Turniej: PLS TOP 16/4

Informacje o turnieju

Nazwa
PLS TOP 16/4
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Wiktoria Jędruszek
Turniej
2018-01-06 09:00 - 2018-01-07 20:00
Zapisy
2017-11-30 21:00 - 2018-01-02 21:00
Miejsce
Billboard (Warszawa)

POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16 

Turniej PLS TOP16 nr 4 odbędzie się w dniach 6-7 stycznia 2018 r. w Warszawie, w klubie Billboard przy ul. Kasprzaka 7

Faza grupowa zostanie rozegrana w modusie lepszy z 5, faza pucharowa w modusie lepszy z 7

Przez cały czas trwania turnieju obowiązuje strój regulaminowy według kodu A

Mecze grupowe rozpoczną się w sobotę o godzinie 9:00
 

UWAGA! Musiałam wprowadzić kilka zmian w sesjach popołudniowych. Przepraszam za utrudnienia - SG
 

Obowiązująca kolejność gier grupowych oraz przybliżony czas rozpoczęcia poszczególnych sesji:

9:00
Karol Lelek - Marcin Bek
Marcin Nitschke - Michał Kotiuk
Jarosław Kowalski - Marek Zubrzycki

10:30
Marcin Nitschke - Ariel Trębocha
Kacper Filipiak - Antoni Kowalski
Paweł Rogoza - Marek Zubrzycki

12:00
Mateusz Baranowski - Łukasz Guzowski
Daniel Holoyda - Ariel Trębocha
Paweł Rogoza - Krzysztof Kubicki

13:30
Mateusz Baranowski - Marcin Bek
Daniel Holoyda - Michał Kotiuk
Grzegorz Biernadski - Jason Wright

15:00
Karol Lelek - Łukasz Guzowski
Kacper Filipiak - Jason Wright
Jarosław Kowalski - Krzysztof Kubicki

16:30
Marcin Nitschke - Daniel Holoyda
Grzegorz Biernadski - Antoni Kowalski
Marek Zubrzycki - Krzysztof Kubicki

18:00
Mateusz Baranowski - Karol Lelek
Ariel Trębocha - Michał Kotiuk
Jason Wright - Antoni Kowalski

19:30
Marcin Bek - Łukasz Guzowski
Kacper Filipiak - Grzegorz Biernadski
Paweł Rogoza - Jarosław Kowalski


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk 30 Lublin 09-12-2017 22:06 Profil
2 Krzysztof Kubicki Wrocław 02-01-2018 10:54 Profil
3 Łukasz Guzowski Bojano 20-12-2017 19:29 Profil
4 Marcin Bek Warszawa 29-09-2017 11:48 Profil
5 Ariel Trębocha Bobrowniki 29-12-2017 09:04 Profil
6 Antoni Kowalski 65 Zielona Góra 17-10-2017 23:40 Profil
7 Daniel Holoyda 18 Warszawa 08-07-2017 03:35 Profil
8 Jarosław Kowalski 42 Warszawa 02-01-2018 12:19 Profil
9 Grzegorz Biernadski 60 Warszawa 11-12-2017 16:28 Profil
10 Kacper Filipiak 5 Warszawa 23-11-2017 19:33 Profil
11 Mateusz Baranowski 4 Zielona Góra 19-06-2017 00:16 Profil
12 Paweł Rogoza 9 Szczecin 02-01-2018 14:49 Profil
13 Karol Lelek 17 Józefosław 09-08-2017 15:45 Profil
14 Marcin Nitschke 6 Zielona Góra 22-12-2017 09:34 Profil
15 Marek Zubrzycki 35 02-01-2018 19:17 Profil
16 Jason Wright 29-12-2017 23:48 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Grzegorz Biernadski120
2Kacper Filipiak90
3Mateusz Baranowski
Jarosław Kowalski
70
5Marek Zubrzycki
Marcin Nitschke
Karol Lelek
Daniel Holoyda
50
9Paweł Rogoza30
10Ariel Trębocha30
11Łukasz Guzowski30
12Antoni Kowalski30
13Michał Kotiuk20
14Jason Wright
Marcin Bek
20
15Krzysztof Kubicki0

