Turniej: PLS TOP 16/1

Informacje o turnieju

Nazwa
PLS TOP 16/1
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Wiktoria Jędruszek
Turniej
2017-06-24 09:00 - 2017-06-25 20:00
Zapisy
2017-05-29 19:11 - 2017-06-20 21:00
Miejsce
Masters (Lublin)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk 37 Lublin 11-07-2017 19:14 Profil
2 Łukasz Guzowski Bojano 11-07-2017 19:14 Profil
3 Marcin Bek Warszawa 11-07-2017 19:14 Profil
4 Ariel Trębocha Bobrowniki 11-07-2017 19:14 Profil
5 Antoni Kowalski 65 Zielona Góra 11-07-2017 19:14 Profil
6 Daniel Holoyda 22 Warszawa 11-07-2017 19:15 Profil
7 Jarosław Kowalski 52 Warszawa 11-07-2017 19:15 Profil
8 Marcin Małyska 73 Lubartów 11-07-2017 19:15 Profil
9 Kacper Filipiak 6 Warszawa 11-07-2017 19:16 Profil
10 Mateusz Baranowski 7 Zielona Góra 11-07-2017 19:16 Profil
11 Paweł Rogoza 11 Szczecin 11-07-2017 19:16 Profil
12 Karol Lelek 23 Józefosław 11-07-2017 19:16 Profil
13 Marcin Nitschke 8 Zielona Góra 11-07-2017 19:16 Profil
14 Piotr Murat 57 Lublin 11-07-2017 19:16 Profil
15 Marek Zubrzycki 46 11-07-2017 19:17 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Kacper Filipiak120
2Mateusz Baranowski90
3Marcin Nitschke
Paweł Rogoza
70
5Ariel Trębocha
Daniel Holoyda
Antoni Kowalski
Karol Lelek
50
9Marek Zubrzycki30
10Piotr Murat30
11Michał Kotiuk30
12 30
13Marcin Bek20
14Łukasz Guzowski20
15Jarosław Kowalski
Marcin Małyska
20

Breaki

Najwyższy break: 97 - Kacper Filipiak

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kacper Filipiak 97, 70, 68, 61, 58, 56, 56, 53, 53, 47, 46, 46, 44, 41, 40
2 Marcin Nitschke 75
3 Paweł Rogoza 70, 47, 43
4 Mateusz Baranowski 69, 68, 48, 47, 46, 43, 42, 42
5 Karol Lelek 61, 53, 43
6 Michał Kotiuk 60
7 Ariel Trębocha 54, 44
8 Marek Zubrzycki 45
9 Piotr Murat 41

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
15
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
15
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 0 3
2 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 1 3
3 Paweł Rogoza 9 3 3 0 0 12 2 3
4 Marcin Nitschke 9 3 3 0 0 12 4 3
5 Karol Lelek 6 3 2 0 1 10 5 2
6 Ariel Trębocha 6 3 2 0 1 9 5 2
7 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 8 5 2
8 Antoni Kowalski 6 3 2 0 1 8 7 2

Grupa 1

Marcin Małyska 0 : 4 Marcin Nitschke
Marcin Nitschke 4 : 2 Marek Zubrzycki
Marcin Małyska 0 : 4 Karol Lelek
Marcin Nitschke 4 : 2 Karol Lelek
Karol Lelek 4 : 1 Marek Zubrzycki
Marcin Małyska 0 : 4 Marek Zubrzycki

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marcin Nitschke 9 3 3 0 0 12 4 3
2 Karol Lelek 6 3 2 0 1 10 5 2
3 Marek Zubrzycki 3 3 1 0 2 7 8 1
4 Marcin Małyska 0 3 0 0 3 0 12 0

Grupa 2

Łukasz Guzowski 2 : 4 Antoni Kowalski
Antoni Kowalski 4 : 1 Michał Kotiuk
Michał Kotiuk 0 : 4 Kacper Filipiak
Antoni Kowalski 0 : 4 Kacper Filipiak
Michał Kotiuk 4 : 0 Łukasz Guzowski
Kacper Filipiak 4 : 0 Łukasz Guzowski

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 0 3
2 Antoni Kowalski 6 3 2 0 1 8 7 2
3 Michał Kotiuk 3 3 1 0 2 5 8 1
4 Łukasz Guzowski 0 3 0 0 3 2 12 0

Grupa 3

Marcin Bek 3 : 4
Daniel Holoyda 4 : 0
Marcin Bek 1 : 4 Mateusz Baranowski
Daniel Holoyda 4 : 1 Marcin Bek
Mateusz Baranowski 4 : 0
Daniel Holoyda 0 : 4 Mateusz Baranowski

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 1 3
2 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 8 5 2
3 3 3 1 0 2 4 11 1
4 Marcin Bek 0 3 0 0 3 5 12 0

Grupa 4

Jarosław Kowalski 0 : 4 Ariel Trębocha
Piotr Murat 1 : 4 Paweł Rogoza
Paweł Rogoza 4 : 1 Ariel Trębocha
Ariel Trębocha 4 : 1 Piotr Murat
Jarosław Kowalski 0 : 4 Paweł Rogoza
Jarosław Kowalski 0 : 4 Piotr Murat

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Rogoza 9 3 3 0 0 12 2 3
2 Ariel Trębocha 6 3 2 0 1 9 5 2
3 Piotr Murat 3 3 1 0 2 6 8 1
4 Jarosław Kowalski 0 3 0 0 3 0 12 0

Rozgrywki pucharowe