Turniej: PLS TOP 16/5

Informacje o turnieju

Nazwa
PLS TOP 16/5
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Wiktoria Jędruszek
Turniej
2017-12-02 09:00 - 2017-12-03 20:00
Zapisy
2017-05-11 09:00 - 2017-11-28 21:00
Miejsce
Billboard / Cool Flowers (Warszawa)

POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16 

Turniej PLS TOP16 nr 5 odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2017 r. w Warszawie, w klubie Billboard przy ul. Kasprzaka 7

Faza grupowa zostanie rozegrana w modusie lepszy z 5, faza pucharowa w modusie lepszy z 7

Przez cały czas trwania turnieju obowiązuje strój regulaminowy według kodu A

Mecze grupowe rozpoczną się w sobotę o godzinie 8:30

Zawodnicy grający w pierwszej sesji proszeni są o przybycie do klubu o godz. 8:15


Obowiązująca kolejność gier grupowych oraz przybliżony czas rozpoczęcia poszczególnych sesji:

8:30
Paweł Rogoza - Antoni Kowalski
Kacper Filipiak - Marcin Bek
Jason Wright - Karol Lelek

10:00
Marek Zubrzycki - Grzegorz Biernadski
Marcin Nitschke - Ariel Trębocha
Marcin Bek - Karol Lelek

11:30
Antoni Kowalski - Ariel Trębocha
Paweł Rogoza - Marcin Nitschke
Kacper Filipiak - Jason Wright

13:00
Grzegorz Biernadski - Krzysztof Kubicki
Daniel Holoyda - Marek Zubrzycki
Mateusz Baranowski - Michał Kotiuk

14:30
Krzysztof Kubicki - Marek Zubrzycki
Marcin Nitschke - Antoni Kowalski
Jarosław Kowalski - Łukasz Guzowski

16:00
Ariel Trębocha - Paweł Rogoza
Jason Wright - Marcin Bek
Karol Lelek - Kacper Filipiak

17:30
Grzegorz Biernadski - Daniel Holoyda
Michał Kotiuk - Łukasz Guzowski
Mateusz Baranowski - Jarosław Kowalski

19:00
Daniel Holoyda - Krzysztof Kubicki
Jarosław Kowalski - Michał Kotiuk
Łukasz Guzowski - Mateusz Baranowski
 

 


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk 28 Lublin 22-11-2017 17:50 Profil
2 Krzysztof Kubicki 28-11-2017 16:54 Profil
3 Łukasz Guzowski Bojano 23-11-2017 07:26 Profil
4 Marcin Bek Warszawa 24-10-2017 09:10 Profil
5 Ariel Trębocha Bobrowniki 23-11-2017 16:29 Profil
6 Antoni Kowalski 50 Zielona Góra 28-11-2017 20:37 Profil
7 Daniel Holoyda 17 Warszawa 08-07-2017 03:35 Profil
8 Jarosław Kowalski 39 Warszawa 28-11-2017 20:37 Profil
9 Grzegorz Biernadski 47 Warszawa 18-11-2017 13:50 Profil
10 Kacper Filipiak 5 Warszawa 23-11-2017 19:32 Profil
11 Mateusz Baranowski 4 Zielona Góra 19-06-2017 00:16 Profil
12 Paweł Rogoza 9 Szczecin 27-11-2017 18:30 Profil
13 Karol Lelek 18 Józefosław 09-08-2017 15:46 Profil
14 Marcin Nitschke 6 Zielona Góra 28-11-2017 20:37 Profil
15 Marek Zubrzycki 31 28-11-2017 20:39 Profil
16 Jason Wright 23-11-2017 02:16 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Marcin Nitschke120
2Mateusz Baranowski90
3Kacper Filipiak
Daniel Holoyda
70
5Paweł Rogoza
Grzegorz Biernadski
Jarosław Kowalski
Jason Wright
50
9Michał Kotiuk30
10Karol Lelek30
11Ariel Trębocha30
12Marek Zubrzycki30
13Krzysztof Kubicki20
14Łukasz Guzowski
Antoni Kowalski
20
15Marcin Bek20

