Turniej: Mistrzostwa Polski MIXT 2017

Informacje o turnieju

Nazwa
Mistrzostwa Polski MIXT 2017
Kategoria
Mistrzostwa Polski MIXT
Ranga turnieju
Mistrzostwa Polski
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Wiktoria Jędruszek
Turniej
2017-11-04 09:00 - 2017-11-05 20:00
Zapisy
2017-09-15 09:14 - 2017-10-31 21:00
Miejsce
Billboard (Warszawa)

Mistrzostwa Polski MIXT 2017

 

W turnieju weźmie udział 14 drużyn mieszanych (kobieta + mężczyzna).

FAZA GRUPOWA zostanie rozegrana w modusie “lepszy z 3”.

Termin i miejsce rozpoczęcia gier: 4 listopada 2017, klub Billboard (ul. Kasprzaka 7, Warszawa).

Godzina rozpoczęcia:   9:00

 

Obowiązująca kolejność gier oraz przybliżony czas rozpoczęcia poszczególnych sesji:

9:00

Anna Szczepańska/Janusz Strauch : Aleksandra Wojtecka/Paweł Balon

Renata Rostkowska/Wojciech Przyłucki : Patrycja Gromadzińska/Wojciech Bojewski

Marta Wawrzyn/Ariel Trębocha : Kinga Pietrzak/Krystian Ćwikła

11:00    

Ewelina Piślewska/Grzegorz Biernadski : Anna Szczepańska/Janusz Strauch

Joanna Grochal/Adam Polak : Aleksandra Wojtecka/Paweł Balon

Katarzyna Bialik/Kacper Filipiak : Marta Wawrzyn/Ariel Trębocha

13:00

Izabela Morska/Maciej Maciejewski : Maestato Team (Iza Łącka/Marcin Nitschke)

Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski : Renata Rostkowska/Wojciech Przyłucki

Dalia Alska/Sławomir Rasiewicz : Patrycja Gromadzińska/Wojciech Bojewski

15:00    

Ewelina Piślewska/Grzegorz Biernadski : Joanna Grochal/Adam Polak

Marianna Borchert/Karol Lelek : Izabela Morska/Maciej Maciejewski

Kinga Pietrzak/Krystian Ćwikła : Katarzyna Bialik/Kacper Filipiak

17:00    

Joanna Grochal/Adam Polak : Anna Szczepańska/Janusz Strauch

Aleksandra Wojtecka/Paweł Balon : Ewelina Piślewska/Grzegorz Biernadski

Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski : Dalia Alska/Sławomir Rasiewicz

19:00

Maestato Team (Iza Łącka/Marcin Nitschke) : Marianna Borchert/Karol Lelek

Dalia Alska/Sławomir Rasiewicz : Renata Rostkowska/Wojciech Przyłucki

Patrycja Gromadzińska/Wojciech Bojewski : Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski

 

FAZA PUCHAROWA zostanie rozegrana 5 listopada 2017 w modusie “lepszy z 5”.

Do fazy pucharowej wychodzi 8 drużyn,  po 2 drużyny z każdej z grup.

Przez cały czas trwania turnieju obowiązuje strój regulaminowy według kodu A.

Wpisowe na turniej wynosi 60 zł od osoby.

Do zobaczenia :)

 


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Ewelina Piślewska/Grzegorz Biernadski 02-11-2017 13:14 Profil
2 Joanna Grochal/Adam Polak 02-11-2017 13:18 Profil
3 Aleksandra Wojtecka/Paweł Balon 02-11-2017 13:18 Profil
4 Anna Szczepańska/Janusz Strauch 02-11-2017 13:18 Profil
5 Iza Łącka/Marcin Nitschke 02-11-2017 13:21 Profil
6 Marianna Borchert/Karol Lelek 02-11-2017 13:22 Profil
7 Izabela Morska/Maciej Maciejewski 02-11-2017 13:21 Profil
8 Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski 02-11-2017 13:22 Profil
9 Dalia Alska/Sławomir Rasiewicz 02-11-2017 13:22 Profil
10 Patrycja Gromadzińska/Wojciech Bojewski 02-11-2017 13:25 Profil
11 Renata Rostkowska/Wojciech Przyłucki 02-11-2017 13:25 Profil
12 Katarzyna Bialik/Kacper Filipiak 02-11-2017 13:25 Profil
13 Marta Wawrzyn/Ariel Trębocha 02-11-2017 13:22 Profil
14 Kinga Pietrzak/Krystian Ćwikła 02-11-2017 13:25 Profil