Breaki

Najwyższy break: 113 - Mateusz Baranowski

# Imię i nazwisko Breaki
1 Mateusz Baranowski 113, 72, 61, 57, 55, 50, 47, 44, 43
2 Jarosław Kowalski 79, 61, 49, 42
3 Grzegorz Biernadski 70, 64, 61, 54, 51, 49, 45, 40
4 Daniel Holoyda 68, 47, 45, 41
5 Michał Kotiuk 66, 40
6 Kacper Filipiak 63, 57, 53, 51
7 Karol Lelek 61, 51
8 Antoni Kowalski 50
9 Łukasz Guzowski 49
10 Marcin Nitschke 44, 44, 40, 40
11 Marek Zubrzycki 43

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
16
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
16
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 9 0 3
2 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 9 2 3
3 Jarosław Kowalski 9 3 3 0 0 9 3 3
4 Marcin Nitschke 9 3 3 0 0 9 4 3
5 Grzegorz Biernadski 6 3 2 0 1 8 4 2
6 Marek Zubrzycki 6 3 2 0 1 7 4 2
7 Karol Lelek 6 3 2 0 1 6 6 2
8 Daniel Holoyda 3 3 1 0 2 7 6 1

Grupa 1

Mateusz Baranowski 3 : 0
2018-01-06 12:00
Łukasz Guzowski
Karol Lelek 3 : 1
2018-01-06 09:00
Marcin Bek
Marcin Bek 0 : 3
2018-01-06 13:30
Mateusz Baranowski
Karol Lelek 3 : 2
2018-01-06 15:00
Łukasz Guzowski
Mateusz Baranowski 3 : 0
2018-01-06 18:00
Karol Lelek
Marcin Bek 1 : 3
2018-01-06 19:30
Łukasz Guzowski

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 9 0 3
2 Karol Lelek 6 3 2 0 1 6 6 2
3 Łukasz Guzowski 3 3 1 0 2 5 7 1
4 Marcin Bek 0 3 0 0 3 2 9 0

Grupa 2

Marcin Nitschke 3 : 0
2018-01-06 09:00
Michał Kotiuk
Ariel Trębocha 0 : 3
2018-01-06 12:00
Daniel Holoyda
Ariel Trębocha 2 : 3
2018-01-06 10:30
Marcin Nitschke
Daniel Holoyda 2 : 3
2018-01-06 13:30
Michał Kotiuk
Marcin Nitschke 3 : 2
2018-01-06 16:30
Daniel Holoyda
Michał Kotiuk 0 : 3
2018-01-06 18:00
Ariel Trębocha

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marcin Nitschke 9 3 3 0 0 9 4 3
2 Daniel Holoyda 3 3 1 0 2 7 6 1
3 Ariel Trębocha 3 3 1 0 2 5 6 1
4 Michał Kotiuk 3 3 1 0 2 3 8 1

Grupa 3

Kacper Filipiak 3 : 0
2018-01-06 10:30
Antoni Kowalski
Grzegorz Biernadski 3 : 1
2018-01-06 13:30
Jason Wright
Jason Wright 0 : 3
2018-01-06 15:00
Kacper Filipiak
Antoni Kowalski 0 : 3
2018-01-06 16:30
Grzegorz Biernadski
Grzegorz Biernadski 2 : 3
2018-01-06 19:30
Kacper Filipiak
Antoni Kowalski 3 : 1
2018-01-06 18:00
Jason Wright

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 9 2 3
2 Grzegorz Biernadski 6 3 2 0 1 8 4 2
3 Antoni Kowalski 3 3 1 0 2 3 7 1
4 Jason Wright 0 3 0 0 3 2 9 0

Grupa 4

Paweł Rogoza 3 : 0
2018-01-06 12:00
Krzysztof Kubicki
Jarosław Kowalski 3 : 1
2018-01-06 09:00
Marek Zubrzycki
Marek Zubrzycki 3 : 1
2018-01-06 10:30
Paweł Rogoza
Krzysztof Kubicki 0 : 3
2018-01-06 15:00
Jarosław Kowalski
Paweł Rogoza 2 : 3
2018-01-06 19:30
Jarosław Kowalski
Marek Zubrzycki 3 : 0
2018-01-06 16:30
Krzysztof Kubicki

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Jarosław Kowalski 9 3 3 0 0 9 3 3
2 Marek Zubrzycki 6 3 2 0 1 7 4 2
3 Paweł Rogoza 3 3 1 0 2 6 6 1
4 Krzysztof Kubicki 0 3 0 0 3 0 9 0

Rozgrywki pucharowe