Turniej: PLS TOP 16/3

Informacje o turnieju

Nazwa
PLS TOP 16/3
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Wiktoria Jędruszek
Turniej
2017-10-07 09:00 - 2017-10-08 20:00
Zapisy
2017-05-11 09:00 - 2017-10-03 21:00
Miejsce
147 Break - Zamieniecka (Warszawa)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Bartosz Utkowski 67 Radom 05-10-2017 03:09 Profil
2 Felix Vidler 66 Warszawa 05-10-2017 03:08 Profil
3 Łukasz Guzowski Bojano 25-09-2017 21:14 Profil
4 Marcin Bek Warszawa 24-09-2017 00:39 Profil
5 Ariel Trębocha Bobrowniki 26-09-2017 20:00 Profil
6 Daniel Holoyda 22 Warszawa 08-07-2017 03:35 Profil
7 Jarosław Kowalski 52 Warszawa 03-10-2017 21:45 Profil
8 Grzegorz Biernadski 63 Warszawa 02-10-2017 16:07 Profil
9 Kacper Filipiak 6 Warszawa 25-09-2017 08:02 Profil
10 Mateusz Baranowski 7 Zielona Góra 19-06-2017 00:16 Profil
11 Paweł Rogoza 11 Szczecin 01-10-2017 16:01 Profil
12 Karol Lelek 23 Józefosław 09-08-2017 15:45 Profil
13 Marcin Nitschke 8 Zielona Góra 25-09-2017 14:06 Profil
14 Marek Zubrzycki 46 03-10-2017 12:50 Profil
15 Jason Wright 26-09-2017 13:17 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Kacper Filipiak120
2Paweł Rogoza90
3Grzegorz Biernadski
Jason Wright
70
5Daniel Holoyda
Mateusz Baranowski
Jarosław Kowalski
Marcin Nitschke
50
9Karol Lelek30
10Ariel Trębocha30
11Marek Zubrzycki30
12Marcin Bek20
13 30
14Felix Vidler
15Łukasz Guzowski20
16Bartosz Utkowski

Breaki

Najwyższy break: 108 - Marcin Nitschke

# Imię i nazwisko Breaki
1 Marcin Nitschke 108, 49
2 Kacper Filipiak 104, 104, 87, 67, 67, 59, 58, 55, 55, 53, 50, 47, 40
3 Mateusz Baranowski 96, 57, 51, 50, 48, 42, 40
4 Paweł Rogoza 78, 67, 56, 54, 50, 50, 47, 46, 46, 45, 44
5 Jason Wright 75, 67, 50, 45, 45
6 Ariel Trębocha 70, 66, 41
7 Karol Lelek 62, 44
8 Daniel Holoyda 54, 50, 46
9 Grzegorz Biernadski 42
10 Jarosław Kowalski 41
11 Marek Zubrzycki 40

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
15
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
15
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 0 3
2 Marcin Nitschke 9 3 3 0 0 12 2 3
3 Paweł Rogoza 9 3 3 0 0 12 2 3
4 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 4 3
5 Grzegorz Biernadski 6 3 2 0 1 10 5 2
6 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 9 7 2
7 Jarosław Kowalski 6 3 2 0 1 8 5 2
8 Jason Wright 3 3 1 0 2 9 9 1

Grupa 1

Mateusz Baranowski 4 : 2
2017-10-07 11:30
Jason Wright
Marcin Bek 0 : 4
2017-10-07 09:00
Mateusz Baranowski
Marcin Bek 1 : 4
2017-10-07 16:30
Jason Wright
Karol Lelek 4 : 3
2017-10-07 09:00
Jason Wright
Karol Lelek 3 : 4
2017-10-07 11:30
Marcin Bek
Mateusz Baranowski 4 : 2
2017-10-07 16:30
Karol Lelek

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 4 3
2 Jason Wright 3 3 1 0 2 9 9 1
3 Karol Lelek 3 3 1 0 2 9 11 1
4 Marcin Bek 3 3 1 0 2 5 11 1

Grupa 2

Łukasz Guzowski 2 : 4
2017-10-07 12:00
Jarosław Kowalski 0 : 4
2017-10-07 09:00
Kacper Filipiak
Łukasz Guzowski 0 : 4
2017-10-07 17:00
Kacper Filipiak
0 : 4
2017-10-07 17:00
Jarosław Kowalski
Łukasz Guzowski 1 : 4
2017-10-07 14:30
Jarosław Kowalski
Kacper Filipiak 4 : 0
2017-10-07 14:30

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 0 3
2 Jarosław Kowalski 6 3 2 0 1 8 5 2
3 3 3 1 0 2 4 10 1
4 Łukasz Guzowski 0 3 0 0 3 3 12 0

Grupa 3

Felix Vidler 1 : 4
2017-10-07 09:00
Daniel Holoyda
Marcin Nitschke 4 : 0
2017-10-07 09:00
Ariel Trębocha
Felix Vidler 3 : 4
2017-10-07 16:30
Ariel Trębocha
Felix Vidler 1 : 4
2017-10-07 14:00
Marcin Nitschke
Daniel Holoyda 4 : 2
2017-10-07 14:00
Ariel Trębocha
Daniel Holoyda 1 : 4
2017-10-07 11:00
Marcin Nitschke

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marcin Nitschke 9 3 3 0 0 12 2 3
2 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 9 7 2
3 Ariel Trębocha 3 3 1 0 2 6 11 1
4 Felix Vidler 0 3 0 0 3 5 12 0

Grupa 4

Bartosz Utkowski 2 : 4
2017-10-07 14:00
Marek Zubrzycki
Marek Zubrzycki 0 : 4
2017-10-07 09:00
Paweł Rogoza
Grzegorz Biernadski 2 : 4
2017-10-07 14:00
Paweł Rogoza
Bartosz Utkowski 0 : 4
2017-10-07 16:30
Grzegorz Biernadski
Grzegorz Biernadski 4 : 1
2017-10-07 11:30
Marek Zubrzycki
Paweł Rogoza 4 : 0
2017-10-07 11:30
Bartosz Utkowski

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Rogoza 9 3 3 0 0 12 2 3
2 Grzegorz Biernadski 6 3 2 0 1 10 5 2
3 Marek Zubrzycki 3 3 1 0 2 5 10 1
4 Bartosz Utkowski 0 3 0 0 3 2 12 0

Rozgrywki pucharowe