Turniej: Mistrzostwa Polski Masters 40+

Informacje o turnieju

Nazwa
Mistrzostwa Polski Masters 40+
Kategoria
Masters 40+
Ranga turnieju
Mistrzostwa Polski
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Piotr Murat
Turniej
2018-01-20 09:00 - 2018-01-20 20:00
Zapisy
2017-11-20 09:00 - 2018-01-16 21:00
Miejsce
Masters (Lublin)

MISTRZOSTWA POLSKI W SNOOKERZE kat. MASTERS (40+) - Lublin 2018

Grupy, wyniki, terminarz: http://esnooker.pl/turnieje/2018/mps/mps_2018.php

Cele zawodów

* wyłonienie Mistrza Polski w kat. Masters w snookerze;

* promowanie idei współzawodnictwa sportowego w duchu zasad fair play;

* popularyzacja snookera.

Miejsce zawodów

Klub Masters Lublin GH Olimp Al. Spółdzielczości Pracy 36

Termin

19-21 stycznia 2018 roku (piątek-niedziela)

Organizator

Polski Związek Snookera i Bilarda Angielskiego

Klub Masters Lublin

Warunki uczestnictwa

W Mistrzostwach mogą wziąć udział zawodnicy obojga płci, urodzeni w roku 1978 i wcześniej, którzy zgłoszą swój udział w wyznaczonym terminie i stawią się na odprawie zawodników w dniu rozpoczęcia zawodów.

Ubiór - od pierwszych rund obowiązuje strój regulaminowy PZSiBA, kod A (wizytowe spodnie i buty, koszula z mankietem, kamizelka, muszka lub krawat)

Termin i miejsce zgłoszeń

Indywidualne MP Masters 40+ zgłoszenia przyjmowane będą do wtorku 16 stycznia do godz. 21:00.

Sposób zgłoszeń: rejestracja na www.snooker.pl.

System i sposób przeprowadzenia zawodów

IMP Masters 40+ rozegrane będą w dwóch etapach, fazie grupowej i pucharowej. Podział na grupy odbędzie się po zamknięciu zapisów

tj. 16 stycznia'18 r. po godz. 21:00. Do fazy pucharowej awansuje 16 zawodników.

Modus rozgrywek: faza grupowa i 1/8 finału lepszy z 3, 1/4 i 1/2 finału lepszy z 5, finał lepszy z 7

Kryteria ustalania kolejności zawodników w grupach (wg zasad IBSF):

a/ wygrane mecze;

b/ bilans frejmów;

c/ bezpośredni pojedynek;

d/ losowanie.

Kryteria ustalenia kolejności rankingu turniejowego zawodników po grach grupowych (wg zasad IBSF):

a/ miejsc w grupie;

b/ mecze nie przegrane;

c/ średnia BF/MR;

d/ losowanie

Szczegółowe informacje nt. systemu rozgrywek zostaną przekazane podczas odprawy dla zawodników.

Sędziowanie

Udział sędziów licencjonowanych zapewniony od półfinałów.

Nagrody i tytuły

W zawodach nie ma nagród finansowych.

Zawodnicy otrzymują puchary i medale za miejsca 1-4 i najwyższy brejk turnieju

Podział innych nagród, także rzeczowych, pozostaje w gestii Organizatora.

Koszty udziału w zawodach

Opłata startowa 100 zł dla zawodników z licencją PZSiBA, 120 zł dla zawodników bez licencji PZSiBA

Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu, ubezpieczenia, zakwaterowania i wyżywienia.

Postanowienia końcowe

Niniejszy Regulamin może być uzupełniony o inne informacje nt. zawodów.

PROGRAM ZAWODÓW

Piątek 19 stycznia 2017 r.

15:30 -16:00– rejestracja uczestników

16:00 – odprawa dla zawodników i otwarcie zawodów,

16:30 - ok. 21:00 - mecze grupowe

20:00 - bankiet

Sobota 20 stycznia 2017 r.

10:00 - 17:30 – mecze grupowe, 18:00 - faza pucharowa - 1/8 finału

Niedziela 21 stycznia 2017 r.

