Turniej: PLS TOP 16/1

Informacje o turnieju

Nazwa
PLS TOP 16/1
Kategoria
POLSKI OTWARTY RANKING SNOOKERA
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2017-06-24 09:00 - 2017-06-25 20:00
Zapisy
2017-05-29 15:43 - 2017-06-20 21:00
Miejsce
Masters (Lublin)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk 115 Lublin 18-06-2017 22:21 Profil
2 Łukasz Guzowski 73 Bojano 22-06-2017 10:21 Profil
3 Marcin Bek 64 Warszawa 29-05-2017 17:21 Profil
4 Ariel Trębocha 54 Bobrowniki 19-06-2017 01:25 Profil
5 Antoni Kowalski 236 Zielona Góra 20-06-2017 21:28 Profil
6 Daniel Holoyda 98 Warszawa 14-05-2017 23:17 Profil
7 Jarosław Kowalski Warszawa 20-06-2017 21:28 Profil
8 Marcin Małyska 110 Lubartów 22-06-2017 11:05 Profil
9 Kacper Filipiak 25 Warszawa 24-05-2017 10:11 Profil
10 Mateusz Baranowski 81 Zielona Góra 19-06-2017 00:15 Profil
11 Paweł Rogoza 117 Szczecin 19-06-2017 09:27 Profil
12 Karol Lelek 39 Józefosław 13-05-2017 00:18 Profil
13 Marcin Nitschke Zielona Góra 22-06-2017 10:21 Profil
14 Piotr Murat 135 Lublin 22-06-2017 10:21 Profil
15 Marek Zubrzycki 242 20-06-2017 21:29 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Kacper Filipiak
2Mateusz Baranowski
3Marcin Nitschke
Paweł Rogoza
5Ariel Trębocha
Daniel Holoyda
Antoni Kowalski
Karol Lelek
9Marek Zubrzycki
10Piotr Murat
11Michał Kotiuk
12
13Marcin Bek
14Łukasz Guzowski
15Jarosław Kowalski
Marcin Małyska

Breaki

Najwyższy break: 97 - Kacper Filipiak

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kacper Filipiak 97, 70, 68, 61, 58, 56, 56, 53, 53, 47, 46, 46, 44, 41, 40
2 Marcin Nitschke 75
3 Paweł Rogoza 70, 47, 43
4 Mateusz Baranowski 69, 68, 48, 47, 46, 43, 42, 42
5 Karol Lelek 61, 53, 43
6 Michał Kotiuk 60
7 Ariel Trębocha 54, 44
8 Marek Zubrzycki 45
9 Piotr Murat 41

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
15
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
15
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 0 3
2 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 1 3
3 Paweł Rogoza 9 3 3 0 0 12 2 3
4 Marcin Nitschke 9 3 3 0 0 12 4 3
5 Karol Lelek 6 3 2 0 1 10 5 2
6 Ariel Trębocha 6 3 2 0 1 9 5 2
7 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 8 5 2
8 Antoni Kowalski 6 3 2 0 1 8 7 2

Grupa 1

Marcin Nitschke 4 : 2
2017-06-24 16:45
Karol Lelek
Marcin Małyska 0 : 4
2017-06-24 12:15
Karol Lelek
Marek Zubrzycki 2 : 4
2017-06-24 12:15
Marcin Nitschke
Karol Lelek 4 : 1
2017-06-24 10:00
Marek Zubrzycki
Marcin Nitschke 4 : 0
2017-06-24 10:00
Marcin Małyska
Marek Zubrzycki 4 : 0
2017-06-24 16:45
Marcin Małyska

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marcin Nitschke 9 3 3 0 0 12 4 3
2 Karol Lelek 6 3 2 0 1 10 5 2
3 Marek Zubrzycki 3 3 1 0 2 7 8 1
4 Marcin Małyska 0 3 0 0 3 0 12 0

Grupa 2

Kacper Filipiak 4 : 0
2017-06-24 12:15
Łukasz Guzowski
Michał Kotiuk 4 : 0
2017-06-24 14:30
Łukasz Guzowski
Michał Kotiuk 1 : 4
2017-06-24 10:00
Antoni Kowalski
Michał Kotiuk 0 : 4
2017-06-24 19:00
Kacper Filipiak
Łukasz Guzowski 2 : 4
2017-06-24 19:00
Antoni Kowalski
Antoni Kowalski 0 : 4
2017-06-24 14:30
Kacper Filipiak

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 0 3
2 Antoni Kowalski 6 3 2 0 1 8 7 2
3 Michał Kotiuk 3 3 1 0 2 5 8 1
4 Łukasz Guzowski 0 3 0 0 3 2 12 0

Grupa 3

Marcin Bek 1 : 4
2017-06-24 12:15
Daniel Holoyda
Mateusz Baranowski 4 : 1
2017-06-24 14:30
Marcin Bek
4 : 3
2017-06-24 16:45
Marcin Bek
Mateusz Baranowski 4 : 0
2017-06-24 10:00
Daniel Holoyda 4 : 0
2017-06-24 14:30
Daniel Holoyda 0 : 4
2017-06-24 19:00
Mateusz Baranowski

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 1 3
2 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 8 5 2
3 3 3 1 0 2 4 11 1
4 Marcin Bek 0 3 0 0 3 5 12 0

Grupa 4

Jarosław Kowalski 0 : 4
2017-06-24 19:00
Paweł Rogoza
Piotr Murat 1 : 4
2017-06-24 12:15
Paweł Rogoza
Jarosław Kowalski 0 : 4
2017-06-24 10:00
Ariel Trębocha
Jarosław Kowalski 0 : 4
2017-06-24 14:30
Piotr Murat
Piotr Murat 1 : 4
2017-06-24 19:00
Ariel Trębocha
Ariel Trębocha 1 : 4
2017-06-24 16:45
Paweł Rogoza

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Rogoza 9 3 3 0 0 12 2 3
2 Ariel Trębocha 6 3 2 0 1 9 5 2
3 Piotr Murat 3 3 1 0 2 6 8 1
4 Jarosław Kowalski 0 3 0 0 3 0 12 0

Rozgrywki pucharowe