Turniej: Mistrzostwa Polski do lat 21

Informacje o turnieju

Nazwa
Mistrzostwa Polski do lat 21
Kategoria
Mistrzostwa Polski U21
Ranga turnieju
Mistrzostwa Polski
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Mateusz Nowak
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2016-10-15 10:00 - 2016-10-15 20:00
Zapisy
2016-10-14 00:59 - 2016-10-14 22:00
Miejsce
Snooker.Zone (Konstancin - Jeziorna)

Wpisowe na turniej: 80zł

Strój regulaminowy wg kodu A obowiązuje od początku do końca turnieju.


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk Lublin 22-09-2016 22:12 Profil
2 Maciej Luberadzki Szczecin 30-09-2016 14:44 Profil
3 Bartosz Utkowski Radom 21-09-2016 11:30 Profil
4 Felix Vidler Warszawa 21-09-2016 10:50 Profil
5 Daniel Holoyda Warszawa 21-09-2016 10:50 Profil
6 Kacper Filipiak Warszawa 21-09-2016 21:17 Profil
7 Mateusz Baranowski Zielona Góra 28-09-2016 14:54 Profil
8 Paweł Rogoza Szczecin 10-10-2016 09:55 Profil
9 Karol Lelek Józefosław 21-09-2016 10:50 Profil

Breaki

Najwyższy break: 101 - Mateusz Baranowski

# Imię i nazwisko Breaki
1 Mateusz Baranowski 101, 74, 57, 55, 48, 33, 32, 32, 30, 30
2 Kacper Filipiak 97, 83, 77, 60, 53, 46, 41, 40, 39, 38, 37, 37, 36, 36, 36, 35, 32, 32, 32, 31
3 Paweł Rogoza 83, 57, 45, 32, 30
4 Daniel Holoyda 62, 47, 32, 30
5 Karol Lelek 60, 48, 44, 38, 35, 33, 32, 32, 30
6 Michał Kotiuk 54, 51, 39
7 Bartosz Utkowski 49, 37, 32, 32, 32
8 Felix Vidler 33

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
9
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
9
Ile grup
2
Ile wychodzi z grupy
3
Ile wychodzi
6

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 12 4 4 0 0 12 2 3
2 Karol Lelek 9 4 3 0 1 9 5 2
3 Michał Kotiuk 6 4 2 0 2 10 8 2
4 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 8 5 2
5 Mateusz Baranowski 6 3 2 0 1 7 3 2
6 Daniel Holoyda 3 3 1 0 2 4 7 1

Grupa 1

Michał Kotiuk 3 : 0 Maciej Luberadzki
Bartosz Utkowski 0 : 3 Kacper Filipiak
Maciej Luberadzki 0 : 3 Bartosz Utkowski
Michał Kotiuk 2 : 3 Kacper Filipiak
Kacper Filipiak 3 : 0 Karol Lelek
Maciej Luberadzki 0 : 3
2016-10-15 10:00
Kacper Filipiak
Michał Kotiuk 2 : 3 Karol Lelek
Bartosz Utkowski 0 : 3
2016-10-15 10:00
Karol Lelek
Bartosz Utkowski 2 : 3 Michał Kotiuk
Maciej Luberadzki 0 : 3 Karol Lelek

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 12 4 4 0 0 12 2 3
2 Karol Lelek 9 4 3 0 1 9 5 2
3 Michał Kotiuk 6 4 2 0 2 10 8 2
4 Bartosz Utkowski 3 4 1 0 3 5 9 1
5 Maciej Luberadzki 0 4 0 0 4 0 12 0

Grupa 2

Mateusz Baranowski 3 : 0 Daniel Holoyda
Felix Vidler 0 : 3
2016-10-15 10:00
Mateusz Baranowski
Paweł Rogoza 3 : 1
2016-10-15 10:00
Daniel Holoyda
Mateusz Baranowski 1 : 3 Paweł Rogoza
Paweł Rogoza 2 : 3 Felix Vidler
Daniel Holoyda 3 : 1 Felix Vidler

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 8 5 2
2 Mateusz Baranowski 6 3 2 0 1 7 3 2
3 Daniel Holoyda 3 3 1 0 2 4 7 1
4 Felix Vidler 3 3 1 0 2 4 8 1

Rozgrywki pucharowe