Turniej: Mistrzostwa Polski MIXT

Informacje o turnieju

Nazwa
Mistrzostwa Polski MIXT
Kategoria
Turniej nierankingowy
Ranga turnieju
Mistrzostwa Polski
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Aleksandra Wojtecka
Turniej
2018-12-15 09:00 - 2018-12-15 20:00
Zapisy
2018-12-01 05:00 - 2018-12-12 12:00
Miejsce
Billboard (Warszawa)

Mistrzostwa Polski 2018 MIXT

Kolejność gier grupowych
• 9:00

Ewelina Piślewska/Grzegorz Biernadski - Marianna Borchert/Rafał Paradowski
Katarzyna Bialik/Maciej Kusak - Joanna Grochal/Kacper Grochal
Kinga Pietrzak/Ariel Trębocha - Patrycja Gromadzińska/Mariusz Witos
• 10:30
Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski - Aleksandra Wojtecka/Michał Ebert
Dalia Alska/Tom Limor - Marta Wawrzyn/Witold Żarowski
Katarzyna Bialik/Maciej Kusak - Patrycja Gromadzińska/Mariusz Witos
• 12:00
Agnieszka Berecka/Tomasz Skalski - Aleksandra Wojtecka/Michał Ebert
Ewelina Piślewska/Grzegorz Biernadski - Marta Wawrzyn/Witold Żarowski
Kinga Pietrzak/Ariel Trębocha - Joanna Grochal/Kacper Grochal
• 13:30
Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski - Agnieszka Berecka/Tomasz Skalski
Dalia Alska/Tom Limor - Marianna Borchert/Rafał Paradowski
Katarzyna Bialik/Maciej Kusak - Kinga Pietrzak/Ariel Trębocha
• 15:00
Ewelina Piślewska/Grzegorz Biernadski - Dalia Alska/Tom Limor
Marta Wawrzyn/Witold Żarowski - Marianna Borchert/Rafał Paradowski
Patrycja Gromadzińska/Mariusz Witos - Joanna Grochal/Kacper Grochal

Cele zawodów
• wyłonienie Mistrza Polski w kategorii par mieszanych MIXT
• promowanie idei współzawodnictwa sportowego w duchu zasad fair play
• popularyzacja snookera

Termin i miejsce zawodów

Termin: 15 grudnia 2018 r. (sobota, 9:00–20:00)
Miejsce: Klub Billboard, ul. Kasprzaka 7, 01-211 Warszawa

Warunki uczestnictwa
W Mistrzostwach mogą wziąć udział drużyny mieszane (kobieta + mężczyzna), które zgłoszą swój udział w wyznaczonym terminie i stawią się na turnieju w wyznaczonym czasie.

Termin i miejsce zgłoszeń
Zgłoszenia będą przyjmowane do 12 grudnia 2018 r. (środa) do godz. 12:00

Sposób zgłoszeń: rejestracja na www.snooker.pl
W razie problemów z rejestracją prosimy o kontakt z Organizatorem lub SG.

Organizator
Polski Związek Snookera i Bilarda Angielskiego 
Klub Billboard

Sędzia główny
Aleksandra Wojtecka

Wpisowe
60 zł od osoby
Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu, ubezpieczenia, zakwaterowania i wyżywienia.

Ubiór
Przez cały czas trwania turnieju obowiązuje strój regulaminowy według kodu A.

System i sposób przeprowadzenia Mistrzostw Polski MIXT
Mistrzostwa zostaną rozegrane w dwóch etapach - fazie grupowej i pucharowej.
Rozstawienie do grup odbędzie się na podstawie aktualnego rankingu drużyny.
Wszystkie frejmy będą rozgrywane systemem deblowym (zmiana po zagraniu).
Modus gier:
Faza grupowa - lepszy z 3 (10 czerwonych bil)
1/4 finału - lepszy z 3 (10 czerwonych bil)
Półfinały i FINAŁ - lepszy z 5 (15 czerwonych bil)

Nagrody
W zawodach nie ma nagród finansowych.
Zawodnicy otrzymują puchary za miejsca 1-4 i najwyższy brejk turnieju.
Podział innych nagród, także rzeczowych, pozostaje w gestii Organizatora.

Postanowienia końcowe
Niniejszy Regulamin może być uzupełniony o inne informacje nt. zawodów.

ZASADY GRY
1. W meczu z udziałem czterech zawodników każda z par rozpoczyna kolejne frejmy na zmianę. 
2. O kolejności decyduje losowanie przeprowadzone przed rozpoczęciem meczu.
3. Partnerzy mogą zmieniać kolejność gry na początku każdego kolejnego frejma. 
4. Kolejność gry ustalana jest na początku każdego frejma i musi być utrzymana do końca frejma.
5. Jeżeli po faulu wysunięto nakaz ponownej gry, gra zawodnik, który spowodował faul, a kolejność gry pozostaje niezmieniona. 
6. Jeśli faul został ogłoszony za wykonanie zagrania poza kolejnością, wówczas partner faulującego może zostać pozbawiony swojego podejścia, w zależności od tego, czy faulujący zostanie poproszony o wykonanie ponownego zagrania.
7. Jeżeli zachodzi konieczność rozegrania ponownie ustawianej ostatniej Czarnej bili, pary losują kolejność gry, a partnerzy decydują, który z zawodników wykona pierwsze zagranie. Dalsza kolejność gry musi być zachowana jak w całym frejmie.
8. Partnerzy mogą konsultować się podczas frejma, ale nie wtedy, gdy jeden z nich jest rozgrywającym i znajduje się przy stole, dopóki nie zakończy swojego podejścia.
9. O
puszczanie klubu pomiędzy frejmami jest niedozwolone.

