Turniej: PORS 2

Informacje o turnieju

Nazwa
PORS 2
Kategoria
POLSKI OTWARTY RANKING SNOOKERA
Ranga turnieju
Turniej PORS
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Adam Chmielewski
Turniej
2018-03-17 10:00 - 2018-03-18 20:00
Zapisy
2018-02-20 12:14 - 2018-03-14 21:00
Miejsce
147 Break - Zamieniecka (Warszawa)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk 115 Lublin 21-02-2018 14:36 Profil
2 Robert Sekuła 235 14-03-2018 18:11 Profil
3 Tomasz Bondarewski 14-03-2018 21:40 Profil
4 Bartosz Utkowski 83 Radom 07-03-2018 18:30 Profil
5 Grzegorz Nakonieczny 292 14-03-2018 18:00 Profil
6 Łukasz Guzowski 73 Bojano 21-02-2018 22:59 Profil
7 Marcin Bek 64 Warszawa 20-02-2018 15:42 Profil
8 Paweł Balon 157 Siemianowice Śląskie 13-03-2018 18:50 Profil
9 Phan Quoc Binh 149 02-03-2018 18:45 Profil
10 Mateusz Piechowiak 341 14-03-2018 22:36 Profil
11 Dalia Alska 356 14-03-2018 20:56 Profil
12 Grzegorz Łoniewski 101 Wrocław 02-03-2018 16:09 Profil
13 Marcin Małyska 110 Lubartów 27-02-2018 19:45 Profil
14 Sławomir Rasiewicz 251 14-03-2018 20:55 Profil
15 Krzysztof Drążkiewicz 107 13-03-2018 10:42 Profil
16 Bartłomiej Gaworski 347 Częstochowa 03-03-2018 20:58 Profil
17 Wojciech Przyłucki 198 Warszawa 13-03-2018 11:02 Profil
18 Mariusz Sikorski 205 Warszawa 09-03-2018 21:17 Profil
19 Jakub Chromy Kraków 23-02-2018 21:29 Profil
20 Rafał Jewtuch 01-03-2018 11:57 Profil
21 Marcin Karłyk Lwówek 09-03-2018 12:56 Profil
22 Maciej Szerszeń Stalowa Wola 26-02-2018 10:48 Profil
23 Rafał Kryński Warszawa 13-03-2018 16:16 Profil
24 Tomasz Kosiński Stalowa Wola 26-02-2018 10:38 Profil
25 Rafał Sitkowski Warszawa 26-02-2018 11:56 Profil
26 Filip Ratajczak Lwówek 12-03-2018 23:37 Profil
27 Marcin Szofer 12-03-2018 16:31 Profil
28 Krystian Ćwikła 21-02-2018 11:53 Profil
29 Maciej Grzegorz Lesiak Warszawa 20-02-2018 22:01 Profil
30 Piotr Świerszcz 22-02-2018 04:09 Profil
31 Michał Ebert Warszawa 20-02-2018 15:18 Profil
32 Adam Wilk Łódź 21-02-2018 20:55 Profil
33 Piotr Wiśniewski Łódź 22-02-2018 19:37 Profil
34 Błażej Turajczyk Łódź 12-03-2018 22:02 Profil
35 Jarek Boruk Komorów 12-03-2018 23:46 Profil
36 Wojciech Młyński 14-03-2018 14:47 Profil
37 Oskar Borowiecki 14-03-2018 21:22 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Rafał Jewtuch0
2Krzysztof Drążkiewicz0
3Tomasz Bondarewski
Michał Kotiuk
0
5Michał Ebert
Paweł Balon
Sławomir Rasiewicz
Wojciech Młyński
0
9Krystian Ćwikła
Wojciech Przyłucki
Dalia Alska
Maciej Szerszeń
Marcin Bek
Mariusz Sikorski
Bartosz Utkowski
Phan Quoc Binh
0
17Jakub Chromy
Łukasz Guzowski
Adam Wilk
Filip Ratajczak
Błażej Turajczyk
Tomasz Kosiński
Grzegorz Nakonieczny
Piotr Wiśniewski
0
25Maciej Grzegorz Lesiak35
26Marcin Małyska35
27Mateusz Piechowiak35
28Marcin Szofer
Jarek Boruk
Bartłomiej Gaworski
Piotr Świerszcz
35
29Oskar Borowiecki

