Turniej: Mistrzostwa Polski do lat 21

Informacje o turnieju

Nazwa
Mistrzostwa Polski do lat 21
Kategoria
Mistrzostwa Polski U21
Ranga turnieju
Mistrzostwa Polski
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Marek Zubrzycki
Sędzia
Wiktoria Jędruszek
Turniej
2017-12-09 09:00 - 2017-12-10 20:00
Zapisy
2017-11-07 10:00 - 2017-12-05 21:00
Miejsce
Fuga Mundi (Wrocław)

Mistrzostwa Polski do lat 21

W turnieju weźmie udział 13 zawodników.

Rozstawienie do grup odbyło się na podstawie rankingów PLS TOP16 oraz PORS. Pozostali zawodnicy zostali rozstawieni losowo.

Termin i miejsce rozpoczęcia gier: 
Sobota, 9 grudnia 2017
Klub Fuga Mundi, Pl. Grunwaldzki 12-14, Wrocław

Godzina rozpoczęcia:   10:00

Obowiązująca kolejność gier:

Mateusz Baranowski - Łukasz Jezierski
Paweł Rogoza - Michał Przybyłowski
Karol Lelek - Dalia Alska
Daniel Holoyda - Bartosz Winsze
Felix Vidler - Katarzyna Bialik
Rafał Szymanek - Łukasz Jezierski
Maciej Kusak - Michał Przybyłowski
Michał Kotiuk - Dalia Alska 
Mateusz Baranowski - Rafał Szymanek
Daniel Holoyda - Katarzyna Bialik
Felix Vidler - Bartosz Winsze
Paweł Rogoza - Maciej Kusak
Daniel Holoyda - Felix Vidler
Karol Lelek - Michał Kotiuk
Katarzyna Bialik - Bartosz Winsze

MECZE FAZY GRUPOWEJ zostaną rozegrane w modusie "lepszy z 5". 

FAZA PUCHAROWA rozpocznie się niezwłocznie po zakończeniu fazy grupowej.

Kryteria ustalenia kolejności w grupach:
a/ wygrane mecze;
b/ bilans frejmów; 
c/ bezpośredni pojedynek

Rozstawienie do fazy pucharowej zostanie wyznaczone według rankingu turniejowego. Kryteria kolejności:
a/ wygrane mecze;
b/ bilans frejmów; 
c/ najwyższy brejk

ĆWIERĆFINAŁY oraz PÓŁFINAŁY zostaną rozegrane w modusie “lepszy z 5”.  FINAŁ zostanie rozegrany w modusie "lepszy z 7".

Mecze fazy pucharowej, na które nie wystarczy czasu w sobotę, zostaną rozegrane w niedzielę (godzina do ustalenia).

Przez cały czas trwania turnieju obowiązuje strój regulaminowy według kodu A.

Wpisowe na turniej wynosi 60 zł od osoby.

 


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk Lublin 03-12-2017 14:59 Profil
2 Rafał Szymanek Wrocław 03-12-2017 11:59 Profil
3 Felix Vidler Warszawa 03-12-2017 18:49 Profil
4 Daniel Holoyda Warszawa 30-11-2017 22:53 Profil
5 Dalia Alska 05-12-2017 20:59 Profil
6 Maciej Kusak Warszawa 01-12-2017 09:28 Profil
7 Mateusz Baranowski Zielona Góra 14-11-2017 13:49 Profil
8 Paweł Rogoza Szczecin 05-12-2017 12:06 Profil
9 Karol Lelek Józefosław 19-11-2017 03:15 Profil
10 Katarzyna Bialik Warszawa 07-11-2017 14:05 Profil
11 Michał Przybyłowski Kalisz 04-12-2017 20:25 Profil
12 Łukasz Jezierski Kalisz 04-12-2017 20:21 Profil
13 Bartosz Winsze 05-12-2017 16:23 Profil

Breaki

Najwyższy break: 135 - Mateusz Baranowski

# Imię i nazwisko Breaki
1 Mateusz Baranowski 135, 120, 106, 72, 57, 54, 49, 46, 45, 38, 36, 35, 33, 32, 32
2 Daniel Holoyda 59, 53, 50, 41, 33, 32, 30
3 Maciej Kusak 53, 35
4 Paweł Rogoza 52, 43, 38, 36, 33, 32, 31, 30
5 Karol Lelek 52, 44, 39, 34, 32, 30
6 Michał Kotiuk 44, 34, 30
7 Felix Vidler 39
8 Rafał Szymanek 30

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
13
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
13
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 9 2 3
2 Felix Vidler 6 3 2 0 1 8 3 2
3 Mateusz Baranowski 6 2 2 0 0 6 0 3
4 Karol Lelek 6 2 2 0 0 6 0 3
5 Paweł Rogoza 6 2 2 0 0 6 2 3
6 Maciej Kusak 3 2 1 0 1 5 3 2
7 Rafał Szymanek 3 2 1 0 1 3 3 2
8 Michał Kotiuk 3 2 1 0 1 3 3 2

Grupa 1

Łukasz Jezierski 0 : 3
2017-12-09 10:00
Mateusz Baranowski
Rafał Szymanek 3 : 0
2017-12-09 13:00
Łukasz Jezierski
Mateusz Baranowski 3 : 0
2017-12-09 14:30
Rafał Szymanek

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 6 2 2 0 0 6 0 3
2 Rafał Szymanek 3 2 1 0 1 3 3 2
3 Łukasz Jezierski 0 2 0 0 2 0 6 0

Grupa 2

Michał Przybyłowski 0 : 3
2017-12-09 10:00
Paweł Rogoza
Maciej Kusak 3 : 0
2017-12-09 13:00
Michał Przybyłowski
Paweł Rogoza 3 : 2
2017-12-09 16:00
Maciej Kusak

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Rogoza 6 2 2 0 0 6 2 3
2 Maciej Kusak 3 2 1 0 1 5 3 2
3 Michał Przybyłowski 0 2 0 0 2 0 6 0

Grupa 3

Bartosz Winsze 0 : 3
2017-12-09 11:00
Daniel Holoyda
Katarzyna Bialik 0 : 3
2017-12-09 11:00
Felix Vidler
Daniel Holoyda 3 : 0
2017-12-09 14:30
Katarzyna Bialik
Bartosz Winsze 0 : 3
2017-12-09 14:30
Felix Vidler
Felix Vidler 2 : 3
2017-12-09 16:00
Daniel Holoyda
Bartosz Winsze 2 : 3
2017-12-09 17:00
Katarzyna Bialik

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 9 2 3
2 Felix Vidler 6 3 2 0 1 8 3 2
3 Katarzyna Bialik 3 3 1 0 2 3 8 1
4 Bartosz Winsze 0 3 0 0 3 2 9 0

Grupa 4

Karol Lelek 3 : 0
2017-12-09 11:00
Dalia Alska
Dalia Alska 0 : 3
2017-12-09 13:00
Michał Kotiuk
Michał Kotiuk 0 : 3
2017-12-09 16:00
Karol Lelek

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Karol Lelek 6 2 2 0 0 6 0 3
2 Michał Kotiuk 3 2 1 0 1 3 3 2
3 Dalia Alska 0 2 0 0 2 0 6 0

Rozgrywki pucharowe