Turniej: Otwarte Mistrzostwa Mazowsza 2016 - PORS 4

Informacje o turnieju

Nazwa
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza 2016 - PORS 4
Kategoria
POLSKI OTWARTY RANKING SNOOKERA
Ranga turnieju
PORS ****
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Mateusz Nowak
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2016-10-07 17:00 - 2016-10-09 20:00
Zapisy
2016-09-23 20:00 - 2016-10-04 21:00
Wpisowe
60 zł
Miejsce
Snooker.Zone (Konstancin - Jeziorna)

Czwarty z cyklu 6 turniejów PORS w sezonie 2016/2017 odbędzie się w Konstancinie - Jeziornie w Akademii Snooker.Zone. Turniej odbędzie się w 2 fazach - grupowej i pucharowej. Faza grupowa rozegrana będzie do 2 wygranych frejmów, faza pucharowa - począwszy od ćwierćfinałów - do 3 wygranych frejmów.

Wpisowe, jak na wszystkie turnieje PORS w sezonie 2016/2017 wynosi 60zł

Rozgrywki w Otwartych Mistrzostwach Mazowsza 2016 rozpoczną się w piątek 7.10 o godzinie 17:00 w Snooker.Zone w Konstancinie. W przypadku zapisania się dużej liczby zawodników turniej może być rozegrany także w innych lokalizacjach.

Grupy rozgrywane są w systemie "lepszy z 3". Ze wszystkich grup wychodzi po 2 zawodników. Wszystkie mecze fazy pucharowej do półfinału włącznie rozgrywane są w systemie "lepszy z 5". Finał rozegrany będzie w systemie "lepszy z 7".

Na całym turnieju bezwzględnie obowiązuje strój regulaminowy wg kodu B.

Szczegółowa rozpiska dostępna będzie w zakładce turnieju na stronie snooker.pl

PZSiBA

---------------------------------

The fourth of PORS tournaments (total 6 in series) in 2016/2017 season will take place in Konstancin-Jeziorna in Snooker.Zone Academy. The tournament will have two phases - group and knockout.


The entrance fee, as for all PORS tournamets in 2016/2017 season is 60 PLN.


Mazovia Snooker Open 2016 will start Friday 7.10 at 17:00 in Snooker.Zone in Konstancin-Jeziorna.


Groups are played following “the best of three” system. From all the groups 2 players each goes further. All matches in knockout phase until semifinals (including) will be played following “the best of 5” system. The finals will be played following “the best of 7” system.


During all the tournament obliges the regular outfit according to code B (Full tournament outfit with official PZSiBA polo shirt or full tournament outfit)

 


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Mateusz Nowak 67 Warszawa 24-09-2016 00:27 Profil
2 Michał Kotiuk 84 Lublin 02-10-2016 08:51 Profil
3 Adam Polak 134 Łomianki 04-10-2016 20:57 Profil
4 Krzysztof Kubicki 48 04-10-2016 19:54 Profil
5 Rafał Szymanek 83 Wrocław 01-10-2016 12:51 Profil
6 Bartosz Utkowski 59 Radom 24-09-2016 00:28 Profil
7 Felix Vidler 72 Warszawa 26-09-2016 17:55 Profil
8 Łukasz Guzowski 51 Bojano 30-09-2016 11:01 Profil
9 Marcin Bek 46 Warszawa 24-09-2016 07:09 Profil
10 Ariel Trębocha 41 Bobrowniki 30-09-2016 12:33 Profil
11 Phan Quoc Binh 104 28-09-2016 06:33 Profil
12 Daniel Holoyda 75 Warszawa 03-10-2016 22:16 Profil
13 Natalia Nowak 142 Warszawa 24-09-2016 00:27 Profil
14 Grzegorz Łoniewski 78 Wrocław 26-09-2016 16:16 Profil
15 Grzegorz Hołysz 56 Wrocław 29-09-2016 00:34 Profil
16 Piotr Olejnik 55 Wrocław 03-10-2016 22:18 Profil
17 Marcin Małyska 82 Lubartów 24-09-2016 07:58 Profil
18 Maciej Kusak 70 Warszawa 04-10-2016 20:18 Profil
19 Kacper Filipiak 26 Warszawa 04-10-2016 15:42 Profil
20 Mateusz Baranowski 60 Zielona Góra 04-10-2016 20:12 Profil
21 Karol Lelek 35 Józefosław 25-09-2016 20:10 Profil
22 Krzysztof Drążkiewicz 81 01-10-2016 22:09 Profil
23 Jason Wright 44 30-09-2016 21:27 Profil
24 Mikołaj Stęsik 91 Poznań 24-09-2016 11:39 Profil
25 Andrzej Pakuła 111 04-10-2016 15:38 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Kacper Filipiak120
2Jason Wright90
3Karol Lelek
Ariel Trębocha
70
5Krzysztof Drążkiewicz
Łukasz Guzowski
Mateusz Baranowski
Daniel Holoyda
60
9Krzysztof Kubicki
Marcin Bek
Felix Vidler
Andrzej Pakuła
Grzegorz Hołysz
Adam Polak
Michał Kotiuk
Maciej Kusak
50
17Phan Quoc Binh40
18Rafał Szymanek40
19Bartosz Utkowski45
20Piotr Olejnik45
21Grzegorz Łoniewski
Marcin Małyska
40
22Natalia Nowak
Mateusz Nowak
Mikołaj Stęsik
40

