Turniej: Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny - PORS 3

Informacje o turnieju

Nazwa
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny - PORS 3
Kategoria
POLSKI OTWARTY RANKING SNOOKERA
Ranga turnieju
PORS ****
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2016-09-10 10:00 - 2016-09-11 20:00
Zapisy
2016-08-10 14:33 - 2016-09-06 21:00
Miejsce
Masters (Lublin)

Wszystkie mecze fazy grupowej rozegrane będą w modusie lepszy z 3. Mecze fazy pucharowej rozegrane będą w modusie lepszy z 5.

Faza pucharowa zaplanowana jest na niedzielę 11 września od godz. 10:00. 


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Mateusz Nowak 91 Warszawa 06-09-2016 00:03 Profil
2 Michał Kotiuk 115 Lublin 28-08-2016 14:05 Profil
3 Damian Adamus 168 Kraków 05-09-2016 20:56 Profil
4 Robert Sekuła 235 05-09-2016 15:18 Profil
5 Waldemar Wyszogrodzki 197 06-09-2016 16:14 Profil
6 Grzegorz Wysocki 293 02-09-2016 10:52 Profil
7 Rafał Szymanek 112 Wrocław 28-08-2016 22:06 Profil
8 Bartosz Utkowski 83 Radom 04-09-2016 18:26 Profil
9 Grzegorz Nakonieczny 292 31-08-2016 23:06 Profil
10 Felix Vidler 92 Warszawa 05-09-2016 22:37 Profil
11 Łukasz Guzowski 73 Bojano 30-08-2016 07:48 Profil
12 Marcin Bek 64 Warszawa 19-07-2016 13:48 Profil
13 Ariel Trębocha 54 Bobrowniki 03-09-2016 00:44 Profil
14 Daniel Holoyda 98 Warszawa 31-07-2016 00:10 Profil
15 Kevin Dabrowski 93 Kraków 06-09-2016 20:19 Profil
16 Grzegorz Łoniewski 101 Wrocław 06-09-2016 20:11 Profil
17 Grzegorz Hołysz 79 Wrocław 01-09-2016 23:42 Profil
18 Piotr Olejnik 78 Wrocław 06-09-2016 19:46 Profil
19 Marcin Małyska 110 Lubartów 28-08-2016 12:42 Profil
20 Jacek Tulibacki 194 17-08-2016 08:21 Profil
21 Maciej Kusak 89 Warszawa 06-09-2016 14:48 Profil
22 Kacper Filipiak 25 Warszawa 06-09-2016 16:14 Profil
23 Karol Lelek 39 Józefosław 26-08-2016 14:20 Profil
24 Piotr Murat 135 Lublin 31-08-2016 11:45 Profil
25 Jason Wright 59 25-08-2016 17:39 Profil
26 Mikołaj Stęsik 126 Poznań 14-08-2016 22:25 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Kacper Filipiak120
2Karol Lelek90
3Piotr Murat
Piotr Olejnik
70
5Jason Wright
Daniel Holoyda
Marcin Bek
Bartosz Utkowski
60
9Michał Kotiuk
Łukasz Guzowski
Ariel Trębocha
Robert Sekuła
Mateusz Nowak
Maciej Kusak
50
15Felix Vidler40
16Rafał Szymanek
Grzegorz Hołysz
40
17Grzegorz Łoniewski

Waldemar Wyszogrodzki
Marcin Małyska
40
18
Grzegorz Nakonieczny
35
19Mikołaj Stęsik
Grzegorz Wysocki
Kevin Dabrowski
Damian Adamus
Jacek Tulibacki
35

Breaki

Najwyższy break: 135 - Kacper Filipiak

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kacper Filipiak 135, 70, 69, 54, 51, 45, 40, 34, 33, 31, 30
2 Michał Kotiuk 79, 31
3 Karol Lelek 73, 39, 39, 36, 30
4 Daniel Holoyda 52, 40, 30
5 Jason Wright 51, 41, 40
6 Piotr Olejnik 47, 32
7 Piotr Murat 39
8 Ariel Trębocha 33
9 Maciej Kusak 33, 31
10 Marcin Bek 31

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
26
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
26
Ile grup
7
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
14

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 6 1 3
3 Piotr Olejnik 9 3 3 0 0 6 1 3
4 Mateusz Nowak 9 3 3 0 0 6 1 3
5 Ariel Trębocha 9 3 3 0 0 6 2 3
6 Marcin Bek 9 3 3 0 0 6 3 3
7 Jason Wright 6 3 2 0 1 5 2 2
8 Robert Sekuła 6 3 2 0 1 5 2 2
9 Karol Lelek 6 3 2 0 1 5 2 2
10 Michał Kotiuk 6 3 2 0 1 5 2 2
11 Maciej Kusak 6 3 2 0 1 5 2 2
12 Piotr Murat 6 3 2 0 1 5 2 2
13 Bartosz Utkowski 6 3 2 0 1 4 2 2
14 Łukasz Guzowski 6 3 2 0 1 4 2 2

