Turniej: PORS 4*

Informacje o turnieju

Nazwa
PORS 4*
Kategoria
POLSKI OTWARTY RANKING SNOOKERA
Ranga turnieju
PORS ****
System rozgrywek
Puchar
Organizator
Krzysztof Wróbel
Sędzia
Agnieszka Berecka
Turniej
2016-01-30 10:00 - 2016-01-31 20:00
Zapisy
2015-12-30 10:03 - 2016-01-26 21:00
Miejsce
Bandaclub (Wrocław)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Konrad Kubasiewicz 141 Poznań 01-02-2016 14:02 Profil
2 Tomasz Leśniak 166 01-02-2016 14:02 Profil
3 Maciej Luberadzki 181 Szczecin 01-02-2016 14:04 Profil
4 Krzysztof Kubicki 48 01-02-2016 14:03 Profil
5 Rafał Szymanek 76 Siechnice 01-02-2016 14:04 Profil
6 Łukasz Guzowski 50 Bojano 01-02-2016 14:03 Profil
7 Marcin Bek 46 Warszawa 01-02-2016 14:04 Profil
8 Paweł Balon 106 01-02-2016 14:00 Profil
9 Ariel Trębocha 40 Bobrowniki 01-02-2016 14:09 Profil
10 Michał Matuszczyk 118 01-02-2016 14:04 Profil
11 Antoni Kowalski 160 Zielona Góra 01-02-2016 14:03 Profil
12 Kevin Dabrowski 69 Kraków 01-02-2016 14:04 Profil
13 Michał Bułatowicz 01-02-2016 13:59 Profil
14 Mateusz Piechowiak 201 01-02-2016 14:02 Profil
15 Dalia Alska 211 01-02-2016 13:59 Profil
16 Grzegorz Łoniewski 73 Wrocław 01-02-2016 14:01 Profil
17 Grzegorz Biernadski 220 01-02-2016 13:59 Profil
18 Grzegorz Hołysz 55 Wrocław 01-02-2016 14:01 Profil
19 Maciej Urban 212 Małkowice 01-02-2016 14:00 Profil
20 Michał Rychlik 01-02-2016 14:00 Profil
21 Piotr Olejnik 54 Wrocław 01-02-2016 14:03 Profil
22 Marcin Małyska 75 Lubartów 01-02-2016 14:01 Profil
23 Jacek Tulibacki 123 01-02-2016 14:01 Profil
24 Marcin Żygadło 215 01-02-2016 14:01 Profil
25 Krzysztof Drążkiewicz 74 01-02-2016 14:03 Profil
26 Bartłomiej Jakóbczak 128 01-02-2016 14:01 Profil
27 Dariusz Wiśniewski 01-02-2016 14:00 Profil
28 Jarosław Kalinowski 208 01-02-2016 14:00 Profil
29 Paweł Koch 146 Wroclaw 01-02-2016 14:00 Profil
30 Wiktor Rzeżuchowski 01-02-2016 14:01 Profil
31 Jason Wright 44 01-02-2016 13:59 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Paweł Koch1000
2Paweł Balon650
3Krzysztof Kubicki
Jason Wright
500
5Antoni Kowalski
Kevin Dabrowski
Grzegorz Hołysz
Marcin Małyska
400
9Grzegorz Biernadski
Marcin Bek
Michał Matuszczyk
Łukasz Guzowski
Ariel Trębocha
Rafał Szymanek
Bartłomiej Jakóbczak
Maciej Luberadzki
150
17Krzysztof Drążkiewicz
Dariusz Wiśniewski
Piotr Olejnik
Michał Rychlik
Konrad Kubasiewicz
Michał Bułatowicz
Mateusz Piechowiak
Tomasz Leśniak
110
25Dalia Alska
Maciej Urban
Jarosław Kalinowski
Marcin Żygadło
Grzegorz Łoniewski
Wiktor Rzeżuchowski
Jacek Tulibacki
75

Rozgrywki pucharowe