Marcin Karłyk
Robert Sekuła
Rafał Sitkowski
35
30Grzegorz Łoniewski
Rafał Kryński
30

Breaki

Najwyższy break: 77 - Michał Ebert

# Imię i nazwisko Breaki
1 Michał Ebert 77, 34, 33, 33, 31
2 Michał Kotiuk 63, 57, 30
3 Rafał Jewtuch 58, 35, 31
4 Sławomir Rasiewicz 56, 43, 30
5 Mariusz Sikorski 48
6 Tomasz Bondarewski 39, 39, 31
7 Piotr Świerszcz 33
8 Łukasz Guzowski 32
9 Grzegorz Nakonieczny 32
10 Bartosz Utkowski 31
11 Wojciech Młyński 30
12 Krzysztof Drążkiewicz 30
13 Marcin Bek 30

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
37
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
37
Ile grup
12
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
24

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Sławomir Rasiewicz 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Michał Ebert 9 3 3 0 0 6 1 3
3 Krystian Ćwikła 6 3 2 0 1 5 2 2
4 Wojciech Młyński 6 3 2 0 1 5 3 2
5 Rafał Jewtuch 6 2 2 0 0 4 0 3
6 Paweł Balon 6 2 2 0 0 4 0 3
7 Michał Kotiuk 6 2 2 0 0 4 0 3
8 Maciej Szerszeń 6 2 2 0 0 4 0 3
9 Phan Quoc Binh 6 2 2 0 0 4 0 3
10 Łukasz Guzowski 6 2 2 0 0 4 1 3
11 Mariusz Sikorski 6 2 2 0 0 4 1 3
12 Wojciech Przyłucki 6 2 2 0 0 4 1 3
13 Tomasz Bondarewski 6 2 2 0 0 4 1 3
14 Błażej Turajczyk 3 2 1 0 1 3 2 2
15 Tomasz Kosiński 3 2 1 0 1 3 2 2
16 Bartosz Utkowski 3 2 1 0 1 2 2 2
17 Filip Ratajczak 3 2 1 0 1 2 2 2
18 Jakub Chromy 3 2 1 0 1 2 2 2
19 Dalia Alska 3 2 1 0 1 2 2 2
20 Adam Wilk 3 2 1 0 1 2 2 2
21 Marcin Bek 3 2 1 0 1 2 2 2
22 Krzysztof Drążkiewicz 3 2 1 0 1 2 2 2
23 Piotr Wiśniewski 3 2 1 0 1 2 2 2
24 Grzegorz Nakonieczny 3 2 1 0 1 2 3 2

Grupa 1

Michał Kotiuk 2 : 0
2018-03-17 12:45
Dalia Alska
Dalia Alska 2 : 0
2018-03-17 14:00
Robert Sekuła
Michał Kotiuk 2 : 0
2018-03-17 16:30
Robert Sekuła

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Michał Kotiuk 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Dalia Alska 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Robert Sekuła 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 2

Tomasz Bondarewski 2 : 0
2018-03-17 10:15
Marcin Bek
Marcin Szofer 0 : 2
2018-03-17 12:45
Marcin Bek
Tomasz Bondarewski 2 : 1
2018-03-17 16:30
Marcin Szofer

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Tomasz Bondarewski 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Marcin Bek 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Marcin Szofer 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 3

Marcin Karłyk 0 : 2
2018-03-17 15:15
Krzysztof Drążkiewicz
Marcin Karłyk 0 : 2
2018-03-17 11:30
Rafał Jewtuch
Rafał Jewtuch 2 : 0
2018-03-17 09:00
Krzysztof Drążkiewicz

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Rafał Jewtuch 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Krzysztof Drążkiewicz 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Marcin Karłyk 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 4

Wojciech Młyński 1 : 2
2018-03-17 09:00
Michał Ebert
Maciej Grzegorz Lesiak 2 : 0
2018-03-17 11:30
Rafał Kryński
Michał Ebert 2 : 0
2018-03-17 12:45
Rafał Kryński
Maciej Grzegorz Lesiak 1 : 2
2018-03-17 14:00
Wojciech Młyński
Maciej Grzegorz Lesiak 0 : 2
2018-03-17 15:15
Michał Ebert
Rafał Kryński 0 : 2
2018-03-17 16:30
Wojciech Młyński

