Turniej: PORS 3* Bandaclub Wrocław

Informacje o turnieju

Nazwa
PORS 3* Bandaclub Wrocław
Kategoria
POLSKI OTWARTY RANKING SNOOKERA
Ranga turnieju
PORS ***
System rozgrywek
Puchar
Organizator
Pan Administrator
Sędzia
Agnieszka Berecka
Turniej
2015-11-07 10:00 - 2015-11-08 20:00
Zapisy
2015-10-07 09:33 - 2015-11-03 21:00
Miejsce
Bandaclub (Wrocław)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Tomasz Kwaśniewski 31-01-2016 21:24 Profil
2 Piotr Szczygieł 31-01-2016 21:23 Profil
3 Damian Adamus 126 Kraków 31-01-2016 21:23 Profil
4 Konrad Kubasiewicz 166 Poznań 31-01-2016 21:24 Profil
5 Tomasz Leśniak 208 31-01-2016 21:23 Profil
6 Maciej Luberadzki 219 Szczecin 31-01-2016 21:25 Profil
7 Krzysztof Kubicki 54 31-01-2016 21:24 Profil
8 Rafał Szymanek 90 Wrocław 31-01-2016 21:25 Profil
9 Marcin Bek 52 Warszawa 31-01-2016 21:24 Profil
10 Paweł Balon 122 31-01-2016 21:25 Profil
11 Michał Matuszczyk 137 31-01-2016 21:25 Profil
12 Antoni Kowalski 178 Zielona Góra 31-01-2016 21:25 Profil
13 Konrad Sor 207 31-01-2016 21:24 Profil
14 Jakub Bednarz 206 Gdańsk 31-01-2016 21:25 Profil
15 Michał Bułatowicz 31-01-2016 21:19 Profil
16 Mateusz Piechowiak 232 31-01-2016 21:23 Profil
17 Dalia Alska 246 31-01-2016 21:19 Profil
18 Grzegorz Łoniewski 83 Wrocław 31-01-2016 21:19 Profil
19 Leszek Woch 31-01-2016 21:19 Profil
20 Grzegorz Hołysz 64 Wrocław 31-01-2016 21:25 Profil
21 Piotr Olejnik 63 Wrocław 31-01-2016 21:24 Profil
22 Casimiro Licciardi 230 Wrocław 31-01-2016 21:29 Profil
23 Łukasz Lis 231 31-01-2016 21:19 Profil
24 Jacek Tulibacki 145 31-01-2016 21:19 Profil
25 Marcin Żygadło 252 31-01-2016 21:24 Profil
26 Krzysztof Drążkiewicz 87 31-01-2016 21:24 Profil
27 Dariusz Wiśniewski 31-01-2016 21:23 Profil
28 Robert Ratajski 248 Kalisz 31-01-2016 21:23 Profil
29 Bartosz Olchówka 103 Wrocław 31-01-2016 21:28 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Antoni Kowalski500
2Krzysztof Kubicki325
3Piotr Olejnik
Marcin Bek
250
5Maciej Luberadzki
Michał Matuszczyk
Krzysztof Drążkiewicz
Jakub Bednarz
200
9Piotr Szczygieł
Tomasz Leśniak
Paweł Balon
Mateusz Piechowiak
Konrad Sor
Grzegorz Hołysz
Konrad Kubasiewicz
Rafał Szymanek
75
17Damian Adamus
Łukasz Lis
Dariusz Wiśniewski
Michał Bułatowicz
Marcin Żygadło
Bartosz Olchówka
Tomasz Kwaśniewski
Robert Ratajski
110
25Grzegorz Łoniewski
Leszek Woch
Jacek Tulibacki
Casimiro Licciardi
Dalia Alska
37

Rozgrywki pucharowe