Turniej: PORS 1

Informacje o turnieju

Nazwa
PORS 1
Kategoria
POLSKI OTWARTY RANKING SNOOKERA
Ranga turnieju
Turniej PORS
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2017-05-27 09:00 - 2017-05-27 20:00
Zapisy
2017-05-11 12:19 - 2017-05-24 21:00
Miejsce
Masters (Lublin)

Przedłużony termin zapisów do środy 24 maja do g. 21:00


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Robert Sekuła 170 22-05-2017 11:14 Profil
2 Waldemar Wyszogrodzki 131 23-05-2017 20:03 Profil
3 Andrzej Cieślak Lublin 12-05-2017 19:40 Profil
4 Bartosz Utkowski 59 Radom 18-05-2017 22:54 Profil
5 Grzegorz Nakonieczny 208 15-05-2017 10:23 Profil
6 Felix Vidler 72 Warszawa 22-05-2017 22:59 Profil
7 Łukasz Guzowski 51 Bojano 13-05-2017 17:41 Profil
8 Grzegorz Łoniewski 78 Wrocław 20-05-2017 22:07 Profil
9 Grzegorz Biernadski 241 Warszawa 19-05-2017 18:20 Profil
10 Marcin Małyska 82 Lubartów 23-05-2017 20:59 Profil
11 Piotr Murat 98 Lublin 22-05-2017 11:14 Profil
12 Marek Kułago 22-05-2017 22:33 Profil
13 Marek Słomianowski Zamość 24-05-2017 09:24 Profil
14 Mariusz Sikorski 139 Warszawa 23-05-2017 09:51 Profil
15 Grzegorz Wysocki 16-05-2017 09:48 Profil
16 Michał Szabat 135 Janów Lubelski 18-05-2017 20:33 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Grzegorz Biernadski120
2Andrzej Cieślak90
3Mariusz Sikorski
Felix Vidler
70
5Marek Kułago
Michał Szabat
Bartosz Utkowski
Piotr Murat
60
9Marcin Małyska
Grzegorz Nakonieczny
50
10Robert Sekuła50
11Łukasz Guzowski
Waldemar Wyszogrodzki
50
12Marek Słomianowski50
13Grzegorz Wysocki
Grzegorz Łoniewski
45

Breaki

Najwyższy break: 87 - Grzegorz Biernadski

# Imię i nazwisko Breaki
1 Grzegorz Biernadski 87, 82, 64, 54, 50, 44, 41
2 Piotr Murat 39, 36
3 Michał Szabat 31, 31

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
16
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
16
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Bartosz Utkowski 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Grzegorz Biernadski 9 3 3 0 0 6 0 3
3 Piotr Murat 9 3 3 0 0 6 2 3
4 Michał Szabat 6 3 2 0 1 5 2 2
5 Mariusz Sikorski 6 3 2 0 1 5 2 2
6 Andrzej Cieślak 6 3 2 0 1 5 4 2
7 Marek Kułago 6 3 2 0 1 4 3 2
8 Felix Vidler 6 3 2 0 1 4 4 2

Grupa 1

Marek Słomianowski 1 : 2
2017-05-27 12:30
Waldemar Wyszogrodzki
Marek Słomianowski 1 : 2
2017-05-27 11:15
Piotr Murat
Michał Szabat 1 : 2
2017-05-27 10:00
Piotr Murat
Marek Słomianowski 0 : 2
2017-05-27 10:00
Michał Szabat
Piotr Murat 2 : 0
2017-05-27 12:30
Waldemar Wyszogrodzki
Waldemar Wyszogrodzki 0 : 2
2017-05-27 11:15
Michał Szabat

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Piotr Murat 9 3 3 0 0 6 2 3
2 Michał Szabat 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Waldemar Wyszogrodzki 3 3 1 0 2 2 5 1
4 Marek Słomianowski 0 3 0 0 3 2 6 0

Grupa 2

Mariusz Sikorski 2 : 0
2017-05-27 11:15
Marcin Małyska
Łukasz Guzowski 0 : 2
2017-05-27 12:30
Marcin Małyska
Marcin Małyska 1 : 2
2017-05-27 10:00
Andrzej Cieślak
Andrzej Cieślak 1 : 2
2017-05-27 11:15
Łukasz Guzowski
Andrzej Cieślak 2 : 1
2017-05-27 12:30
Mariusz Sikorski
Mariusz Sikorski 2 : 0
2017-05-27 10:00
Łukasz Guzowski

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mariusz Sikorski 6 3 2 0 1 5 2 2
2 Andrzej Cieślak 6 3 2 0 1 5 4 2
3 Marcin Małyska 3 3 1 0 2 3 4 1
4 Łukasz Guzowski 3 3 1 0 2 2 5 1

Grupa 3

Marek Kułago 2 : 1
2017-05-27 16:15
Robert Sekuła
Marek Kułago 0 : 2
2017-05-27 15:00
Bartosz Utkowski
Marek Kułago 2 : 0
2017-05-27 13:45
Grzegorz Łoniewski
Robert Sekuła 0 : 2
2017-05-27 13:45
Bartosz Utkowski
Grzegorz Łoniewski 1 : 2
2017-05-27 15:00
Robert Sekuła
Grzegorz Łoniewski 0 : 2
2017-05-27 16:15
Bartosz Utkowski

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Bartosz Utkowski 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Marek Kułago 6 3 2 0 1 4 3 2
3 Robert Sekuła 3 3 1 0 2 3 5 1
4 Grzegorz Łoniewski 0 3 0 0 3 1 6 0

Grupa 4

Grzegorz Wysocki 0 : 2
2017-05-27 16:15
Grzegorz Nakonieczny
Grzegorz Nakonieczny 0 : 2
2017-05-27 13:45
Grzegorz Biernadski
Grzegorz Biernadski 2 : 0
2017-05-27 16:15
Felix Vidler
Grzegorz Nakonieczny 1 : 2
2017-05-27 15:00
Felix Vidler
Grzegorz Biernadski 2 : 0
2017-05-27 15:00
Grzegorz Wysocki
Grzegorz Wysocki 1 : 2
2017-05-27 13:45
Felix Vidler

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Grzegorz Biernadski 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Felix Vidler 6 3 2 0 1 4 4 2
3 Grzegorz Nakonieczny 3 3 1 0 2 3 4 1
4 Grzegorz Wysocki 0 3 0 0 3 1 6 0

Rozgrywki pucharowe