Breaki

Najwyższy break: 105 - Mateusz Baranowski

# Imię i nazwisko Breaki
1 Mateusz Baranowski 105, 78, 41, 40, 38, 32, 30
2 Kacper Filipiak 73, 43, 42, 42, 41, 39, 38, 33, 33, 31, 30, 30
3 Daniel Holoyda 71, 55, 52, 44, 39, 36, 34
4 Jason Wright 60, 49, 40, 37
5 Ariel Trębocha 53, 45, 40, 37, 36, 31, 31
6 Karol Lelek 49, 39, 39, 36, 33, 33
7 Michał Kotiuk 48
8 Marcin Małyska 37
9 Bartosz Utkowski 33
10 Andrzej Pakuła 32
11 Marcin Bek 32

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
25
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
25
Ile grup
6
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
12

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Daniel Holoyda 9 4 3 0 1 7 3 2
2 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 6 0 3
3 Karol Lelek 9 3 3 0 0 6 0 3
4 Felix Vidler 9 3 3 0 0 6 1 3
5 Michał Kotiuk 9 3 3 0 0 6 1 3
6 Andrzej Pakuła 6 4 2 0 2 6 5 2
7 Jason Wright 6 3 2 0 1 5 3 2
8 Kacper Filipiak 6 3 2 0 1 5 3 2
9 Marcin Bek 6 3 2 0 1 4 2 2
10 Adam Polak 6 3 2 0 1 4 2 2
11 Krzysztof Drążkiewicz 6 3 2 0 1 4 2 2
12 Maciej Kusak 6 3 2 0 1 4 3 2
13 Krzysztof Kubicki 6 3 2 0 1 4 3 2
14 Łukasz Guzowski 6 3 2 0 1 4 3 2
15 Ariel Trębocha 6 3 2 0 1 4 3 2
16 Grzegorz Hołysz 6 3 2 0 1 4 3 2

Grupa 1

Krzysztof Kubicki 2 : 0 Mikołaj Stęsik
Krzysztof Kubicki 0 : 2
2016-10-08 13:45
Marcin Bek
Felix Vidler 2 : 0
2016-10-08 13:45
Mikołaj Stęsik
Krzysztof Kubicki 1 : 2 Felix Vidler
Felix Vidler 2 : 0 Marcin Bek
Marcin Bek 2 : 0 Mikołaj Stęsik

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Felix Vidler 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Marcin Bek 6 3 2 0 1 4 2 2
3 Krzysztof Kubicki 3 3 1 0 2 3 4 1
4 Mikołaj Stęsik 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 2

