Turniej: PLS TOP 16/2

Informacje o turnieju

Nazwa
PLS TOP 16/2
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Kazimierz Olejniczak
Turniej
2017-09-23 09:00 - 2017-09-24 20:00
Zapisy
2017-09-08 21:00 - 2017-09-19 21:00
Miejsce
Billboard / Cool Flowers (Warszawa)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Krzysztof Kubicki 19-09-2017 17:42 Profil
2 Łukasz Guzowski Bojano 19-09-2017 08:57 Profil
3 Marcin Bek Warszawa 10-07-2017 13:12 Profil
4 Ariel Trębocha Bobrowniki 14-09-2017 09:31 Profil
5 Antoni Kowalski 49 Zielona Góra 11-09-2017 22:43 Profil
6 Daniel Holoyda 11 Warszawa 08-07-2017 03:35 Profil
7 Jarosław Kowalski 31 Warszawa 20-09-2017 09:08 Profil
8 Grzegorz Biernadski 43 Warszawa 18-09-2017 22:41 Profil
9 Kacper Filipiak 4 Warszawa 06-09-2017 22:24 Profil
10 Mateusz Baranowski 3 Zielona Góra 19-06-2017 00:16 Profil
11 Paweł Rogoza 7 Szczecin 19-09-2017 20:10 Profil
12 Karol Lelek 12 Józefosław 09-08-2017 15:44 Profil
13 Marek Zubrzycki 24 19-09-2017 14:50 Profil
14 Jason Wright 26-06-2017 17:13 Profil

Breaki

Najwyższy break: 111 - Kacper Filipiak

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kacper Filipiak 111, 51
2 Grzegorz Biernadski 80, 62
3 Mateusz Baranowski 79
4 Jason Wright 54
5 Karol Lelek 43

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
14
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
14
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Grzegorz Biernadski 9 3 3 0 0 12 3 3
2 Jarosław Kowalski 9 3 3 0 0 12 7 3
3 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 11 9 2
4 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 9 7 2
5 Kacper Filipiak 6 2 2 0 0 8 0 3
6 Mateusz Baranowski 6 2 2 0 0 8 2 3
7 Jason Wright 3 2 1 0 1 6 5 2
8 Antoni Kowalski 3 2 1 0 1 4 4 2

Grupa 1

Łukasz Guzowski 0 : 4
2017-09-23 09:00
Kacper Filipiak
Łukasz Guzowski 0 : 4
2017-09-23 15:00
Antoni Kowalski
Kacper Filipiak 4 : 0
2017-09-23 12:00
Antoni Kowalski

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 6 2 2 0 0 8 0 3
2 Antoni Kowalski 3 2 1 0 1 4 4 2
3 Łukasz Guzowski 0 2 0 0 2 0 8 0

Grupa 2

Mateusz Baranowski 4 : 0
2017-09-23 12:00
Ariel Trębocha
Jason Wright 2 : 4
2017-09-23 09:00
Mateusz Baranowski
Ariel Trębocha 1 : 4
2017-09-23 15:00
Jason Wright

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 6 2 2 0 0 8 2 3
2 Jason Wright 3 2 1 0 1 6 5 2
3 Ariel Trębocha 0 2 0 0 2 1 8 0

Grupa 3

Jarosław Kowalski 4 : 3
2017-09-23 09:00
Paweł Rogoza
Marcin Bek 4 : 0
2017-09-23 10:30
Marek Zubrzycki
Marek Zubrzycki 2 : 4
2017-09-23 15:00
Paweł Rogoza
Jarosław Kowalski 4 : 2
2017-09-23 16:30
Marcin Bek
Marek Zubrzycki 2 : 4
2017-09-23 13:30
Jarosław Kowalski
Paweł Rogoza 4 : 3
2017-09-23 12:00
Marcin Bek

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Jarosław Kowalski 9 3 3 0 0 12 7 3
2 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 11 9 2
3 Marcin Bek 3 3 1 0 2 9 8 1
4 Marek Zubrzycki 0 3 0 0 3 4 12 0

Grupa 4

Grzegorz Biernadski 4 : 2
2017-09-23 10:30
Karol Lelek
Grzegorz Biernadski 4 : 1
2017-09-23 13:30
Daniel Holoyda
Grzegorz Biernadski 4 : 0
2017-09-23 16:30
Krzysztof Kubicki
Krzysztof Kubicki 0 : 4
2017-09-23 10:30
Daniel Holoyda
Karol Lelek 4 : 0
2017-09-23 13:30
Krzysztof Kubicki
Karol Lelek 3 : 4
2017-09-23 16:30
Daniel Holoyda

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Grzegorz Biernadski 9 3 3 0 0 12 3 3
2 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 9 7 2
3 Karol Lelek 3 3 1 0 2 9 8 1
4 Krzysztof Kubicki 0 3 0 0 3 0 12 0

Rozgrywki pucharowe