Grupa 1

Grzegorz Wysocki 0 : 2
2016-09-10 11:45
Grzegorz Wysocki 0 : 2
2016-09-10 13:45
Bartosz Utkowski
Bartosz Utkowski 0 : 2
2016-09-10 11:15
Kacper Filipiak
0 : 2
2016-09-10 16:15
Bartosz Utkowski
Kacper Filipiak 2 : 0
2016-09-10 16:15
Grzegorz Wysocki
0 : 2
2016-09-10 13:45
Kacper Filipiak

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Bartosz Utkowski 6 3 2 0 1 4 2 2
3 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Grzegorz Wysocki 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 2

Jacek Tulibacki 0 : 2
2016-09-10 11:15
Marcin Małyska
Jason Wright 2 : 0
2016-09-10 16:15
Marcin Małyska
Jason Wright 1 : 2
2016-09-10 11:15
Daniel Holoyda
Jacek Tulibacki 0 : 2
2016-09-10 13:45
Jason Wright
Jacek Tulibacki 0 : 2
2016-09-10 17:30
Daniel Holoyda
Marcin Małyska 0 : 2
2016-09-10 13:45
Daniel Holoyda

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Jason Wright 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Marcin Małyska 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Jacek Tulibacki 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 3

Karol Lelek 1 : 2
2016-09-10 20:00
Felix Vidler
0 : 2
2016-09-10 17:30
Karol Lelek
Łukasz Guzowski 2 : 0
2016-09-10 17:30
Felix Vidler
Łukasz Guzowski 0 : 2
2016-09-10 18:45
Karol Lelek
1 : 2
2016-09-10 18:45
Felix Vidler
Łukasz Guzowski 2 : 0
2016-09-10 20:00

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Karol Lelek 6 3 2 0 1 5 2 2
2 Łukasz Guzowski 6 3 2 0 1 4 2 2
3 Felix Vidler 6 3 2 0 1 4 4 2
4 0 3 0 0 3 1 6 0

Grupa 4

Piotr Olejnik 2 : 1
2016-09-10 20:00
Piotr Murat
Piotr Olejnik 2 : 0
2016-09-10 18:45
Waldemar Wyszogrodzki
Piotr Olejnik 2 : 0
2016-09-10 17:30
Damian Adamus
Damian Adamus 0 : 2
2016-09-10 18:45
Piotr Murat
Damian Adamus 0 : 2
2016-09-10 16:15
Waldemar Wyszogrodzki
Waldemar Wyszogrodzki 0 : 2
2016-09-10 17:30
Piotr Murat

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Piotr Olejnik 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Piotr Murat 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Waldemar Wyszogrodzki 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Damian Adamus 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 5

Grzegorz Hołysz 1 : 2
2016-09-10 10:00
Marcin Bek
Marcin Bek 2 : 1
2016-09-10 12:30
Michał Kotiuk
Marcin Bek 2 : 1
2016-09-10 15:00
Grzegorz Nakonieczny
Michał Kotiuk 2 : 0
2016-09-10 15:00
Grzegorz Hołysz
Grzegorz Nakonieczny 0 : 2
2016-09-10 10:00
Michał Kotiuk
Grzegorz Nakonieczny 0 : 2
2016-09-10 12:30
Grzegorz Hołysz

Wyniki rozgrywek grupy 5

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marcin Bek 9 3 3 0 0 6 3 3
2 Michał Kotiuk 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Grzegorz Hołysz 3 3 1 0 2 3 4 1
4 Grzegorz Nakonieczny 0 3 0 0 3 1 6 0

Grupa 6

Grzegorz Łoniewski 2 : 0
2016-09-10 13:45
Kevin Dabrowski
Kevin Dabrowski 0 : 2
2016-09-10 12:30
Robert Sekuła
Kevin Dabrowski 0 : 2
2016-09-10 15:00
Mateusz Nowak
Robert Sekuła 1 : 2
2016-09-10 10:00
Mateusz Nowak
Grzegorz Łoniewski 0 : 2
2016-09-10 11:15
Mateusz Nowak
Robert Sekuła 2 : 0
2016-09-10 15:00
Grzegorz Łoniewski

Wyniki rozgrywek grupy 6

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Nowak 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Robert Sekuła 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Grzegorz Łoniewski 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Kevin Dabrowski 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 7

Ariel Trębocha 2 : 0
2016-09-10 10:00
Mikołaj Stęsik
Ariel Trębocha 2 : 1
2016-09-10 12:30
Rafał Szymanek
Rafał Szymanek 2 : 0
2016-09-10 16:15
Mikołaj Stęsik
Rafał Szymanek 0 : 2
2016-09-10 10:00
Maciej Kusak
Mikołaj Stęsik 0 : 2
2016-09-10 12:30
Maciej Kusak
Maciej Kusak 1 : 2
2016-09-10 15:00
Ariel Trębocha

Wyniki rozgrywek grupy 7

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Ariel Trębocha 9 3 3 0 0 6 2 3
2 Maciej Kusak 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Rafał Szymanek 3 3 1 0 2 3 4 1
4 Mikołaj Stęsik 0 3 0 0 3 0 6 0

Rozgrywki pucharowe