Kacper Filipiak 2 : 1 Ariel Trębocha
Marcin Małyska 1 : 2 Ariel Trębocha
Jason Wright 2 : 1 Kacper Filipiak
Kacper Filipiak 2 : 0
2016-10-08 10:00
Marcin Małyska
Jason Wright 1 : 2
2016-10-08 10:00
Ariel Trębocha
Jason Wright 2 : 0 Marcin Małyska

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 6 3 2 0 1 5 3 2
2 Jason Wright 6 3 2 0 1 5 3 2
3 Ariel Trębocha 6 3 2 0 1 5 4 2
4 Marcin Małyska 0 3 0 0 3 1 6 0

Grupa 3

Łukasz Guzowski 1 : 2
2016-10-08 10:00
Maciej Kusak
Michał Kotiuk 2 : 0
2016-10-08 10:00
Natalia Nowak
Maciej Kusak 2 : 0 Natalia Nowak
Maciej Kusak 0 : 2 Michał Kotiuk
Łukasz Guzowski 2 : 0 Natalia Nowak
Michał Kotiuk 2 : 1 Łukasz Guzowski

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Michał Kotiuk 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Maciej Kusak 6 3 2 0 1 4 3 2
3 Łukasz Guzowski 3 3 1 0 2 4 4 1
4 Natalia Nowak 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 4

Grzegorz Łoniewski 0 : 2 Mateusz Baranowski
Adam Polak 2 : 0 Piotr Olejnik
Adam Polak 0 : 2
2016-10-08 13:45
Mateusz Baranowski
Grzegorz Łoniewski 1 : 2
2016-10-08 13:45
Piotr Olejnik
Adam Polak 2 : 0 Grzegorz Łoniewski
Mateusz Baranowski 2 : 0 Piotr Olejnik

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Adam Polak 6 3 2 0 1 4 2 2
3 Piotr Olejnik 3 3 1 0 2 2 5 1
4 Grzegorz Łoniewski 0 3 0 0 3 1 6 0

Grupa 5

Bartosz Utkowski 2 : 0
2016-10-08 17:30
Mateusz Nowak
Karol Lelek 2 : 0
2016-10-08 18:45
Mateusz Nowak
Krzysztof Drążkiewicz 2 : 0
2016-10-08 18:45
Bartosz Utkowski
Krzysztof Drążkiewicz 0 : 2
2016-10-08 17:30
Karol Lelek
Bartosz Utkowski 0 : 2
2016-10-08 20:00
Karol Lelek
Mateusz Nowak 0 : 2
2016-10-08 20:00
Krzysztof Drążkiewicz

Wyniki rozgrywek grupy 5

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Karol Lelek 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Krzysztof Drążkiewicz 6 3 2 0 1 4 2 2
3 Bartosz Utkowski 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Mateusz Nowak 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 6

Daniel Holoyda 2 : 0
2016-10-08 18:45
Rafał Szymanek
Andrzej Pakuła 1 : 2
2016-10-08 21:15
Daniel Holoyda
Grzegorz Hołysz 2 : 0
2016-10-08 18:45
Phan Quoc Binh
Rafał Szymanek 1 : 2
2016-10-08 22:30
Andrzej Pakuła
Grzegorz Hołysz 2 : 1
2016-10-08 20:00
Daniel Holoyda
Grzegorz Hołysz 1 : 2
2016-10-08 21:15
Rafał Szymanek
Phan Quoc Binh 2 : 0
2016-10-08 17:30
Rafał Szymanek
Phan Quoc Binh 0 : 2
2016-10-08 22:30
Daniel Holoyda
Andrzej Pakuła 1 : 2
2016-10-08 20:00
Phan Quoc Binh
Grzegorz Hołysz 0 : 2
2016-10-08 17:30
Andrzej Pakuła

Wyniki rozgrywek grupy 6

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Daniel Holoyda 9 4 3 0 1 7 3 2
2 Andrzej Pakuła 6 4 2 0 2 6 5 2
3 Grzegorz Hołysz 6 4 2 0 2 5 5 2
4 Phan Quoc Binh 6 4 2 0 2 4 5 2
5 Rafał Szymanek 3 4 1 0 3 3 7 1

Rozgrywki pucharowe