Turniej: Mistrzostwa Polski Kobiet w Snookerze 2017

Informacje o turnieju

Nazwa
Mistrzostwa Polski Kobiet w Snookerze 2017
Kategoria
Mistrzostwa Polski Kobiet
Ranga turnieju
Mistrzostwa Polski
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Mateusz Nowak
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2017-03-25 10:00 - 2017-03-26 20:00
Zapisy
2017-01-04 11:22 - 2017-03-17 22:00
Miejsce
Snooker.Zone (Konstancin - Jeziorna)

Rozgrywki grupowe rozpoczną się w sobotę o godzinie 9:30

Mecze grupowe rozegrane będą systemem "lepszy z 3", z grup wychodzą po dwie zawodniczki do dalszej fazy.

 O rozstawieniu w drabince będzie decydował ranking turniejowy. W przypadku pozycji ex aequo, zawodniczki będą losowane do pozycji rankingowych.

Mecze fazy pucharowej rozpoczną się w niedzielę o godzinie 10:00. Faza pucharowa rozgrywana będzie systemem "lepszy z 5" w ćwierćfinałach i półfinałach. Finał będzie rozegrany systemem "lepszy z 7"

Przypominamy o konieczności posiadania pełnego stroju turniejowego według kodu A.

Do udziału w turnieju wymagana jest licencja zawodnicza PZSiBA.

 

Rozstawienie do koszyków przed losowaniem grup Mistrzostw Polski Kobiet:

1. Dalia Alska

2. Aleksandra Wojtecka

3. Małgorzata Sikorska

4. Ewa Pawińska

 

5. Joanna Grochal

6. Marta Wawrzyn

7. Iza Morska

8. Ewelina Piślewska

 

9. Natalia Nowak

10. Anna Topyła

11. Tetiana Prokopyshak - Kokocińska

12. Agnieszka Berecka

 

13.  Marta Kleinrok

14. Iza Łącka

15. Anna Szczepańska

 

Losowanie grup odbędzie się 21.03.2017 w Akademii Snooker.Zone, o godzinie 18:30. Zawodniczki zostaną podzielone na 4 grupy (3 grupy po 4 osoby i jedna grupa 3 osobowa)


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Aleksandra Wojtecka 05-01-2017 11:13 Profil
2 Małgorzata Sikorska 12-03-2017 21:10 Profil
3 Izabela Morska 05-01-2017 18:57 Profil
4 Natalia Nowak Warszawa 08-01-2017 21:03 Profil
5 Agnieszka Berecka Lublin 16-03-2017 10:16 Profil
6 Dalia Alska 20-02-2017 12:25 Profil
7 Anna Topyła 14-03-2017 21:23 Profil
8 Joanna Grochal Puławy 15-01-2017 20:02 Profil
9 Anna Szczepańska 17-03-2017 20:54 Profil
10 Tetyana Prokopyshak-Kokocinska 17-03-2017 21:54 Profil
11 Marta Wawrzyn Pruszków 05-01-2017 17:26 Profil
12 Ewelina Piślewska 25-01-2017 12:31 Profil
13 Ewa Pawińska Warszawa 11-02-2017 07:48 Profil
14 Marta Kleinrok Warszawa 21-03-2017 16:11 Profil
15 Iza Łącka Sosnowiec 19-03-2017 10:17 Profil

Breaki

Najwyższy break: 38 - Iza Łącka

# Imię i nazwisko Breaki
1 Iza Łącka 38
2 Małgorzata Sikorska 35
3 Ewa Pawińska 30, 24, 24
4 Joanna Grochal 24, 22
5 Izabela Morska 23, 20
6 Dalia Alska 22, 22
7 Aleksandra Wojtecka 22

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
15
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
15
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Ewa Pawińska 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Joanna Grochal 9 3 3 0 0 6 2 3
3 Dalia Alska 9 3 3 0 0 6 3 3
4 Aleksandra Wojtecka 6 3 2 0 1 5 2 2
5 Izabela Morska 6 3 2 0 1 5 3 2
6 Małgorzata Sikorska 6 2 2 0 0 4 0 3
7 Iza Łącka 6 3 2 0 1 4 3 2
8 Natalia Nowak 3 2 1 0 1 2 3 2

Grupa 1

Ewa Pawińska 2 : 0
2017-03-25 19:30
Ewelina Piślewska
Ewa Pawińska 2 : 0
2017-03-25 17:30
Agnieszka Berecka
Agnieszka Berecka 0 : 2
2017-03-25 15:30
Ewelina Piślewska
Ewelina Piślewska 0 : 2
2017-03-25 17:30
Iza Łącka
Agnieszka Berecka 1 : 2
2017-03-25 19:30
Iza Łącka
Iza Łącka 0 : 2
2017-03-25 15:30
Ewa Pawińska

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Ewa Pawińska 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Iza Łącka 6 3 2 0 1 4 3 2
3 Ewelina Piślewska 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Agnieszka Berecka 0 3 0 0 3 1 6 0

Grupa 2

Joanna Grochal 2 : 0
2017-03-25 11:30
Marta Kleinrok
Aleksandra Wojtecka 2 : 0
2017-03-25 09:30
Marta Kleinrok
Aleksandra Wojtecka 2 : 0
2017-03-25 11:30
Tetyana Prokopyshak-Kokocinska
Aleksandra Wojtecka 1 : 2
2017-03-25 13:30
Joanna Grochal
Tetyana Prokopyshak-Kokocinska 2 : 0
2017-03-25 13:30
Marta Kleinrok
Tetyana Prokopyshak-Kokocinska 1 : 2
2017-03-25 09:30
Joanna Grochal

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Joanna Grochal 9 3 3 0 0 6 2 3
2 Aleksandra Wojtecka 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Tetyana Prokopyshak-Kokocinska 3 3 1 0 2 3 4 1
4 Marta Kleinrok 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 3

Dalia Alska 2 : 1
2017-03-25 11:30
Anna Topyła
Anna Topyła 1 : 2
2017-03-25 13:30
Anna Szczepańska
Anna Topyła 0 : 2
2017-03-25 09:30
Izabela Morska
Izabela Morska 1 : 2
2017-03-25 13:30
Dalia Alska
Anna Szczepańska 1 : 2
2017-03-25 09:30
Dalia Alska
Izabela Morska 2 : 1 Anna Szczepańska

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Dalia Alska 9 3 3 0 0 6 3 3
2 Izabela Morska 6 3 2 0 1 5 3 2
3 Anna Szczepańska 3 3 1 0 2 4 5 1
4 Anna Topyła 0 3 0 0 3 2 6 0

Grupa 4

Natalia Nowak 2 : 1
2017-03-25 19:30
Marta Wawrzyn
Marta Wawrzyn 0 : 2
2017-03-25 17:30
Małgorzata Sikorska
Natalia Nowak 0 : 2
2017-03-25 15:30
Małgorzata Sikorska

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Małgorzata Sikorska 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Natalia Nowak 3 2 1 0 1 2 3 2
3 Marta Wawrzyn 0 2 0 0 2 1 4 0

Rozgrywki pucharowe