Turniej: Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny - PORS 3

Informacje o turnieju

Nazwa
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny - PORS 3
Kategoria
POLSKI OTWARTY RANKING SNOOKERA
Ranga turnieju
PORS ****
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2016-09-10 10:00 - 2016-09-11 20:00
Zapisy
2016-08-10 14:33 - 2016-09-06 21:00
Miejsce
Masters (Lublin)

Wszystkie mecze fazy grupowej rozegrane będą w modusie lepszy z 3. Mecze fazy pucharowej rozegrane będą w modusie lepszy z 5.

Faza pucharowa zaplanowana jest na niedzielę 11 września od godz. 10:00. 


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Mateusz Nowak 67 Warszawa 06-09-2016 00:03 Profil
2 Michał Kotiuk 84 Lublin 28-08-2016 14:05 Profil
3 Damian Adamus 117 05-09-2016 20:56 Profil
4 Robert Sekuła 170 05-09-2016 15:18 Profil
5 Krzysztof Kubicki 48 06-09-2016 19:46 Profil
6 Waldemar Wyszogrodzki 131 06-09-2016 16:14 Profil
7 Grzegorz Wysocki 194 02-09-2016 10:52 Profil
8 Rafał Szymanek 83 Wrocław 28-08-2016 22:06 Profil
9 Bartosz Utkowski 59 Radom 04-09-2016 18:26 Profil
10 Grzegorz Nakonieczny 208 31-08-2016 23:06 Profil
11 Felix Vidler 72 Warszawa 05-09-2016 22:37 Profil
12 Łukasz Guzowski 51 Bojano 30-08-2016 07:48 Profil
13 Marcin Bek 46 Warszawa 19-07-2016 13:48 Profil
14 Ariel Trębocha 41 Bobrowniki 03-09-2016 00:44 Profil
15 Daniel Holoyda 75 Warszawa 31-07-2016 00:10 Profil
16 Kevin Dabrowski 73 Kraków 06-09-2016 20:19 Profil
17 Grzegorz Łoniewski 78 Wrocław 06-09-2016 20:11 Profil
18 Grzegorz Hołysz 56 Wrocław 01-09-2016 23:42 Profil
19 Piotr Olejnik 55 Wrocław 06-09-2016 19:46 Profil
20 Marcin Małyska 82 Lubartów 28-08-2016 12:42 Profil
21 Jacek Tulibacki 132 17-08-2016 08:21 Profil
22 Maciej Kusak 70 Warszawa 06-09-2016 14:48 Profil
23 Kacper Filipiak 26 Warszawa 06-09-2016 16:14 Profil
24 Karol Lelek 35 Józefosław 26-08-2016 14:20 Profil
25 Piotr Murat 98 Lublin 31-08-2016 11:45 Profil
26 Jason Wright 44 25-08-2016 17:39 Profil
27 Mikołaj Stęsik 91 Poznań 14-08-2016 22:25 Profil

Wyniki


Notice: Undefined offset: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 349
MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Kacper Filipiak120
2Karol Lelek90
3Piotr Murat
Piotr Olejnik
70
5Jason Wright
Daniel Holoyda
Marcin Bek
Bartosz Utkowski
60
9Michał Kotiuk
Łukasz Guzowski
Ariel Trębocha
Robert Sekuła
Mateusz Nowak
Maciej Kusak
50
15Felix Vidler40
16Rafał Szymanek
Grzegorz Hołysz
40
17Grzegorz Łoniewski
Krzysztof Kubicki
Waldemar Wyszogrodzki
Marcin Małyska
40
18
Grzegorz Nakonieczny
35
19Mikołaj Stęsik
Grzegorz Wysocki
Kevin Dabrowski
Damian Adamus
Jacek Tulibacki
35

Breaki

Najwyższy break: 135 - Kacper Filipiak

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kacper Filipiak 135, 70, 69, 54, 51, 45, 40, 34, 33, 31, 30
2 Michał Kotiuk 79, 31
3 Karol Lelek 73, 39, 39, 36, 30
4 Daniel Holoyda 52, 40, 30
5 Jason Wright 51, 41, 40
6 Piotr Olejnik 47, 32
7 Piotr Murat 39
8 Ariel Trębocha 33
9 Maciej Kusak 33, 31
10 Marcin Bek 31

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
27
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
27
Ile grup
7
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
14

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 6 1 3
3 Piotr Olejnik 9 3 3 0 0 6 1 3
4 Mateusz Nowak 9 3 3 0 0 6 1 3
5 Ariel Trębocha 9 3 3 0 0 6 2 3
6 Marcin Bek 9 3 3 0 0 6 3 3
7 Jason Wright 6 3 2 0 1 5 2 2
8 Robert Sekuła 6 3 2 0 1 5 2 2
9 Karol Lelek 6 3 2 0 1 5 2 2
10 Michał Kotiuk 6 3 2 0 1 5 2 2
11 Maciej Kusak 6 3 2 0 1 5 2 2
12 Piotr Murat 6 3 2 0 1 5 2 2
13 Bartosz Utkowski 6 3 2 0 1 4 2 2
14 Łukasz Guzowski 6 3 2 0 1 4 2 2