10:00 – 1/4 finału, 12:00 - półfinały, ok 14:00 – Finał


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Aleksandra Wojtecka 09-01-2018 16:36 Profil
2 Adam Polak Łomianki 13-01-2018 18:10 Profil
3 Małgorzata Sikorska 08-01-2018 22:25 Profil
4 Robert Sekuła 05-01-2018 21:32 Profil
5 Essam Saadeh Zebrzydowice 15-01-2018 11:47 Profil
6 Waldemar Wyszogrodzki 13-01-2018 21:15 Profil
7 Andrzej Cieślak Lublin 22-12-2017 21:50 Profil
8 Grzegorz Nakonieczny 02-01-2018 13:09 Profil
9 Jarosław Kowalski Warszawa 16-01-2018 20:43 Profil
10 Krzysztof Klajn Chełm 22-12-2017 23:48 Profil
11 Marek Bednarz Lublin 16-01-2018 11:03 Profil
12 Marcin Kolibski Janów Lub. 28-12-2017 11:10 Profil
13 Piotr Murat Lublin 04-01-2018 11:20 Profil
14 Marek Zubrzycki 08-01-2018 00:03 Profil
15 Marek Kułago 13-12-2017 10:49 Profil
16 Robert Ratajski Kalisz 16-01-2018 16:47 Profil
17 Joanna Grochal Puławy 09-01-2018 15:05 Profil
18 Anna Szczepańska 06-01-2018 18:45 Profil
19 Dariusz Pawłowski Nałęczów 07-01-2018 15:22 Profil
20 Marek Słomianowski Zamość 16-01-2018 20:34 Profil
21 Dariusz Wiśniewski Kalisz 10-01-2018 10:08 Profil
22 Jerzy Pieniążek Lublin 15-01-2018 18:20 Profil
23 Ernest Chodanionek Zgorzelec 04-01-2018 12:40 Profil
24 Michał Szabat Janów Lubelski 04-01-2018 20:04 Profil
25 Andrzej Kruk 08-01-2018 11:16 Profil
26 Wojciech Wroński Motycz 16-01-2018 14:17 Profil
27 Jacek Kubacki Toruń 16-01-2018 00:35 Profil
28 Paweł Koter Puławy 09-01-2018 22:26 Profil
29 Krzysztof Bujak Lublin 15-01-2018 14:38 Profil
30 Cezary Hermanowski Lublin 08-01-2018 08:02 Profil
31 Marcin Kolanko Krosno 12-01-2018 17:14 Profil
32 Kazimierz Olejniczak Kalisz 16-01-2018 19:45 Profil
33 Maciej Grzegorz Lesiak Warszawa 02-01-2018 17:29 Profil
34 Adam Michałowski Zgorzelec 09-01-2018 12:45 Profil
35 Piotr Buczek 11-01-2018 10:52 Profil
36 Marcin Adamek 16-01-2018 11:19 Profil
37 Piotr Świerszcz 16-01-2018 12:31 Profil

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
37
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
37
Ile grup
8
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
16

Grupa 1

Marcin Kolanko : Jerzy Pieniążek
Marcin Kolibski : Jerzy Pieniążek
Marcin Kolanko : Jarosław Kowalski
Jerzy Pieniążek : Dariusz Pawłowski
Dariusz Pawłowski : Jarosław Kowalski
Jarosław Kowalski : Marcin Kolibski
Dariusz Pawłowski : Marcin Kolanko
Jarosław Kowalski : Jerzy Pieniążek
Marcin Kolibski : Dariusz Pawłowski
Marcin Kolibski : Marcin Kolanko

Grupa 2

Małgorzata Sikorska : Cezary Hermanowski
Paweł Koter : Michał Szabat
Paweł Koter : Małgorzata Sikorska
Cezary Hermanowski : Paweł Koter
Michał Szabat : Cezary Hermanowski
Michał Szabat : Małgorzata Sikorska

Grupa 3

Adam Michałowski : Aleksandra Wojtecka
Grzegorz Nakonieczny : Adam Michałowski
Robert Ratajski : Waldemar Wyszogrodzki
Grzegorz Nakonieczny : Robert Ratajski
Adam Michałowski : Waldemar Wyszogrodzki
Aleksandra Wojtecka : Grzegorz Nakonieczny
Robert Ratajski : Aleksandra Wojtecka
Aleksandra Wojtecka : Waldemar Wyszogrodzki
Waldemar Wyszogrodzki : Grzegorz Nakonieczny
Robert Ratajski : Adam Michałowski

Grupa 4

Marcin Adamek : Joanna Grochal
Marcin Adamek : Krzysztof Bujak
Krzysztof Bujak : Joanna Grochal
Marcin Adamek : Marek Kułago
Joanna Grochal : Marek Kułago
Krzysztof Bujak : Marek Kułago

Grupa 5

Dariusz Wiśniewski : Marek Zubrzycki
Piotr Buczek : Dariusz Wiśniewski
Andrzej Kruk : Essam Saadeh
Marek Zubrzycki : Andrzej Kruk
Marek Zubrzycki : Piotr Buczek
Essam Saadeh : Marek Zubrzycki
Andrzej Kruk : Dariusz Wiśniewski
Piotr Buczek : Essam Saadeh
Dariusz Wiśniewski : Essam Saadeh
Piotr Buczek : Andrzej Kruk

Grupa 6

Robert Sekuła : Piotr Świerszcz
Anna Szczepańska : Robert Sekuła
Kazimierz Olejniczak : Piotr Świerszcz
Piotr Świerszcz : Anna Szczepańska
Marek Słomianowski : Piotr Świerszcz
Marek Słomianowski : Anna Szczepańska
Kazimierz Olejniczak : Anna Szczepańska
Robert Sekuła : Kazimierz Olejniczak
Marek Słomianowski : Kazimierz Olejniczak
Marek Słomianowski : Robert Sekuła

Grupa 7

Andrzej Cieślak : Ernest Chodanionek
Wojciech Wroński : Andrzej Cieślak
Ernest Chodanionek : Krzysztof Klajn
Krzysztof Klajn : Maciej Grzegorz Lesiak
Krzysztof Klajn : Andrzej Cieślak
Wojciech Wroński : Krzysztof Klajn
Maciej Grzegorz Lesiak : Ernest Chodanionek
Wojciech Wroński : Ernest Chodanionek
Maciej Grzegorz Lesiak : Andrzej Cieślak
Wojciech Wroński : Maciej Grzegorz Lesiak

Grupa 8

Marek Bednarz : Adam Polak
Jacek Kubacki : Adam Polak
Piotr Murat : Adam Polak
Piotr Murat : Marek Bednarz
Jacek Kubacki : Marek Bednarz
Jacek Kubacki : Piotr Murat