 

 


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Ewelina Piślewska/Grzegorz Biernadski 12-12-2018 15:37 Profil
2 Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski 12-12-2018 15:36 Profil
3 Katarzyna Bialik/Maciej Kusak 12-12-2018 15:37 Profil
4 Kinga Pietrzak/Ariel Trębocha 12-12-2018 15:37 Profil
5 Dalia Alska/Tom Limor 12-12-2018 15:37 Profil
6 Agnieszka Berecka/Tomasz Skalski 12-12-2018 15:37 Profil
7 Aleksandra Wojtecka/Michał Ebert 12-12-2018 15:38 Profil
8 Marta Wawrzyn/Witold Żarowski 12-12-2018 15:38 Profil
9 Patrycja Gromadzińska/Mariusz Witos 12-12-2018 15:38 Profil
10 Joanna Grochal/Kacper Grochal 12-12-2018 15:38 Profil
11 Marianna Borchert/Rafał Paradowski 12-12-2018 15:38 Profil

Breaki

Najwyższy break: 44 - Kinga Pietrzak/Ariel Trębocha

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kinga Pietrzak/Ariel Trębocha 44, 35
2 Dalia Alska/Tom Limor 30
3 Aleksandra Wojtecka/Michał Ebert 29, 27
4 Agnieszka Berecka/Tomasz Skalski 28, 21
5 Katarzyna Bialik/Maciej Kusak 27
6 Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski 25

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
11
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
11
Ile grup
3
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
6

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Ewelina Piślewska/Grzegorz Biernadski 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Kinga Pietrzak/Ariel Trębocha 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Dalia Alska/Tom Limor 6 3 2 0 1 4 2 2
4 Katarzyna Bialik/Maciej Kusak 6 3 2 0 1 4 3 2
5 Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski 3 2 1 0 1 3 2 2
6 Aleksandra Wojtecka/Michał Ebert 3 2 1 0 1 2 2 2

Grupa 1

Aleksandra Wojtecka/Michał Ebert 0 : 2
2018-12-15 10:30
Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski
Aleksandra Wojtecka/Michał Ebert 2 : 0
2018-12-15 12:00
Agnieszka Berecka/Tomasz Skalski
Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski 1 : 2
2018-12-15 13:30
Agnieszka Berecka/Tomasz Skalski

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski 3 2 1 0 1 3 2 2
2 Aleksandra Wojtecka/Michał Ebert 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Agnieszka Berecka/Tomasz Skalski 3 2 1 0 1 2 3 2

Grupa 2

Marianna Borchert/Rafał Paradowski 0 : 2
2018-12-15 09:00
Ewelina Piślewska/Grzegorz Biernadski
Dalia Alska/Tom Limor 2 : 0
2018-12-15 10:30
Marta Wawrzyn/Witold Żarowski
Ewelina Piślewska/Grzegorz Biernadski 2 : 0
2018-12-15 12:00
Marta Wawrzyn/Witold Żarowski
Dalia Alska/Tom Limor 2 : 0
2018-12-15 13:30
Marianna Borchert/Rafał Paradowski
Ewelina Piślewska/Grzegorz Biernadski 2 : 0
2018-12-15 15:00
Dalia Alska/Tom Limor
Marianna Borchert/Rafał Paradowski 0 : 2
2018-12-15 15:00
Marta Wawrzyn/Witold Żarowski

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Ewelina Piślewska/Grzegorz Biernadski 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Dalia Alska/Tom Limor 6 3 2 0 1 4 2 2
3 Marta Wawrzyn/Witold Żarowski 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Marianna Borchert/Rafał Paradowski 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 3

Joanna Grochal/Kacper Grochal 2 : 0
2018-12-15 09:00
Katarzyna Bialik/Maciej Kusak
Kinga Pietrzak/Ariel Trębocha 2 : 0
2018-12-15 09:00
Patrycja Gromadzińska/Mariusz Witos
Patrycja Gromadzińska/Mariusz Witos 0 : 2
2018-12-15 10:30
Katarzyna Bialik/Maciej Kusak
Kinga Pietrzak/Ariel Trębocha 2 : 0
2018-12-15 12:00
Joanna Grochal/Kacper Grochal
Katarzyna Bialik/Maciej Kusak 2 : 1
2018-12-15 13:30
Kinga Pietrzak/Ariel Trębocha
Joanna Grochal/Kacper Grochal 1 : 2
2018-12-15 15:00
Patrycja Gromadzińska/Mariusz Witos

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kinga Pietrzak/Ariel Trębocha 6 3 2 0 1 5 2 2
2 Katarzyna Bialik/Maciej Kusak 6 3 2 0 1 4 3 2
3 Joanna Grochal/Kacper Grochal 3 3 1 0 2 3 4 1
4 Patrycja Gromadzińska/Mariusz Witos 3 3 1 0 2 2 5 1

Rozgrywki pucharowe