Turniej: PORS 3

Informacje o turnieju

Nazwa
PORS 3
Kategoria
POLSKI OTWARTY RANKING SNOOKERA
Ranga turnieju
Turniej PORS
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Kevin Dabrowski
Sędzia
Kevin Dabrowski
Turniej
2017-09-23 09:00 - 2017-09-24 20:00
Zapisy
2017-05-11 14:35 - 2017-09-20 21:00
Miejsce
Cuebar (Kraków)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Damian Adamus 117 11-09-2017 10:46 Profil
2 Bartosz Utkowski 59 Radom 06-09-2017 14:55 Profil
3 Felix Vidler 72 Warszawa 12-09-2017 12:02 Profil
4 Kevin Dabrowski 73 Kraków 15-09-2017 14:00 Profil
5 Grzegorz Łoniewski 78 Wrocław 13-09-2017 09:24 Profil
6 Marcin Małyska 82 Lubartów 20-09-2017 10:22 Profil
7 Maciej Kusak 70 Warszawa 12-09-2017 14:04 Profil
8 Piotr Murat 98 Lublin 18-09-2017 22:11 Profil
9 Krzysztof Drążkiewicz 81 18-09-2017 15:36 Profil
10 Daniel Zuziak 159 19-09-2017 18:08 Profil
11 Mariusz Sikorski 139 Warszawa 31-08-2017 12:13 Profil
12 Jakub Chromy Kraków 06-09-2017 10:30 Profil
13 Piotr Marszałek 144 Krosno 09-08-2017 09:35 Profil
14 Michał Wójcik 15-09-2017 14:32 Profil
15 Andrzej Skupień Biały Dunajec 19-09-2017 14:16 Profil
16 Maciek Zbrzeżny Kraków 17-09-2017 12:32 Profil
17 Dawid Furdyna Kraków 17-09-2017 11:27 Profil
18 Damian Kamiński Gorzów Wielkopolski 19-09-2017 17:30 Profil
19 Jacek Janeczek Kraków 20-09-2017 17:51 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Maciej Kusak120
2Piotr Murat90
3Maciek Zbrzeżny
Krzysztof Drążkiewicz
70
5Bartosz Utkowski
Jakub Chromy
Jacek Janeczek
Felix Vidler
60
9Marcin Małyska
Daniel Zuziak
Piotr Marszałek
Mariusz Sikorski
50
13Kevin Dabrowski45
14Dawid Furdyna45
15Damian Kamiński
Grzegorz Łoniewski
45
16Michał Wójcik
Andrzej Skupień
Damian Adamus
45

Breaki

Najwyższy break: 83 - Maciej Kusak

# Imię i nazwisko Breaki
1 Maciej Kusak 83, 37, 32
2 Felix Vidler 41, 38
3 Kevin Dabrowski 31

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
19
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
19
Ile grup
6
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
12

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Felix Vidler 6 3 2 0 1 5 2 2
2 Piotr Murat 6 2 2 0 0 4 0 3
3 Maciej Kusak 6 2 2 0 0 4 0 3
4 Krzysztof Drążkiewicz 6 2 2 0 0 4 1 3
5 Jakub Chromy 6 2 2 0 0 4 1 3
6 Daniel Zuziak 6 2 2 0 0 4 1 3
7 Jacek Janeczek 6 3 2 0 1 4 3 2
8 Bartosz Utkowski 3 2 1 0 1 3 2 2
9 Marcin Małyska 3 2 1 0 1 3 3 2
10 Piotr Marszałek 3 2 1 0 1 3 3 2
11 Mariusz Sikorski 3 2 1 0 1 2 2 2
12 Maciek Zbrzeżny 3 2 1 0 1 2 2 2

Grupa 1

Jacek Janeczek 2 : 0
2017-09-23 11:30
Kevin Dabrowski
Dawid Furdyna 0 : 2
2017-09-23 19:00
Felix Vidler
Dawid Furdyna 1 : 2
2017-09-23 13:00
Kevin Dabrowski
Felix Vidler 2 : 0
2017-09-23 14:30
Jacek Janeczek
Dawid Furdyna 1 : 2
2017-09-23 10:00
Jacek Janeczek
Kevin Dabrowski 2 : 1
2017-09-23 16:00
Felix Vidler

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Felix Vidler 6 3 2 0 1 5 2 2
2 Jacek Janeczek 6 3 2 0 1 4 3 2
3 Kevin Dabrowski 6 3 2 0 1 4 4 2
4 Dawid Furdyna 0 3 0 0 3 2 6 0

Grupa 2

Maciej Kusak 2 : 0
2017-09-23 19:00
Andrzej Skupień
Maciej Kusak 2 : 0
2017-09-23 17:30
Mariusz Sikorski
Andrzej Skupień 0 : 2
2017-09-23 16:00
Mariusz Sikorski

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Maciej Kusak 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Mariusz Sikorski 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Andrzej Skupień 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 3

Michał Wójcik 0 : 2
2017-09-23 11:30
Bartosz Utkowski
Michał Wójcik 0 : 2
2017-09-23 10:00
Krzysztof Drążkiewicz
Krzysztof Drążkiewicz 2 : 1
2017-09-23 13:00
Bartosz Utkowski

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Krzysztof Drążkiewicz 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Bartosz Utkowski 3 2 1 0 1 3 2 2
3 Michał Wójcik 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 4

Damian Adamus 0 : 2
2017-09-23 17:30
Piotr Murat
Maciek Zbrzeżny 2 : 0
2017-09-23 14:30
Damian Adamus
Piotr Murat 2 : 0
2017-09-23 16:00
Maciek Zbrzeżny

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Piotr Murat 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Maciek Zbrzeżny 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Damian Adamus 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 5

Marcin Małyska 1 : 2
2017-09-23 14:30
Jakub Chromy
Damian Kamiński 1 : 2
2017-09-23 19:00
Marcin Małyska
Damian Kamiński 0 : 2
2017-09-23 17:30
Jakub Chromy

Wyniki rozgrywek grupy 5

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Jakub Chromy 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Marcin Małyska 3 2 1 0 1 3 3 2
3 Damian Kamiński 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 6

Grzegorz Łoniewski 1 : 2
2017-09-23 11:30
Piotr Marszałek
Piotr Marszałek 1 : 2
2017-09-23 10:00
Daniel Zuziak
Daniel Zuziak 2 : 0
2017-09-23 13:00
Grzegorz Łoniewski

Wyniki rozgrywek grupy 6

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Daniel Zuziak 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Piotr Marszałek 3 2 1 0 1 3 3 2
3 Grzegorz Łoniewski 0 2 0 0 2 1 4 0

Rozgrywki pucharowe