Turniej: PORS 2

Informacje o turnieju

Nazwa
PORS 2
Kategoria
POLSKI OTWARTY RANKING SNOOKERA
Ranga turnieju
Turniej PORS
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2017-06-17 09:00 - 2017-06-18 20:00
Zapisy
2017-05-29 16:44 - 2017-06-13 21:00
Miejsce
BILLBOARD (WARSZAWA)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Damian Adamus 117 13-06-2017 17:23 Profil
2 Adam Polak 134 Łomianki 12-06-2017 17:02 Profil
3 Małgorzata Sikorska 108 10-06-2017 14:44 Profil
4 Robert Sekuła 170 13-06-2017 20:35 Profil
5 Bartosz Utkowski 59 Radom 11-06-2017 07:25 Profil
6 Grzegorz Nakonieczny 208 10-06-2017 10:06 Profil
7 Felix Vidler 72 Warszawa 04-06-2017 22:14 Profil
8 Łukasz Guzowski 51 Bojano 05-06-2017 20:41 Profil
9 Antoni Kowalski 166 Zielona Góra 10-06-2017 15:39 Profil
10 Kevin Dabrowski 73 Kraków 13-06-2017 18:26 Profil
11 Grzegorz Łoniewski 78 Wrocław 09-06-2017 21:08 Profil
12 Grzegorz Biernadski 241 Warszawa 13-06-2017 12:20 Profil
13 Marcin Małyska 82 Lubartów 27-05-2017 17:16 Profil
14 Piotr Murat 98 Lublin 08-06-2017 14:00 Profil
15 Mateusz Rzeczycki 138 Wrocław 05-06-2017 12:03 Profil
16 Joanna Grochal Puławy 13-06-2017 10:50 Profil
17 Mariusz Sikorski 139 Warszawa 10-06-2017 14:43 Profil
18 Cezary Pyciarz 236 Kowala 08-06-2017 05:05 Profil
19 Rafał Kryński Warszawa 13-06-2017 20:36 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Grzegorz Biernadski120
2Antoni Kowalski90
3Łukasz Guzowski
Felix Vidler
70
5Małgorzata Sikorska
Kevin Dabrowski
Mariusz Sikorski
Bartosz Utkowski
60
9Robert Sekuła
Damian Adamus
Grzegorz Nakonieczny
Piotr Murat
50
13Grzegorz Łoniewski45
14Marcin Małyska45
15Adam Polak45
16Rafał Kryński
Mateusz Rzeczycki
45
17Joanna Grochal
Cezary Pyciarz
40

Breaki

Najwyższy break: 55 - Kevin Dabrowski

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kevin Dabrowski 55, 36, 30
2 Grzegorz Biernadski 53, 51, 48, 46, 33, 33, 30
3 Felix Vidler 51, 40, 34
4 Antoni Kowalski 50, 44, 34, 33, 31
5 Łukasz Guzowski 32

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
19
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
19
Ile grup
6
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
12

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Łukasz Guzowski 9 3 3 0 0 6 2 3
2 Małgorzata Sikorska 6 3 2 0 1 5 4 2
3 Mariusz Sikorski 6 2 2 0 0 4 0 3
4 Grzegorz Biernadski 6 2 2 0 0 4 0 3
5 Kevin Dabrowski 6 2 2 0 0 4 1 3
6 Antoni Kowalski 6 2 2 0 0 4 1 3
7 Bartosz Utkowski 6 2 2 0 0 4 2 3
8 Felix Vidler 3 2 1 0 1 3 2 2
9 Robert Sekuła 3 2 1 0 1 3 3 2
10 Piotr Murat 3 2 1 0 1 2 2 2
11 Grzegorz Nakonieczny 3 2 1 0 1 2 2 2
12 Damian Adamus 3 2 1 0 1 2 3 2

Grupa 1

Damian Adamus 2 : 1
2017-06-17 14:00
Rafał Kryński
Damian Adamus 0 : 2
2017-06-17 17:00
Grzegorz Biernadski
Grzegorz Biernadski 2 : 0
2017-06-17 15:30
Rafał Kryński

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Grzegorz Biernadski 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Damian Adamus 3 2 1 0 1 2 3 2
3 Rafał Kryński 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 2

Grzegorz Nakonieczny 0 : 2
2017-06-17 11:30
Mariusz Sikorski
Joanna Grochal 0 : 2
2017-06-17 10:00
Mariusz Sikorski
Grzegorz Nakonieczny 2 : 0
2017-06-17 13:00
Joanna Grochal

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mariusz Sikorski 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Grzegorz Nakonieczny 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Joanna Grochal 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 3

Cezary Pyciarz 0 : 2
2017-06-17 10:00
Felix Vidler
Felix Vidler 1 : 2
2017-06-17 13:00
Kevin Dabrowski
Kevin Dabrowski 2 : 0
2017-06-17 11:30
Cezary Pyciarz

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kevin Dabrowski 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Felix Vidler 3 2 1 0 1 3 2 2
3 Cezary Pyciarz 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 4

Robert Sekuła 2 : 1
2017-06-17 10:00
Adam Polak
Bartosz Utkowski 2 : 1
2017-06-17 11:30
Robert Sekuła
Adam Polak 1 : 2
2017-06-17 13:00
Bartosz Utkowski

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Bartosz Utkowski 6 2 2 0 0 4 2 3
2 Robert Sekuła 3 2 1 0 1 3 3 2
3 Adam Polak 0 2 0 0 2 2 4 0

Grupa 5

Piotr Murat 2 : 0
2017-06-17 15:30
Mateusz Rzeczycki
Antoni Kowalski 2 : 1
2017-06-17 14:00
Mateusz Rzeczycki
Piotr Murat 0 : 2
2017-06-17 17:00
Antoni Kowalski

Wyniki rozgrywek grupy 5

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Antoni Kowalski 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Piotr Murat 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Mateusz Rzeczycki 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 6

Grzegorz Łoniewski 1 : 2
2017-06-17 14:00
Małgorzata Sikorska
Małgorzata Sikorska 2 : 1
2017-06-17 15:30
Marcin Małyska
Marcin Małyska 1 : 2
2017-06-17 14:00
Łukasz Guzowski
Łukasz Guzowski 2 : 0
2017-06-17 15:30
Grzegorz Łoniewski
Marcin Małyska 1 : 2
2017-06-17 17:00
Grzegorz Łoniewski
Małgorzata Sikorska 1 : 2
2017-06-17 17:00
Łukasz Guzowski

Wyniki rozgrywek grupy 6

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Łukasz Guzowski 9 3 3 0 0 6 2 3
2 Małgorzata Sikorska 6 3 2 0 1 5 4 2
3 Grzegorz Łoniewski 3 3 1 0 2 3 5 1
4 Marcin Małyska 0 3 0 0 3 3 6 0

Rozgrywki pucharowe