Turniej: PORS 4

Informacje o turnieju

Nazwa
PORS 4
Kategoria
POLSKI OTWARTY RANKING SNOOKERA
Ranga turnieju
Turniej PORS
System rozgrywek
Grupowy
Organizator
Marek Zubrzycki
Sędzia
Wiktoria Jędruszek
Turniej
2017-10-14 09:00 - 2017-10-15 20:00
Zapisy
2017-05-11 09:00 - 2017-10-10 21:00
Miejsce
Fuga Mundi (Wrocław)

Czwarty z cyklu 6 turniejów PORS w sezonie 2017/2018 odbędzie się we Wrocławiu w klubie Fuga Mundi.

Turniej składa się z fazy grupowej (modus lepszy z 3) i pucharowej (modus lepszy z 5).

Z każdej grupy wychodzi jeden zawodnik.

W fazie pucharowej ze zwycięzcami poszczególnych grup spotkają się rozstawieni zawodnicy, którymi są:

1. Felix Vidler
2. Piotr Murat
3. Mariusz Sikorski
4. Marcin Małyska
5. Grzegorz Łoniewski
6. Maciej Kusak
7. Damian Adamus
8. Krzysztof Drążkiewicz

Wpisowe, jak na wszystkie turnieje PORS w sezonie 2017/2018, wynosi:

- 60 zł dla zawodników posiadających licencję

- 80 zł dla zawodników bez licencji.

Na całym turnieju bezwzględnie obowiązuje strój regulaminowy wg kodu B.

Szczegółowa rozpiska dostępna w dziale „Turnieje i wyniki”.

PZSiBA

 


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Opcje
1 Rafał Szymanek 83 Wrocław 05-10-2017 13:29 Profil
2 Dalia Alska 228 10-10-2017 19:29 Profil
3 Grzegorz Hołysz 56 Wrocław 07-10-2017 17:31 Profil
4 Piotr Olejnik 55 Wrocław 23-09-2017 23:41 Profil
5 Casimiro Licciardi 220 Wrocław 10-10-2017 22:47 Profil
6 Sławomir Rasiewicz 158 10-10-2017 20:30 Profil
7 Marcin Żygadło 224 06-10-2017 21:20 Profil
8 Bartosz Olchówka 96 Wrocław 02-10-2017 21:28 Profil
9 Jarosław Kalinowski 226 09-10-2017 11:51 Profil
10 Mateusz Rzeczycki 138 Wrocław 10-10-2017 17:44 Profil
11 Dariusz Wiśniewski 171 Kalisz 06-10-2017 10:24 Profil
12 Jakub Chromy Kraków 02-10-2017 18:54 Profil
13 Piotr Marszałek 144 Krosno 18-09-2017 23:04 Profil
14 Michał Szabat 135 Janów Lubelski 09-10-2017 19:00 Profil
15 Marcin Smorawski Dąbrówka 10-10-2017 20:57 Profil
16 Marcin Karłyk Lwówek 09-10-2017 11:19 Profil
17 Krzysztof Błasiak Wrocław 05-10-2017 08:36 Profil
18 Marcin Jamroziak Poznań 04-09-2017 16:43 Profil
19 Wiktor Węgliński Wrocław 08-10-2017 07:07 Profil
20 Maciej Szulczewski Poznań 07-10-2017 15:43 Profil
21 Tomasz Bystrzyński Poznań 09-10-2017 11:23 Profil
22 Dominik Hirsz Lwowek 09-10-2017 11:23 Profil
23 Filip Ratajczak Lwówek 09-10-2017 11:29 Profil
24 Marcin Szofer 10-10-2017 03:28 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1 Marcin Jamroziak 0
2 Rafał Szymanek 0
3 Krzysztof Błasiak 0
4 Michał Szabat 0
5 Bartosz Olchówka 0
6 Piotr Olejnik 0
7 Mateusz Rzeczycki 0
8 Grzegorz Hołysz 0
9 Sławomir Rasiewicz 40
10 Jarosław Kalinowski 40
11 Dariusz Wiśniewski 40
12 Marcin Karłyk 40
13 Casimiro Licciardi 40
14 Jakub Chromy 40
15 Piotr Marszałek 40
16 Maciej Szulczewski 40
17 Dalia Alska 35
18 Tomasz Bystrzyński 35
19 Marcin Żygadło 35
20 Filip Ratajczak 35
21 Marcin Smorawski 35
22 Marcin Szofer 35
23 Wiktor Węgliński 35
24 Dominik Hirsz 35

Breaki

Najwyższy break: 39 - Jarosław Kalinowski

# Imię i nazwisko Breaki
1 Jarosław Kalinowski 39

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
24
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
24
Ile grup
8
Ile wychodzi z grupy
0
Ile wychodzi
0

