Turniej: PLS TOP 16/2

Informacje o turnieju

Nazwa
PLS TOP 16/2
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Kazimierz Olejniczak
Sędzia
Kazimierz Olejniczak
Turniej
2017-09-23 10:00 - 2017-09-24 20:00
Zapisy
2017-08-24 11:41 - 2017-09-19 21:00
Miejsce
Billboard (Warszawa)

Lista zapisanych

Turniej Zaproszeniowy

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Łukasz Guzowski Bojano 24-09-2017 11:44 Profil
2 Marcin Bek Warszawa 24-09-2017 11:45 Profil
3 Ariel Trębocha Bobrowniki 24-09-2017 11:45 Profil
4 Antoni Kowalski 49 Zielona Góra 24-09-2017 11:44 Profil
5 Daniel Holoyda 11 Warszawa 24-09-2017 11:44 Profil
6 Jarosław Kowalski 31 Warszawa 24-09-2017 11:44 Profil
7 Grzegorz Biernadski 43 Warszawa 24-09-2017 11:44 Profil
8 Kacper Filipiak 4 Warszawa 24-09-2017 11:44 Profil
9 Mateusz Baranowski 3 Zielona Góra 24-09-2017 11:44 Profil
10 Paweł Rogoza 7 Szczecin 24-09-2017 11:45 Profil
11 Karol Lelek 12 Józefosław 24-09-2017 11:44 Profil
12 Marek Zubrzycki 24 24-09-2017 11:44 Profil
13 Jason Wright 24-09-2017 11:44 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Kacper Filipiak120
2Grzegorz Biernadski90
3Jarosław Kowalski
Mateusz Baranowski
70
5Daniel Holoyda
Jason Wright
Paweł Rogoza
Antoni Kowalski
50
9Marcin Bek30
10Karol Lelek30
11Marek Zubrzycki20
12Ariel Trębocha30
13Łukasz Guzowski30

Breaki

Najwyższy break: 111 - Kacper Filipiak

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kacper Filipiak 111, 80, 76, 69, 51, 44
2 Grzegorz Biernadski 80, 79, 73, 62, 60, 55, 51, 40
3 Mateusz Baranowski 79, 59
4 Jason Wright 54
5 Paweł Rogoza 44
6 Karol Lelek 43

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
13
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
13
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Jarosław Kowalski 9 3 3 0 0 12 7 3
2 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 11 9 2
3 Kacper Filipiak 6 2 2 0 0 8 0 3
4 Mateusz Baranowski 6 2 2 0 0 8 2 3
5 Grzegorz Biernadski 6 2 2 0 0 8 4 3
6 Jason Wright 3 2 1 0 1 6 5 2
7 Daniel Holoyda 3 2 1 0 1 6 7 2
8 Antoni Kowalski 3 2 1 0 1 4 4 2

Grupa 1

Łukasz Guzowski 0 : 4 Antoni Kowalski
Kacper Filipiak 4 : 0 Łukasz Guzowski
Antoni Kowalski 0 : 4 Kacper Filipiak

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 6 2 2 0 0 8 0 3
2 Antoni Kowalski 3 2 1 0 1 4 4 2
3 Łukasz Guzowski 0 2 0 0 2 0 8 0

Grupa 2

Mateusz Baranowski 4 : 0 Ariel Trębocha
Ariel Trębocha 1 : 4 Jason Wright
Mateusz Baranowski 4 : 2 Jason Wright

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 6 2 2 0 0 8 2 3
2 Jason Wright 3 2 1 0 1 6 5 2
3 Ariel Trębocha 0 2 0 0 2 1 8 0

Grupa 3

Marek Zubrzycki 0 : 4 Marcin Bek
Paweł Rogoza 3 : 4 Jarosław Kowalski
Marcin Bek 3 : 4 Paweł Rogoza
Marek Zubrzycki 2 : 4 Paweł Rogoza
Marcin Bek 2 : 4 Jarosław Kowalski
Jarosław Kowalski 4 : 2 Marek Zubrzycki

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Jarosław Kowalski 9 3 3 0 0 12 7 3
2 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 11 9 2
3 Marcin Bek 3 3 1 0 2 9 8 1
4 Marek Zubrzycki 0 3 0 0 3 4 12 0

Grupa 4

Grzegorz Biernadski 4 : 2 Karol Lelek
Grzegorz Biernadski 4 : 2 Daniel Holoyda
Daniel Holoyda 4 : 3 Karol Lelek

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Grzegorz Biernadski 6 2 2 0 0 8 4 3
2 Daniel Holoyda 3 2 1 0 1 6 7 2
3 Karol Lelek 0 2 0 0 2 5 8 0

Rozgrywki pucharowe