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Michał Ebert 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Wojciech Młyński 6 3 2 0 1 5 3 2
3 Maciej Grzegorz Lesiak 3 3 1 0 2 3 4 1
4 Rafał Kryński 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 5

Bartłomiej Gaworski 1 : 2
2018-03-17 12:45
Łukasz Guzowski
Bartłomiej Gaworski 0 : 2
2018-03-17 10:15
Bartosz Utkowski
Bartosz Utkowski 0 : 2
2018-03-17 16:30
Łukasz Guzowski

Wyniki rozgrywek grupy 5

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Łukasz Guzowski 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Bartosz Utkowski 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Bartłomiej Gaworski 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 6

Błażej Turajczyk 1 : 2
2018-03-17 10:15
Marcin Małyska
Filip Ratajczak 0 : 2
2018-03-17 14:00
Błażej Turajczyk
Filip Ratajczak 2 : 0
2018-03-17 16:30
Marcin Małyska

Wyniki rozgrywek grupy 6

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Błażej Turajczyk 3 2 1 0 1 3 2 2
2 Filip Ratajczak 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Marcin Małyska 3 2 1 0 1 2 3 2

Grupa 7

Mateusz Piechowiak 0 : 2
2018-03-17 15:15
Sławomir Rasiewicz
Grzegorz Łoniewski 0 : 2
2018-03-17 09:00
Krystian Ćwikła
Krystian Ćwikła 1 : 2
2018-03-17 16:30
Sławomir Rasiewicz
Mateusz Piechowiak 2 : 0
2018-03-17 10:15
Grzegorz Łoniewski
Grzegorz Łoniewski 0 : 2
2018-03-17 12:45
Sławomir Rasiewicz
Krystian Ćwikła 2 : 0
2018-03-17 11:30
Mateusz Piechowiak

Wyniki rozgrywek grupy 7

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Sławomir Rasiewicz 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Krystian Ćwikła 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Mateusz Piechowiak 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Grzegorz Łoniewski 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 8

Piotr Wiśniewski 0 : 2
2018-03-17 10:15
Paweł Balon
0 : 2
2018-03-17 14:00
Paweł Balon
Piotr Wiśniewski 2 : 0
2018-03-17 15:15

Wyniki rozgrywek grupy 8

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Balon 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Piotr Wiśniewski 3 2 1 0 1 2 2 2
3 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 9

Oskar Borowiecki 0 : 2
2018-03-17 10:15
Phan Quoc Binh
Oskar Borowiecki 0 : 2
2018-03-17 12:45
Jakub Chromy
Jakub Chromy 0 : 2
2018-03-17 14:00
Phan Quoc Binh

Wyniki rozgrywek grupy 9

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Phan Quoc Binh 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Jakub Chromy 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Oskar Borowiecki 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 10

Jarek Boruk 0 : 2
2018-03-17 11:30
Adam Wilk
Mariusz Sikorski 2 : 1
2018-03-17 09:00
Jarek Boruk
Mariusz Sikorski 2 : 0
2018-03-17 15:15
Adam Wilk

Wyniki rozgrywek grupy 10

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mariusz Sikorski 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Adam Wilk 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Jarek Boruk 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 11

Wojciech Przyłucki 2 : 1
2018-03-17 09:00
Tomasz Kosiński
Tomasz Kosiński 2 : 0
2018-03-17 11:30
Rafał Sitkowski
Rafał Sitkowski 0 : 2
2018-03-17 15:15
Wojciech Przyłucki

Wyniki rozgrywek grupy 11

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Wojciech Przyłucki 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Tomasz Kosiński 3 2 1 0 1 3 2 2
3 Rafał Sitkowski 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 12

Maciej Szerszeń 2 : 0
2018-03-17 09:00
Piotr Świerszcz
Maciej Szerszeń 2 : 0
2018-03-17 11:30
Grzegorz Nakonieczny
Piotr Świerszcz 1 : 2
2018-03-17 14:00
Grzegorz Nakonieczny

Wyniki rozgrywek grupy 12

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Maciej Szerszeń 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Grzegorz Nakonieczny 3 2 1 0 1 2 3 2
3 Piotr Świerszcz 0 2 0 0 2 1 4 0

Rozgrywki pucharowe