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marcin Jamroziak 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Rafał Szymanek 6 2 2 0 0 4 1 3
3 Krzysztof Błasiak 6 2 2 0 0 4 1 3
4 Michał Szabat 6 2 2 0 0 4 1 3
5 Bartosz Olchówka 6 2 2 0 0 4 1 3
6 Piotr Olejnik 6 2 2 0 0 4 1 3
7 Mateusz Rzeczycki 6 2 2 0 0 4 1 3
8 Grzegorz Hołysz 6 2 2 0 0 4 1 3
9 Sławomir Rasiewicz 3 2 1 0 1 3 2 2
10 Jarosław Kalinowski 3 2 1 0 1 3 2 2
11 Dariusz Wiśniewski 3 2 1 0 1 3 2 2
12 Marcin Karłyk 3 2 1 0 1 3 2 2
13 Casimiro Licciardi 3 2 1 0 1 3 2 2
14 Jakub Chromy 3 2 1 0 1 3 3 2
15 Piotr Marszałek 3 2 1 0 1 3 3 2
16 Maciej Szulczewski 3 2 1 0 1 2 2 2
17 Dalia Alska 0 2 0 0 2 1 4 0
18 Tomasz Bystrzyński 0 2 0 0 2 1 4 0
19 Marcin Żygadło 0 2 0 0 2 0 4 0
20 Filip Ratajczak 0 2 0 0 2 0 4 0
21 Marcin Smorawski 0 2 0 0 2 0 4 0
22 Marcin Szofer 0 2 0 0 2 0 4 0
23 Wiktor Węgliński 0 2 0 0 2 0 4 0
24 Dominik Hirsz 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 1

Rafał Szymanek 2 : 1
2017-10-14 12:00
Jakub Chromy
Tomasz Bystrzyński 1 : 2
2017-10-14 10:30
Jakub Chromy
Tomasz Bystrzyński 0 : 2
2017-10-14 13:30
Rafał Szymanek

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Rafał Szymanek 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Jakub Chromy 3 2 1 0 1 3 3 2
3 Tomasz Bystrzyński 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 2

Dariusz Wiśniewski 2 : 0
2017-10-14 12:00
Filip Ratajczak
Michał Szabat 2 : 1
2017-10-14 18:00
Dariusz Wiśniewski
Michał Szabat 2 : 0
2017-10-14 16:30
Filip Ratajczak

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Michał Szabat 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Dariusz Wiśniewski 3 2 1 0 1 3 2 2
3 Filip Ratajczak 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 3

Mateusz Rzeczycki 2 : 1
2017-10-14 19:30
Jarosław Kalinowski
Marcin Żygadło 0 : 2
2017-10-14 10:30
Jarosław Kalinowski
Marcin Żygadło 0 : 2
2017-10-14 09:00
Mateusz Rzeczycki

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Rzeczycki 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Jarosław Kalinowski 3 2 1 0 1 3 2 2
3 Marcin Żygadło 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 4

Marcin Szofer 0 : 2
2017-10-14 10:30
Maciej Szulczewski
Marcin Jamroziak 2 : 0
2017-10-14 16:30
Marcin Szofer
Marcin Jamroziak 2 : 0
2017-10-14 13:30
Maciej Szulczewski

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marcin Jamroziak 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Maciej Szulczewski 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Marcin Szofer 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 5

Grzegorz Hołysz 2 : 1
2017-10-14 18:00
Piotr Marszałek
Piotr Marszałek 2 : 1
2017-10-14 19:30
Dalia Alska
Grzegorz Hołysz 2 : 0
2017-10-14 14:00
Dalia Alska

Wyniki rozgrywek grupy 5

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Grzegorz Hołysz 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Piotr Marszałek 3 2 1 0 1 3 3 2
3 Dalia Alska 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 6

Sławomir Rasiewicz 1 : 2
2017-10-14 19:30
Piotr Olejnik
Wiktor Węgliński 0 : 2
2017-10-14 14:00
Sławomir Rasiewicz
Wiktor Węgliński 0 : 2
2017-10-14 18:00
Piotr Olejnik

Wyniki rozgrywek grupy 6

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Piotr Olejnik 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Sławomir Rasiewicz 3 2 1 0 1 3 2 2
3 Wiktor Węgliński 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 7

Marcin Smorawski 0 : 2
2017-10-14 12:00
Marcin Karłyk
Marcin Karłyk 1 : 2
2017-10-14 09:00
Bartosz Olchówka
Marcin Smorawski 0 : 2
2017-10-14 14:00
Bartosz Olchówka

Wyniki rozgrywek grupy 7

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Bartosz Olchówka 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Marcin Karłyk 3 2 1 0 1 3 2 2
3 Marcin Smorawski 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 8

Krzysztof Błasiak 2 : 0
2017-10-14 09:00
Dominik Hirsz
Krzysztof Błasiak 2 : 1
2017-10-14 13:30
Casimiro Licciardi
Casimiro Licciardi 2 : 0
2017-10-14 16:30
Dominik Hirsz

Wyniki rozgrywek grupy 8

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Krzysztof Błasiak 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Casimiro Licciardi 3 2 1 0 1 3 2 2
3 Dominik Hirsz 0 2 0 0 2 0 4 0