Turniej: Mistrzostwa Polski w Bilardzie Angielskim 2017

Informacje o turnieju

Nazwa
Mistrzostwa Polski w Bilardzie Angielskim 2017
Kategoria
Otwarte Mistrzostwa Polski
Ranga turnieju
Mistrzostwa Polski
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Piotr Murat
Turniej
2017-04-07 10:00 - 2017-04-09 20:00
Zapisy
2017-02-10 15:39 - 2017-04-06 21:00
Miejsce
Masters (Lublin)

MISTRZOSTWA POLSKI W BILARD ANGIELSKI - Lublin 2017

Cele zawodów

* wyłonienie Mistrza Polski w Bilard Angielski

* promowanie idei współzawodnictwa sportowego w duchu zasad fair play;

* popularyzacja gier bilardowych

Miejsce zawodów

Masters Bowling & Bilard, Lublin GH Olimp Al. Spółdzielczości Pracy 36

Termin

8-9 kwietnia 2017 r.

Organizator

Polski Związek Snookera i Bilarda Angielskiego

Klub Masters Bowling & Bilard

Warunki uczestnictwa

W Mistrzostwach mogą wziąć udział zawodnicy obojga płci, którzy zgłoszą swój udział w wyznaczonym terminie i stawią się na odprawie zawodników w dniu rozpoczęcia zawodów.

Ubiór - od pierwszych rund obowiązuje strój regulaminowy PZSiBA- kod A

Termin i miejsce zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane będą do 6 kwietnia 2017 r. do godz. 21:00.

Sposób zgłoszeń: rejestracja na www.snooker.pl.

System i sposób przeprowadzenia zawodów

Zawody rozegrane będą w dwóch etapach – fazie grupowej i pucharowej.

W fazie grupowej mecze będą przeprowadzone w systemie gry z ograniczeniem czasowym. Minimalny modus meczu grupowego to 1 x 45 minut,

W fazie pucharowej mecze będą przeprowadzone w systemie gry do uzyskania 100 pkt, finał do 150 pkt.

Kryteria ustalania kolejności zawodników w grupach

a/ wygrane mecze;

b/ różnica małych punktów;

c/ bezpośredni pojedynek;

Kryteria ustalenia kolejności rankingu turniejowego zawodników po grach grupowych

a/ miejsc w grupie;

b/ mecze nie przegrane;

c/ różnica małych punktów

d/ losowanie

Szczegółowe informacje nt. systemu rozgrywek zostaną przekazane podczas odprawy dla zawodników.

Sędziowanie:

Przez cały turniej z wyjątkiem finału obowiązuje wzajemne sędziowanie.

Nagrody i tytuły

W zawodach nie ma nagród finansowych.

Zawodnicy otrzymują puchary i medale za miejsca 1-3,

Podział innych nagród, także rzeczowych, pozostaje w gestii Organizatora.

Koszty udziału w zawodach

Opłata startowa wynosi 80 zł

Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu, ubezpieczenia, zakwaterowania i wyżywienia.

Postanowienia końcowe

Niniejszy Regulamin może być uzupełniony o inne informacje nt. zawodów.

 

*PROGRAM ZAWODÓW

Sobota 8 kwietnia 2017 r.

10:00 – odprawa dla zawodników MP BA, losowanie grup MP BA

10:15 –13:30 mecze w grupach MP BA

13:30 – odprawa dla zawodników MP 6 czerwonych

14:00 – 18:00 mecze w grupach MP 6 czerwonych

18:00 – półfinały MP BA

19:00 – finał MP BA

Niedziela 9 kwietnia 2017 r.

10:00 – 1/4 finału MP 6 czerwonych

11:30 – półfinały MP 6 czerwonych

ok. 13:00 – Finał MP 6 czerwonych

* godziny mogą ulec zmianie


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Damian Adamus 03-04-2017 08:46 Profil
2 Ariel Trębocha Bobrowniki 04-04-2017 10:38 Profil
3 Daniel Holoyda Warszawa 11-02-2017 01:04 Profil
4 Damian Matysiak 02-03-2017 21:37 Profil
5 Mateusz Baranowski Zielona Góra 05-04-2017 14:08 Profil
6 Piotr Murat Lublin 04-04-2017 12:05 Profil
7 Tomasz Wrotny Wrocław 06-04-2017 20:08 Profil

Breaki

Najwyższy break: 51 - Mateusz Baranowski

# Imię i nazwisko Breaki
1 Mateusz Baranowski 51, 49, 49, 45, 36, 33
2 Ariel Trębocha 46, 33
3 Daniel Holoyda 36, 32
4 Piotr Murat 32

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
7
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
7
Ile grup
2
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
4

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 3 0 3
2 Daniel Holoyda 6 2 2 0 0 2 0 3
3 Tomasz Wrotny 6 3 2 0 1 2 1 2
4 Piotr Murat 3 2 1 0 1 1 1 2

Grupa 1

Mateusz Baranowski 1 : 0 Ariel Trębocha
Tomasz Wrotny 1 : 0 Ariel Trębocha
Damian Adamus 0 : 1 Tomasz Wrotny
Ariel Trębocha 1 : 0 Damian Adamus
Mateusz Baranowski 1 : 0 Tomasz Wrotny
Damian Adamus 0 : 1 Mateusz Baranowski

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 3 0 3
2 Tomasz Wrotny 6 3 2 0 1 2 1 2
3 Ariel Trębocha 3 3 1 0 2 1 2 1
4 Damian Adamus 0 3 0 0 3 0 3 0

Grupa 2

Damian Matysiak 0 : 1 Daniel Holoyda
Piotr Murat 0 : 1 Daniel Holoyda
Piotr Murat 1 : 0 Damian Matysiak

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Daniel Holoyda 6 2 2 0 0 2 0 3
2 Piotr Murat 3 2 1 0 1 1 1 2
3 Damian Matysiak 0 2 0 0 2 0 2 0

Rozgrywki pucharowe