Turniej: PLS TOP 16/6

Informacje o turnieju

Nazwa
PLS TOP 16/6
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Jarosław Kowalski
Sędzia
Adam Polak
Turniej
2017-12-16 09:00 - 2017-12-17 20:00
Zapisy
2017-12-04 12:40 - 2017-12-12 21:00
Miejsce
147 Break - Zamieniecka (Warszawa)

POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16 

Turniej PLS TOP16 nr 6 odbędzie się w dniach 16-17 grudnia 2017 r. w Warszawie, w klubie 147 Break przy ul. Zamienieckiej 80

Mecze grupowe rozpoczną się w sobotę o godzinie 10:00 

Wszystkie mecze zostaną rozegrane w modusie lepszy z 7

Przez cały czas trwania turnieju obowiązuje strój regulaminowy według kodu A

Obowiązująca kolejność gier grupowych oraz przybliżony czas rozpoczęcia poszczególnych sesji:

10:00
Paweł Rogoza - Marek Zubrzycki
Grzegorz Biernadski - Karol Lelek
Mateusz Baranowski - Krzysztof Kubicki
Marcin Nitschke - Michał Kotiuk
Kacper Filipiak - Marcin Bek
Jason Wright - Ariel Trębocha

12:00
Paweł Rogoza - Karol Lelek
Grzegorz Biernadski - Marek Zubrzycki
Daniel Holoyda - Antoni Kowalski
Marcin Nitschke - Łukasz Guzowski
Jarosław Kowalski - Michał Kotiuk
Kacper Filipiak - Ariel Trębocha

14:00
Karol Lelek - Marek Zubrzycki
Mateusz Baranowski - Antoni Kowalski
Daniel Holoyda - Krzysztof Kubicki
Marcin Nitschke - Jarosław Kowalski
Łukasz Guzowski - Michał Kotiuk
Jason Wright - Marcin Bek

16:00
Paweł Rogoza - Grzegorz Biernadski
Mateusz Baranowski - Daniel Holoyda
Antoni Kowalski - Krzysztof Kubicki
Jarosław Kowalski - Łukasz Guzowski
Kacper Filipiak - Jason Wright
Ariel Trębocha - Marcin Bek


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk 28 Lublin 09-12-2017 22:06 Profil
2 Krzysztof Kubicki 09-12-2017 13:10 Profil
3 Łukasz Guzowski Bojano 04-12-2017 19:12 Profil
4 Marcin Bek Warszawa 05-12-2017 10:43 Profil
5 Ariel Trębocha Bobrowniki 05-12-2017 13:17 Profil
6 Antoni Kowalski 50 Zielona Góra 04-12-2017 18:42 Profil
7 Daniel Holoyda 17 Warszawa 07-12-2017 18:17 Profil
8 Jarosław Kowalski 39 Warszawa 12-12-2017 18:59 Profil
9 Grzegorz Biernadski 47 Warszawa 11-12-2017 16:27 Profil
10 Kacper Filipiak 5 Warszawa 10-12-2017 21:42 Profil
11 Mateusz Baranowski 4 Zielona Góra 11-12-2017 13:23 Profil
12 Paweł Rogoza 9 Szczecin 11-12-2017 20:09 Profil
13 Karol Lelek 18 Józefosław 11-12-2017 15:23 Profil
14 Marcin Nitschke 6 Zielona Góra 12-12-2017 16:41 Profil
15 Marek Zubrzycki 31 12-12-2017 19:19 Profil
16 Jason Wright 05-12-2017 19:36 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Kacper Filipiak120
2Mateusz Baranowski90
3Marcin Nitschke
Karol Lelek
70
5Ariel Trębocha
Paweł Rogoza
Daniel Holoyda
Jarosław Kowalski
50
9Michał Kotiuk30
10Marek Zubrzycki30
11Marcin Bek30
12Antoni Kowalski30
13Jason Wright20
14Krzysztof Kubicki
Łukasz Guzowski
20
15Grzegorz Biernadski20

