Turniej: PORS 4*

Informacje o turnieju

Nazwa
PORS 4*
Kategoria
POLSKI OTWARTY RANKING SNOOKERA
Ranga turnieju
PORS ****
System rozgrywek
Puchar
Organizator
Krzysztof Wróbel
Sędzia
Agnieszka Berecka
Turniej
2016-01-30 10:00 - 2016-01-31 20:00
Zapisy
2015-12-30 10:03 - 2016-01-26 21:00
Miejsce
Bandaclub (Wrocław)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Konrad Kubasiewicz 206 Poznań 01-02-2016 14:02 Profil
2 Tomasz Leśniak 260 01-02-2016 14:02 Profil
3 Maciej Luberadzki 294 Szczecin 01-02-2016 14:04 Profil
4 Rafał Szymanek 112 Wrocław 01-02-2016 14:04 Profil
5 Łukasz Guzowski 73 Bojano 01-02-2016 14:03 Profil
6 Marcin Bek 64 Warszawa 01-02-2016 14:04 Profil
7 Paweł Balon 157 Siemianowice Śląskie 01-02-2016 14:00 Profil
8 Ariel Trębocha 54 Bobrowniki 01-02-2016 14:09 Profil
9 Michał Matuszczyk 181 01-02-2016 14:04 Profil
10 Antoni Kowalski 236 Zielona Góra 01-02-2016 14:03 Profil
11 Kevin Dabrowski 93 Kraków 01-02-2016 14:04 Profil
12 Michał Bułatowicz 01-02-2016 13:59 Profil
13 Mateusz Piechowiak 341 01-02-2016 14:02 Profil
14 Dalia Alska 356 01-02-2016 13:59 Profil
15 Grzegorz Łoniewski 101 Wrocław 01-02-2016 14:01 Profil
16 Grzegorz Biernadski 364 Warszawa 01-02-2016 13:59 Profil
17 Grzegorz Hołysz 79 Wrocław 01-02-2016 14:01 Profil
18 Maciej Urban 353 Małkowice 01-02-2016 14:00 Profil
19 Michał Rychlik 01-02-2016 14:00 Profil
20 Piotr Olejnik 78 Wrocław 01-02-2016 14:03 Profil
21 Marcin Małyska 110 Lubartów 01-02-2016 14:01 Profil
22 Jacek Tulibacki 194 01-02-2016 14:01 Profil
23 Marcin Żygadło 348 01-02-2016 14:01 Profil
24 Krzysztof Drążkiewicz 107 01-02-2016 14:03 Profil
25 Bartłomiej Jakóbczak 193 01-02-2016 14:01 Profil
26 Dariusz Wiśniewski 01-02-2016 14:00 Profil
27 Jarosław Kalinowski 349 01-02-2016 14:00 Profil
28 Paweł Koch 219 Wroclaw 01-02-2016 14:00 Profil
29 Wiktor Rzeżuchowski 01-02-2016 14:01 Profil
30 Jason Wright 59 01-02-2016 13:59 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Paweł Koch1000
2Paweł Balon650
3
Jason Wright
500
5Antoni Kowalski
Kevin Dabrowski
Grzegorz Hołysz
Marcin Małyska
400
9Grzegorz Biernadski
Marcin Bek
Michał Matuszczyk
Łukasz Guzowski
Ariel Trębocha
Rafał Szymanek
Bartłomiej Jakóbczak
Maciej Luberadzki
150
17Krzysztof Drążkiewicz
Dariusz Wiśniewski
Piotr Olejnik
Michał Rychlik
Konrad Kubasiewicz
Michał Bułatowicz
Mateusz Piechowiak
Tomasz Leśniak
110
25Dalia Alska
Maciej Urban
Jarosław Kalinowski
Marcin Żygadło
Grzegorz Łoniewski
Wiktor Rzeżuchowski
Jacek Tulibacki
75

Rozgrywki pucharowe