Turniej: Mistrzostwa Polski do lat 21

Informacje o turnieju

Nazwa
Mistrzostwa Polski do lat 21
Kategoria
Mistrzostwa Polski U21
Ranga turnieju
Mistrzostwa Polski
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Kazimierz Olejniczak
Turniej
2018-10-27 09:00 - 2018-10-28 20:00
Zapisy
2018-01-31 13:58 - 2018-10-23 21:00
Miejsce
Amnezja (Kalisz)

Mistrzostwa Polski w kategorii do lat 21

Mistrzostwa odbędą się w dniach 27-28.10.2018 r. (sobota-niedziela) w klubie Amnezja w Kaliszu przy ul. Podmiejskiej 16.

W mistrzostwach wezmą udział zawodniczki i zawodnicy urodzeni w roku 1997 i młodsi, którzy zgłosili swój udział na stronie snooker.pl. 

Zawodnicy podzieleni zostali losowo na trzy grupy wg zasady:
Miejsce “1” w grupach - zawodnicy TOP16
Miejsce “2” w grupach - zawodnicy sklasyfikowani najwyżej na liście PORS 
Miejsce “3” w grupach - pozostali zawodnicy z listy PORS oraz biorący udział w poprzednich MP U-21
Miejsce “4” w grupach - pozostali zawodnicy 

Po losowaniu grupy przedstawiają się następująco :

A   1 - Daniel  Holoyda              B   1 - Antoni Kowalski             1 - Mateusz Baranowski 
      2 - Jakub Chromy                     2 - Bartosz Utkowski               2 - Michał Kotiuk
      3 - Michał Przybyłowski           3 - Bartosz Winsze                  3 - Łukasz Jezierski       
      4 - Marcin Jezierski                                                                    4 - Gabriela Winsze 

Uwaga!
Jeżeli na odprawie przed rozpoczęciem mistrzostw (sobota, 27.10.2018 r., godz. 9:30) któryś z zawodników z grupy 3-osobowej nie stawi się, losowanie zostanie przeprowadzone ponownie. 

Wpisowe: 60 zł - płatne u sędziego głównego przed rozpoczęciem gier
Strój regulaminowy: kod A

Turniej zostanie przeprowadzony w dwóch etapach :
1. Faza grupowa
Sobota, 27.10.2018 r., godz. 10:00-18:00
Mecze grupowe zostaną rozegrane systemem każdy z każdym. 
O kolejności gier zawodnicy zostaną poinformowani na odprawie.
Modus meczów w fazie grupowej: lepszy z 5
O kolejności w grupach decyduje :
a. liczba zwycięstw
b. bilans frejmów
c. mecz bezpośredni
d. dogrywka na czarnej bili
2. Faza pucharowa
Do tej fazy awansuje najlepszych 8 zawodników z grup.
O kolejności rozstawienia decyduje:
a. bilans dużych punktów
b. bilans frejmów
c. najwyższy brejk
d. dogrywka na bili czarnej 
Modus meczów fazy pucharowej: lepszy z 5,  finał - lepszy z 7

Mecze fazy pucharowej zostaną rozegrane w niedzielę, 28.10.2018 r.
Ćwierćfinały - godz. 10:00 i 11:30 
Półfinały - godz. 14:00
Finał - godz. 16:30 

Organizator zapewnia udział sędziów przez cały czas trwania turnieju. 

Zawodnicy otrzymają puchary za miejsca 1-4 oraz najwyższego brejka turnieju.
Dodatkowo Organizator zapewnia nagrody finansowe: 
1 miejsce - 600 zł 
2 miejsce - 300 - zł 
3 miejsce - 2x 150 zł 
Najwyższy brejk - 200 zł
Dla zawodników zajmujących miejsce 1-8 przewidziano nagrody rzeczowe.
Dla wszystkich zawodników przewidziane są upominki. 

Propozycja zakwaterowania: Hotel Calisia, Kalisz, ul. Nowy Świat 1-3
tel. +48 627679100.  
Na hasło SNOOKER hotel oferuje zniżki.