Breaki

Najwyższy break: 135 - Mateusz Baranowski

# Imię i nazwisko Breaki
1 Mateusz Baranowski 135, 86, 85, 79, 61, 59, 56, 56, 54, 47, 47, 47, 43, 42
2 Marcin Nitschke 106, 105, 74, 72, 68, 55, 55, 52, 46, 43, 42, 41
3 Karol Lelek 91, 59, 59, 49
4 Kacper Filipiak 86, 77, 73, 70, 61, 55, 54, 53, 52, 51, 47, 45, 43, 41
5 Ariel Trębocha 74, 47, 46
6 Marek Zubrzycki 70, 55
7 Jarosław Kowalski 63, 51, 45
8 Paweł Rogoza 60
9 Grzegorz Biernadski 56
10 Łukasz Guzowski 56
11 Michał Kotiuk 45
12 Daniel Holoyda 44, 42
13 Jason Wright 42, 42

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
16
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
16
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 2 3
2 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 2 3
3 Karol Lelek 9 3 3 0 0 12 3 3
4 Marcin Nitschke 9 3 3 0 0 12 5 3
5 Jarosław Kowalski 6 3 2 0 1 11 5 2
6 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 10 4 2
7 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 10 4 2
8 Ariel Trębocha 6 3 2 0 1 10 7 2

Grupa 1

Paweł Rogoza 4 : 0
2017-12-16 10:00
Marek Zubrzycki
Karol Lelek 4 : 0
2017-12-16 10:00
Grzegorz Biernadski
Paweł Rogoza 2 : 4
2017-12-16 12:00
Karol Lelek
Grzegorz Biernadski 0 : 4
2017-12-16 12:00
Marek Zubrzycki
Grzegorz Biernadski 0 : 4
2017-12-16 16:00
Paweł Rogoza
Marek Zubrzycki 1 : 4
2017-12-16 14:00
Karol Lelek

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Karol Lelek 9 3 3 0 0 12 3 3
2 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 10 4 2
3 Marek Zubrzycki 3 3 1 0 2 5 8 1
4 Grzegorz Biernadski 0 3 0 0 3 0 12 0

Grupa 2

Mateusz Baranowski 4 : 0
2017-12-16 10:00
Krzysztof Kubicki
Daniel Holoyda 4 : 0
2017-12-16 12:00
Antoni Kowalski
Mateusz Baranowski 4 : 0
2017-12-16 14:00
Antoni Kowalski
Krzysztof Kubicki 0 : 4
2017-12-16 14:00
Daniel Holoyda
Mateusz Baranowski 4 : 2
2017-12-16 16:00
Daniel Holoyda
Antoni Kowalski 4 : 2
2017-12-16 16:00
Krzysztof Kubicki

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 2 3
2 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 10 4 2
3 Antoni Kowalski 3 3 1 0 2 4 10 1
4 Krzysztof Kubicki 0 3 0 0 3 2 12 0

Grupa 3

Michał Kotiuk 1 : 4
2017-12-16 10:00
Marcin Nitschke
Jarosław Kowalski 4 : 0
2017-12-16 16:00
Łukasz Guzowski
Łukasz Guzowski 1 : 4
2017-12-16 12:00
Marcin Nitschke
Jarosław Kowalski 4 : 1
2017-12-16 12:00
Michał Kotiuk
Marcin Nitschke 4 : 3
2017-12-16 14:00
Jarosław Kowalski
Łukasz Guzowski 1 : 4
2017-12-16 14:00
Michał Kotiuk

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marcin Nitschke 9 3 3 0 0 12 5 3
2 Jarosław Kowalski 6 3 2 0 1 11 5 2
3 Michał Kotiuk 3 3 1 0 2 6 9 1
4 Łukasz Guzowski 0 3 0 0 3 2 12 0

Grupa 4

Marcin Bek 0 : 4
2017-12-16 10:00
Kacper Filipiak
Jason Wright 3 : 4
2017-12-16 10:00
Ariel Trębocha
Kacper Filipiak 4 : 2
2017-12-16 12:00
Ariel Trębocha
Marcin Bek 4 : 1
2017-12-16 14:00
Jason Wright
Kacper Filipiak 4 : 0
2017-12-16 16:00
Jason Wright
Marcin Bek 0 : 4
2017-12-16 16:00
Ariel Trębocha

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 2 3
2 Ariel Trębocha 6 3 2 0 1 10 7 2
3 Marcin Bek 3 3 1 0 2 4 9 1
4 Jason Wright 0 3 0 0 3 4 12 0

Rozgrywki pucharowe