Grupa 1

Grzegorz Wysocki 0 : 2
2016-09-10 11:45
Krzysztof Kubicki
Grzegorz Wysocki 0 : 2
2016-09-10 13:45
Bartosz Utkowski
Bartosz Utkowski 0 : 2
2016-09-10 11:15
Kacper Filipiak
Krzysztof Kubicki 0 : 2
2016-09-10 16:15
Bartosz Utkowski
Kacper Filipiak 2 : 0
2016-09-10 16:15
Grzegorz Wysocki
Krzysztof Kubicki 0 : 2
2016-09-10 13:45
Kacper Filipiak

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Bartosz Utkowski 6 3 2 0 1 4 2 2
3 Krzysztof Kubicki 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Grzegorz Wysocki 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 2

Jacek Tulibacki 0 : 2
2016-09-10 11:15
Marcin Małyska
Jason Wright 2 : 0
2016-09-10 16:15
Marcin Małyska
Jason Wright 1 : 2
2016-09-10 11:15
Daniel Holoyda
Jacek Tulibacki 0 : 2
2016-09-10 13:45
Jason Wright
Jacek Tulibacki 0 : 2
2016-09-10 17:30
Daniel Holoyda
Marcin Małyska 0 : 2
2016-09-10 13:45
Daniel Holoyda

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Jason Wright 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Marcin Małyska 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Jacek Tulibacki 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 3


Notice: Undefined index: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 550

Notice: Undefined index: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 552
Karol Lelek 1 : 2
2016-09-10 20:00
Felix Vidler
0 : 2
2016-09-10 17:30
Karol Lelek
Łukasz Guzowski 2 : 0
2016-09-10 17:30
Felix Vidler
Łukasz Guzowski 0 : 2
2016-09-10 18:45
Karol Lelek
1 : 2
2016-09-10 18:45
Felix Vidler
Łukasz Guzowski 2 : 0
2016-09-10 20:00

Wyniki rozgrywek grupy 3


Notice: Undefined offset: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 565
Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Karol Lelek 6 3 2 0 1 5 2 2
2 Łukasz Guzowski 6 3 2 0 1 4 2 2
3 Felix Vidler 6 3 2 0 1 4 4 2
4 0 3 0 0 3 1 6 0

Grupa 4

Piotr Olejnik 2 : 1
2016-09-10 20:00
Piotr Murat
Piotr Olejnik 2 : 0
2016-09-10 18:45
Waldemar Wyszogrodzki
Piotr Olejnik 2 : 0
2016-09-10 17:30
Damian Adamus
Damian Adamus 0 : 2
2016-09-10 18:45
Piotr Murat
Damian Adamus 0 : 2
2016-09-10 16:15
Waldemar Wyszogrodzki
Waldemar Wyszogrodzki 0 : 2
2016-09-10 17:30
Piotr Murat

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Piotr Olejnik 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Piotr Murat 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Waldemar Wyszogrodzki 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Damian Adamus 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 5

Grzegorz Hołysz 1 : 2
2016-09-10 10:00
Marcin Bek
Marcin Bek 2 : 1
2016-09-10 12:30
Michał Kotiuk
Marcin Bek 2 : 1
2016-09-10 15:00
Grzegorz Nakonieczny
Michał Kotiuk 2 : 0
2016-09-10 15:00
Grzegorz Hołysz
Grzegorz Nakonieczny 0 : 2
2016-09-10 10:00
Michał Kotiuk
Grzegorz Nakonieczny 0 : 2
2016-09-10 12:30
Grzegorz Hołysz

Wyniki rozgrywek grupy 5

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marcin Bek 9 3 3 0 0 6 3 3
2 Michał Kotiuk 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Grzegorz Hołysz 3 3 1 0 2 3 4 1
4 Grzegorz Nakonieczny 0 3 0 0 3 1 6 0

Grupa 6

Grzegorz Łoniewski 2 : 0
2016-09-10 13:45
Kevin Dabrowski
Kevin Dabrowski 0 : 2
2016-09-10 12:30
Robert Sekuła
Kevin Dabrowski 0 : 2
2016-09-10 15:00
Mateusz Nowak
Robert Sekuła 1 : 2
2016-09-10 10:00
Mateusz Nowak
Grzegorz Łoniewski 0 : 2
2016-09-10 11:15
Mateusz Nowak
Robert Sekuła 2 : 0
2016-09-10 15:00
Grzegorz Łoniewski

Wyniki rozgrywek grupy 6

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Nowak 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Robert Sekuła 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Grzegorz Łoniewski 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Kevin Dabrowski 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 7

Ariel Trębocha 2 : 0
2016-09-10 10:00
Mikołaj Stęsik
Ariel Trębocha 2 : 1
2016-09-10 12:30
Rafał Szymanek
Rafał Szymanek 2 : 0
2016-09-10 16:15
Mikołaj Stęsik
Rafał Szymanek 0 : 2
2016-09-10 10:00
Maciej Kusak
Mikołaj Stęsik 0 : 2
2016-09-10 12:30
Maciej Kusak
Maciej Kusak 1 : 2
2016-09-10 15:00
Ariel Trębocha

Wyniki rozgrywek grupy 7

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Ariel Trębocha 9 3 3 0 0 6 2 3
2 Maciej Kusak 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Rafał Szymanek 3 3 1 0 2 3 4 1
4 Mikołaj Stęsik 0 3 0 0 3 0 6 0

Rozgrywki pucharowe