Breaki

Najwyższy break: 94 - Kacper Filipiak

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kacper Filipiak 94, 90, 82, 76, 59, 56, 49, 48, 47, 44, 44
2 Marcin Nitschke 88, 73, 45, 38, 35
3 Mateusz Baranowski 81, 79, 73, 55, 55, 49, 48, 45, 41, 40
4 Karol Lelek 70, 52
5 Grzegorz Biernadski 69, 43
6 Jason Wright 59, 47
7 Jarosław Kowalski 59, 49
8 Paweł Rogoza 57
9 Daniel Holoyda 53, 50
10 Antoni Kowalski 52

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
16
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
16
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 9 0 3
2 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 9 2 3
3 Marcin Nitschke 9 3 3 0 0 9 2 3
4 Mateusz Baranowski 6 3 2 0 1 8 3 2
5 Jarosław Kowalski 6 3 2 0 1 8 5 2
6 Grzegorz Biernadski 6 3 2 0 1 7 4 2
7 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 7 4 2
8 Jason Wright 6 3 2 0 1 6 5 2

Grupa 1

Krzysztof Kubicki 0 : 3
2017-12-02 13:00
Grzegorz Biernadski
Marek Zubrzycki 1 : 3
2017-12-02 13:00
Daniel Holoyda
Krzysztof Kubicki 2 : 3
2017-12-02 14:30
Marek Zubrzycki
Grzegorz Biernadski 1 : 3
2017-12-02 17:30
Daniel Holoyda
Daniel Holoyda 3 : 0
2017-12-02 19:00
Krzysztof Kubicki
Marek Zubrzycki 1 : 3
2017-12-02 10:00
Grzegorz Biernadski

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 9 2 3
2 Grzegorz Biernadski 6 3 2 0 1 7 4 2
3 Marek Zubrzycki 3 3 1 0 2 5 8 1
4 Krzysztof Kubicki 0 3 0 0 3 2 9 0

Grupa 2

Antoni Kowalski 0 : 3
2017-12-02 08:30
Paweł Rogoza
Marcin Nitschke 3 : 1
2017-12-02 10:00
Ariel Trębocha
Antoni Kowalski 1 : 3
2017-12-02 11:30
Ariel Trębocha
Marcin Nitschke 3 : 1
2017-12-02 11:30
Paweł Rogoza
Antoni Kowalski 0 : 3
2017-12-02 14:30
Marcin Nitschke
Paweł Rogoza 3 : 1
2017-12-02 16:00
Ariel Trębocha

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marcin Nitschke 9 3 3 0 0 9 2 3
2 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 7 4 2
3 Ariel Trębocha 3 3 1 0 2 5 7 1
4 Antoni Kowalski 0 3 0 0 3 1 9 0

Grupa 3

Marcin Bek 0 : 3
2017-12-02 08:30
Kacper Filipiak
Jason Wright 3 : 2
2017-12-02 08:30
Karol Lelek
Marcin Bek 0 : 3
2017-12-02 10:00
Karol Lelek
Kacper Filipiak 3 : 0
2017-12-02 11:30
Jason Wright
Marcin Bek 0 : 3
2017-12-02 16:00
Jason Wright
Kacper Filipiak 3 : 0
2017-12-02 16:00
Karol Lelek

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 9 0 3
2 Jason Wright 6 3 2 0 1 6 5 2
3 Karol Lelek 3 3 1 0 2 5 6 1
4 Marcin Bek 0 3 0 0 3 0 9 0

Grupa 4

Michał Kotiuk 0 : 3
2017-12-02 13:00
Mateusz Baranowski
Łukasz Guzowski 0 : 3
2017-12-02 14:30
Jarosław Kowalski
Łukasz Guzowski 1 : 3
2017-12-02 17:30
Michał Kotiuk
Mateusz Baranowski 2 : 3
2017-12-02 17:30
Jarosław Kowalski
Michał Kotiuk 3 : 2
2017-12-02 19:00
Jarosław Kowalski
Łukasz Guzowski 0 : 3
2017-12-02 19:00
Mateusz Baranowski

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 6 3 2 0 1 8 3 2
2 Jarosław Kowalski 6 3 2 0 1 8 5 2
3 Michał Kotiuk 6 3 2 0 1 6 6 2
4 Łukasz Guzowski 0 3 0 0 3 1 9 0

Rozgrywki pucharowe