Wszystkie zapytania prosimy kierować do sędziego głównego - Kazimierza Olejniczaka 
tel. +48 600988628


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk Lublin 18-09-2018 12:59 Profil
2 Bartosz Utkowski Radom 21-10-2018 23:33 Profil
3 Antoni Kowalski Zielona Góra 16-10-2018 17:54 Profil
4 Daniel Holoyda Warszawa 05-10-2018 00:09 Profil
5 Mateusz Baranowski Zielona Góra 07-09-2018 11:11 Profil
6 Jakub Chromy Kraków 20-09-2018 17:17 Profil
7 Michał Przybyłowski Kalisz 10-10-2018 19:10 Profil
8 Bartosz Winsze Kalisz 13-10-2018 13:30 Profil
9 Łukasz Jezierski Kalisz 15-09-2018 19:17 Profil
10 Marcin Jezierski Kalisz 16-10-2018 18:58 Profil
11 Gabriela Winsze Kalisz 13-10-2018 13:32 Profil

Breaki

Najwyższy break: 100 - Mateusz Baranowski

# Imię i nazwisko Breaki
1 Mateusz Baranowski 100, 80, 79, 79, 67, 66, 59, 46, 45, 44, 42, 40, 40, 39, 37, 36, 35, 35, 30
2 Daniel Holoyda 74, 38, 37, 37, 33, 32
3 Antoni Kowalski 64, 48, 46, 36, 35, 33, 33, 32
4 Michał Kotiuk 44, 35, 35, 30, 30
5 Bartosz Utkowski 32

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
11
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
11
Ile grup
3
Ile wychodzi z grupy
3
Ile wychodzi
9

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 9 1 3
2 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 9 1 3
3 Jakub Chromy 6 3 2 0 1 7 3 2
4 Michał Kotiuk 6 3 2 0 1 7 3 2
5 Antoni Kowalski 6 2 2 0 0 6 0 3
6 Bartosz Utkowski 3 2 1 0 1 3 3 2
7 Michał Przybyłowski 3 3 1 0 2 3 6 1
8 Łukasz Jezierski 3 3 1 0 2 3 6 1
9 Bartosz Winsze 0 2 0 0 2 0 6 0

Grupa 1

Jakub Chromy 1 : 3 Daniel Holoyda
Michał Przybyłowski 0 : 3 Jakub Chromy
Michał Przybyłowski 0 : 3
2018-10-27 11:30
Daniel Holoyda
Marcin Jezierski 0 : 3 Daniel Holoyda
Jakub Chromy 3 : 0
2018-10-27 10:00
Marcin Jezierski
Michał Przybyłowski 3 : 0 Marcin Jezierski

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 9 1 3
2 Jakub Chromy 6 3 2 0 1 7 3 2
3 Michał Przybyłowski 3 3 1 0 2 3 6 1
4 Marcin Jezierski 0 3 0 0 3 0 9 0

Grupa 2

Antoni Kowalski 3 : 0
2018-10-27 10:00
Bartosz Winsze
Bartosz Winsze 0 : 3
2018-10-27 11:30
Bartosz Utkowski
Antoni Kowalski 3 : 0 Bartosz Utkowski

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Antoni Kowalski 6 2 2 0 0 6 0 3
2 Bartosz Utkowski 3 2 1 0 1 3 3 2
3 Bartosz Winsze 0 2 0 0 2 0 6 0

Grupa 3

Mateusz Baranowski 3 : 0
2018-10-27 11:30
Łukasz Jezierski
Michał Kotiuk 3 : 0
2018-10-27 10:00
Gabriela Winsze
Gabriela Winsze 0 : 3 Łukasz Jezierski
Gabriela Winsze 0 : 3 Mateusz Baranowski
Łukasz Jezierski 0 : 3 Michał Kotiuk
Mateusz Baranowski 3 : 1 Michał Kotiuk

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 9 1 3
2 Michał Kotiuk 6 3 2 0 1 7 3 2
3 Łukasz Jezierski 3 3 1 0 2 3 6 1
4 Gabriela Winsze 0 3 0 0 3 0 9 0

Rozgrywki pucharowe