Breaki

Najwyższy break: 43 - Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski

# Imię i nazwisko Breaki
1 Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski 43, 40, 30, 29, 28, 24, 21, 21, 20, 20
2 Ewelina Piślewska/Grzegorz Biernadski 40
3 Iza Łącka/Marcin Nitschke 33, 22, 21
4 Dalia Alska/Sławomir Rasiewicz 28, 25
5 Izabela Morska/Maciej Maciejewski 23
6 Kinga Pietrzak/Krystian Ćwikła 21
7 Katarzyna Bialik/Kacper Filipiak 20

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
14
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
14
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Ewelina Piślewska/Grzegorz Biernadski 9 3 3 0 0 6 2 3
3 Dalia Alska/Sławomir Rasiewicz 6 3 2 0 1 5 2 2
4 Iza Łącka/Marcin Nitschke 6 2 2 0 0 4 0 3
5 Joanna Grochal/Adam Polak 3 3 1 0 2 4 4 1
6 Kinga Pietrzak/Krystian Ćwikła 3 2 1 0 1 3 2 2
7 Izabela Morska/Maciej Maciejewski 3 2 1 0 1 2 2 2
8 Marta Wawrzyn/Ariel Trębocha 3 2 1 0 1 2 2 2

Grupa 1

Aleksandra Wojtecka/Paweł Balon 2 : 1
2017-11-04 11:00
Joanna Grochal/Adam Polak
Aleksandra Wojtecka/Paweł Balon 1 : 2
2017-11-04 17:00
Ewelina Piślewska/Grzegorz Biernadski
Joanna Grochal/Adam Polak 1 : 2
2017-11-04 15:00
Ewelina Piślewska/Grzegorz Biernadski
Anna Szczepańska/Janusz Strauch 2 : 1
2017-11-04 09:00
Aleksandra Wojtecka/Paweł Balon
Anna Szczepańska/Janusz Strauch 0 : 2
2017-11-04 17:00
Joanna Grochal/Adam Polak
Ewelina Piślewska/Grzegorz Biernadski 2 : 0
2017-11-04 11:00
Anna Szczepańska/Janusz Strauch

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Ewelina Piślewska/Grzegorz Biernadski 9 3 3 0 0 6 2 3
2 Joanna Grochal/Adam Polak 3 3 1 0 2 4 4 1
3 Aleksandra Wojtecka/Paweł Balon 3 3 1 0 2 4 5 1
4 Anna Szczepańska/Janusz Strauch 3 3 1 0 2 2 5 1

Grupa 2

Izabela Morska/Maciej Maciejewski 2 : 0
2017-11-04 15:00
Marianna Borchert/Karol Lelek
Iza Łącka/Marcin Nitschke 2 : 0
2017-11-04 19:00
Marianna Borchert/Karol Lelek
Izabela Morska/Maciej Maciejewski 0 : 2
2017-11-04 13:00
Iza Łącka/Marcin Nitschke

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Iza Łącka/Marcin Nitschke 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Izabela Morska/Maciej Maciejewski 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Marianna Borchert/Karol Lelek 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 3

Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski 2 : 0
2017-11-04 19:00
Patrycja Gromadzińska/Wojciech Bojewski
Patrycja Gromadzińska/Wojciech Bojewski 0 : 2
2017-11-04 13:00
Dalia Alska/Sławomir Rasiewicz
Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski 2 : 0
2017-11-04 13:00
Renata Rostkowska/Wojciech Przyłucki
Renata Rostkowska/Wojciech Przyłucki 0 : 2
2017-11-04 19:00
Dalia Alska/Sławomir Rasiewicz
Renata Rostkowska/Wojciech Przyłucki 1 : 2
2017-11-04 09:00
Patrycja Gromadzińska/Wojciech Bojewski
Dalia Alska/Sławomir Rasiewicz 1 : 2
2017-11-04 17:00
Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Dalia Alska/Sławomir Rasiewicz 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Patrycja Gromadzińska/Wojciech Bojewski 3 3 1 0 2 2 5 1
4 Renata Rostkowska/Wojciech Przyłucki 0 3 0 0 3 1 6 0

Grupa 4

Kinga Pietrzak/Krystian Ćwikła 1 : 2
2017-11-04 15:00
Katarzyna Bialik/Kacper Filipiak
Marta Wawrzyn/Ariel Trębocha 2 : 0
2017-11-04 11:00
Katarzyna Bialik/Kacper Filipiak
Kinga Pietrzak/Krystian Ćwikła 2 : 0
2017-11-04 09:00
Marta Wawrzyn/Ariel Trębocha

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kinga Pietrzak/Krystian Ćwikła 3 2 1 0 1 3 2 2
2 Marta Wawrzyn/Ariel Trębocha 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Katarzyna Bialik/Kacper Filipiak 3 2 1 0 1 2 3 2

Rozgrywki pucharowe