Turniej: Mistrzostwa Polski MIXT

Informacje o turnieju

Nazwa
Mistrzostwa Polski MIXT
Kategoria
Mistrzostwa Polski MIXT
Ranga turnieju
Mistrzostwa Polski
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Mateusz Nowak
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2016-11-12 10:00 - 2016-11-13 20:00
Zapisy
2016-09-21 09:54 - 2016-11-08 21:00
Miejsce
Snooker.Zone (Konstancin - Jeziorna)

Mistrzostwa Polski MIXT 2016.

W turnieju mogą wziąć udział wszystkie drużyny mieszane (kobieta + mężczyzna), które zgłoszą swój udział przed upływem terminu zapisów i w wyznaczonym czasie stawią się na turnieju.

Turniej będzie rozegrany w fazie grupowej (12.11.2016) i pucharowej (13.11.2016) w Akademii Snooker.Zone w Konstancinie - Jeziornie

Przez cały czas trwania turnieju obowiązkowy jest strój turniejowy według kodu A.

Wpisowe na turniej wynosi 60zł/osoba.

Turniej rozgrywany jest w modusie "lepszy z 3" w fazie grupowej, oraz "lepszy z 5" w fazie pucharowej.

Rozstawienie w turnieju odbędzie się na podstawie miejsca w rankingach (kolejno TOP16, PORS) lepszych zawodników z pary.

Zapraszamy :)

Zapisane drużyny w kolejności rozstawienia wg. rankingów:

1.Mateusz Baranowski/Małgorzata Sikorska

2.Daniel Holoyda/Natalia Nowak

3.Michał Kotiuk/Anna Topyła

4. Sławomir Rasiewicz/Dalia Alska

5.Ariel Trębocha/Marta Wawrzyn

6.Felix Vidler/Agnieszka Berecka

7.Kevin Dabrowski/Iza Morska

8.Adam Polak/Tetiana Prokopyszak

9.Wojciech Przyłucki/Renata Rostkowska

10.Mariusz Sikorski/Ola Wojtecka

11.Grzegorz Biernadski/Ewelina Piślewska

12.Jerzy Pieniążek/Joanna Grochal

13.Janusz Strauch/Anna Szczepańska

 


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko
1 Michał Kotiuk/Anna Topyła
2 Aleksandra Wojtecka/Mariusz Sikorski
3 Janusz Strauch/Anna Szczepańska
4 Adam Polak/Tetyana Prokopyshak-Kokocinska
5 Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski
6 Felix Vidler/Agnieszka Berecka
7 Ariel Trębocha/Marta Wawrzyn
8 Daniel Holoyda/Natalia Nowak
9 Kevin Dabrowski/Izabela Morska
10 Dalia Alska/Sławomir Rasiewicz
11 Grzegorz Biernadski/Ewelina Piślewska
12 Joanna Grochal/Jerzy Pieniążek
13 Wojciech Przyłucki/Renata Rostkowska

Breaki

Najwyższy break: 41 - Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski

# Imię i nazwisko Breaki
1 Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski 41, 40, 30, 21, 21, 20
2 Grzegorz Biernadski/Ewelina Piślewska 32, 27
3 Kevin Dabrowski/Izabela Morska 28
4 Dalia Alska/Sławomir Rasiewicz 24
5 Daniel Holoyda/Natalia Nowak 24
6 Felix Vidler/Agnieszka Berecka 24

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
13
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
13
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Dalia Alska/Sławomir Rasiewicz 6 3 2 0 1 7 3 2
2 Grzegorz Biernadski/Ewelina Piślewska 6 2 2 0 0 6 0 3
3 Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski 6 2 2 0 0 6 2 3
4 Michał Kotiuk/Anna Topyła 6 2 2 0 0 6 4 3
5 Adam Polak/Tetyana Prokopyshak-Kokocinska 6 3 2 0 1 6 3 2
6 Ariel Trębocha/Marta Wawrzyn 3 2 1 0 1 5 4 2
7 Kevin Dabrowski/Izabela Morska 3 2 1 0 1 3 3 2
8 Daniel Holoyda/Natalia Nowak 3 2 1 0 1 3 3 2

Grupa 1

Kevin Dabrowski/Izabela Morska 0 : 3
2016-11-12 12:00
Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski
Aleksandra Wojtecka/Mariusz Sikorski 0 : 3
2016-11-12 14:00
Kevin Dabrowski/Izabela Morska
Aleksandra Wojtecka/Mariusz Sikorski 2 : 3
2016-11-12 10:00
Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Małgorzata Sikorska/Mateusz Baranowski 6 2 2 0 0 6 2 3
2 Kevin Dabrowski/Izabela Morska 3 2 1 0 1 3 3 2
3 Aleksandra Wojtecka/Mariusz Sikorski 0 2 0 0 2 2 6 0

Grupa 2

Daniel Holoyda/Natalia Nowak 0 : 3
2016-11-12 12:00
Grzegorz Biernadski/Ewelina Piślewska
Felix Vidler/Agnieszka Berecka 0 : 3
2016-11-12 10:00
Daniel Holoyda/Natalia Nowak
Grzegorz Biernadski/Ewelina Piślewska 3 : 0
2016-11-12 14:00
Felix Vidler/Agnieszka Berecka

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Grzegorz Biernadski/Ewelina Piślewska 6 2 2 0 0 6 0 3
2 Daniel Holoyda/Natalia Nowak 3 2 1 0 1 3 3 2
3 Felix Vidler/Agnieszka Berecka 0 2 0 0 2 0 6 0

Grupa 3

Adam Polak/Tetyana Prokopyshak-Kokocinska 3 : 0
2016-11-12 10:00
Wojciech Przyłucki/Renata Rostkowska
Janusz Strauch/Anna Szczepańska 3 : 1 Wojciech Przyłucki/Renata Rostkowska
Adam Polak/Tetyana Prokopyshak-Kokocinska 0 : 3 Dalia Alska/Sławomir Rasiewicz
Janusz Strauch/Anna Szczepańska 0 : 3
2016-11-12 10:00
Dalia Alska/Sławomir Rasiewicz
Adam Polak/Tetyana Prokopyshak-Kokocinska 3 : 0 Janusz Strauch/Anna Szczepańska
Dalia Alska/Sławomir Rasiewicz 1 : 3 Wojciech Przyłucki/Renata Rostkowska

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Dalia Alska/Sławomir Rasiewicz 6 3 2 0 1 7 3 2
2 Adam Polak/Tetyana Prokopyshak-Kokocinska 6 3 2 0 1 6 3 2
3 Wojciech Przyłucki/Renata Rostkowska 3 3 1 0 2 4 7 1
4 Janusz Strauch/Anna Szczepańska 3 3 1 0 2 3 7 1

Grupa 4

Ariel Trębocha/Marta Wawrzyn 2 : 3 Michał Kotiuk/Anna Topyła
Joanna Grochal/Jerzy Pieniążek 2 : 3 Michał Kotiuk/Anna Topyła
Ariel Trębocha/Marta Wawrzyn 3 : 1 Joanna Grochal/Jerzy Pieniążek

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Michał Kotiuk/Anna Topyła 6 2 2 0 0 6 4 3
2 Ariel Trębocha/Marta Wawrzyn 3 2 1 0 1 5 4 2
3 Joanna Grochal/Jerzy Pieniążek 0 2 0 0 2 3 6 0

Rozgrywki pucharowe