Grupa 1

Paweł Rogoza 3 : 0
2018-02-24 09:00
Paweł Chołodowski
Sławomir Rasiewicz 3 : 0
2018-02-24 11:00
Paweł Chołodowski
Sławomir Rasiewicz 0 : 3
2018-02-24 13:00
Paweł Rogoza

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Rogoza 6 2 2 0 0 6 0 3
2 Sławomir Rasiewicz 3 2 1 0 1 3 3 2
3 Paweł Chołodowski 0 2 0 0 2 0 6 0

Grupa 2

Leszek Lichota 2 : 3
2018-02-24 16:00
Marek Zubrzycki
Grzegorz Hołysz 3 : 1
2018-02-24 18:00
Leszek Lichota
Marek Zubrzycki 3 : 0
2018-02-24 20:00
Grzegorz Hołysz

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marek Zubrzycki 6 2 2 0 0 6 2 3
2 Grzegorz Hołysz 3 2 1 0 1 3 4 2
3 Leszek Lichota 0 2 0 0 2 3 6 0

Grupa 3

Mateusz Rzeczycki 3 : 0
2018-02-24 10:00
Sebastian Palus
Hanna Mergies-Wrotna 3 : 0
2018-02-24 10:00
Andrzej Augustyniak
Hanna Mergies-Wrotna 1 : 3
2018-02-24 12:00
Mateusz Rzeczycki
Andrzej Augustyniak 3 : 1
2018-02-24 12:00
Sebastian Palus
Mateusz Rzeczycki 3 : 1
2018-02-24 14:00
Andrzej Augustyniak
Hanna Mergies-Wrotna 2 : 3
2018-02-24 14:00
Sebastian Palus

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Rzeczycki 9 3 3 0 0 9 2 3
2 Hanna Mergies-Wrotna 3 3 1 0 2 6 6 1
3 Andrzej Augustyniak 3 3 1 0 2 4 7 1
4 Sebastian Palus 3 3 1 0 2 4 8 1

Grupa 4

Ariel Trębocha 3 : 0
2018-02-24 16:00
Paweł Kalita
Casimiro Licciardi 1 : 3
2018-02-24 18:00
Paweł Kalita
Casimiro Licciardi 0 : 3
2018-02-24 20:00
Ariel Trębocha

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Ariel Trębocha 6 2 2 0 0 6 0 3
2 Paweł Kalita 3 2 1 0 1 3 4 2
3 Casimiro Licciardi 0 2 0 0 2 1 6 0

Grupa 5

Michał Matuszczyk 1 : 3
2018-02-24 20:00
Grzegorz Biernadski
Filip Ratajczak 3 : 2
2018-02-24 15:00
Michał Matuszczyk
Filip Ratajczak 0 : 3
2018-02-24 17:00
Grzegorz Biernadski

Wyniki rozgrywek grupy 5

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Grzegorz Biernadski 6 2 2 0 0 6 1 3
2 Filip Ratajczak 3 2 1 0 1 3 5 2
3 Michał Matuszczyk 0 2 0 0 2 3 6 0

Grupa 6

Krzysztof Kubicki 3 : 0
2018-02-24 10:00
Michał Rychlik
Michał Rychlik 1 : 3
2018-02-24 12:00
Dalia Alska
Krzysztof Kubicki 3 : 0
2018-02-24 14:00
Dalia Alska

Wyniki rozgrywek grupy 6

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Krzysztof Kubicki 6 2 2 0 0 6 0 3
2 Dalia Alska 3 2 1 0 1 3 4 2
3 Michał Rychlik 0 2 0 0 2 1 6 0

Grupa 7

Mateusz Piechowiak 0 : 3
2018-02-24 15:00
Mateusz Baranowski
Mateusz Piechowiak 0 : 3
2018-02-24 17:00
Michał Ebert
Michał Ebert 0 : 3
2018-02-24 19:00
Mateusz Baranowski

Wyniki rozgrywek grupy 7

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 6 2 2 0 0 6 0 3
2 Michał Ebert 3 2 1 0 1 3 3 2
3 Mateusz Piechowiak 0 2 0 0 2 0 6 0

Grupa 8

Tomasz Wrotny 1 : 3
2018-02-24 09:00
Krzysztof Drążkiewicz
Jarosław Kalinowski 3 : 0
2018-02-24 09:00
Grzegorz Łoniewski
Jarosław Kalinowski 3 : 2
2018-02-24 11:00
Krzysztof Drążkiewicz
Grzegorz Łoniewski 3 : 2
2018-02-24 11:00
Tomasz Wrotny
Grzegorz Łoniewski 0 : 3
2018-02-24 13:00
Krzysztof Drążkiewicz
Jarosław Kalinowski 3 : 0
2018-02-24 13:00
Tomasz Wrotny

Wyniki rozgrywek grupy 8

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Jarosław Kalinowski 9 3 3 0 0 9 2 3
2 Krzysztof Drążkiewicz 6 3 2 0 1 8 4 2
3 Grzegorz Łoniewski 3 3 1 0 2 3 8 1
4 Tomasz Wrotny 0 3 0 0 3 3 9 0

Grupa 9

Maciej Kusak 1 : 3
2018-02-24 19:00
Paweł Balon
Marcin Karłyk 1 : 3
2018-02-24 15:00
Paweł Balon
Maciej Kusak 3 : 0
2018-02-24 17:00
Marcin Karłyk

Wyniki rozgrywek grupy 9

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Balon 6 2 2 0 0 6 2 3
2 Maciej Kusak 3 2 1 0 1 4 3 2
3 Marcin Karłyk 0 2 0 0 2 1 6 0

Grupa 10

Piotr Olejnik 3 : 1
2018-02-24 16:00
Piotr Murat
Piotr Olejnik 3 : 1
2018-02-24 18:00
Damian Adamus
Piotr Murat 3 : 1
2018-02-24 20:00
Damian Adamus

Wyniki rozgrywek grupy 10

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Piotr Olejnik 6 2 2 0 0 6 2 3
2 Piotr Murat 3 2 1 0 1 4 4 2
3 Damian Adamus 0 2 0 0 2 2 6 0

Rozgrywki pucharowe