Turniej: PORS 6

Informacje o turnieju

Nazwa
PORS 6
Kategoria
POLSKI OTWARTY RANKING SNOOKERA
Ranga turnieju
Turniej PORS
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Piotr Murat
Turniej
2017-12-16 09:00 - 2017-12-17 20:00
Zapisy
2017-05-12 09:00 - 2017-12-13 21:00
Miejsce
Masters (Lublin)

Zapisy przedłużone do środy 13 grudnia do g. 21:00


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Robert Sekuła 224 09-12-2017 22:37 Profil
2 Andrzej Cieślak Lublin 11-12-2017 19:27 Profil
3 Bartosz Utkowski 68 Radom 10-12-2017 13:02 Profil
4 Grzegorz Nakonieczny 268 12-12-2017 20:50 Profil
5 Felix Vidler 85 Warszawa 12-12-2017 16:51 Profil
6 Damian Matysiak 30-11-2017 19:44 Profil
7 Grzegorz Łoniewski 94 Wrocław 10-12-2017 17:25 Profil
8 Marcin Małyska 101 Lubartów 12-12-2017 20:43 Profil
9 Szymon Tarasek 12-12-2017 20:50 Profil
10 Maciej Kusak 77 Warszawa 12-12-2017 22:39 Profil
11 Piotr Murat 123 Lublin 29-11-2017 17:13 Profil
12 Krzysztof Drążkiewicz 98 11-12-2017 06:48 Profil
13 Marek Kułago 12-12-2017 10:54 Profil
14 Mateusz Rzeczycki 189 Wrocław 12-12-2017 20:02 Profil
15 Dariusz Pawłowski Nałęczów 12-12-2017 17:05 Profil
16 Wojciech Przyłucki 187 Warszawa 11-12-2017 17:52 Profil
17 Jakub Chromy Kraków 08-12-2017 23:45 Profil
18 Piotr Marszałek 206 Krosno 06-12-2017 13:51 Profil
19 Michał Szabat 183 Janów Lubelski 11-12-2017 19:11 Profil
20 Marcin Karłyk Lwówek 08-12-2017 21:22 Profil
21 Dominik Hirsz Lwowek 09-12-2017 00:17 Profil
22 Filip Ratajczak Lwówek 05-12-2017 17:57 Profil
23 Marcin Szofer 10-12-2017 09:36 Profil
24 Paweł Karpiński Białystok 11-12-2017 21:38 Profil
25 Michał Pawluczuk Białystok 12-12-2017 16:01 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Mateusz Rzeczycki120
2Krzysztof Drążkiewicz90
3Felix Vidler
Maciej Kusak
70
5Bartosz Utkowski
Piotr Murat
Damian Matysiak
Dariusz Pawłowski
60
9Marcin Małyska
Michał Pawluczuk
Grzegorz Łoniewski
Andrzej Cieślak
50
13Wojciech Przyłucki45
14Marcin Karłyk
Michał Szabat
45
15Filip Ratajczak45
16Piotr Marszałek45
17Szymon Tarasek
Grzegorz Nakonieczny
40
18Paweł Karpiński40
19Marek Kułago40
20Jakub Chromy40
21Robert Sekuła
Dominik Hirsz
Marcin Szofer
40

Breaki

Najwyższy break: 58 - Maciej Kusak

# Imię i nazwisko Breaki
1 Maciej Kusak 58, 44, 36
2 Mateusz Rzeczycki 52, 38
3 Krzysztof Drążkiewicz 44, 37, 32, 32
4 Wojciech Przyłucki 30
5 Piotr Murat 30
6 Felix Vidler 30

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
25
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
25
Ile grup
6
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
12

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Dariusz Pawłowski 12 4 4 0 0 8 1 3
2 Mateusz Rzeczycki 9 3 3 0 0 6 0 3
3 Felix Vidler 9 3 3 0 0 6 1 3
4 Damian Matysiak 9 3 3 0 0 6 1 3
5 Piotr Murat 9 3 3 0 0 6 1 3
6 Krzysztof Drążkiewicz 9 3 3 0 0 6 2 3
7 Maciej Kusak 9 4 3 0 1 6 2 2
8 Bartosz Utkowski 6 3 2 0 1 5 3 2
9 Michał Pawluczuk 6 3 2 0 1 4 2 2
10 Marcin Małyska 6 3 2 0 1 4 2 2
11 Andrzej Cieślak 6 3 2 0 1 4 2 2
12 Grzegorz Łoniewski 6 3 2 0 1 4 4 2

Grupa 1

Maciej Kusak 2 : 0
2017-12-16 10:00
Szymon Tarasek
Grzegorz Nakonieczny 2 : 1
2017-12-16 14:00
Piotr Marszałek
Dariusz Pawłowski 2 : 0
2017-12-16 11:00
Maciej Kusak
Grzegorz Nakonieczny 0 : 2
2017-12-16 16:00
Dariusz Pawłowski
Maciej Kusak 2 : 0
2017-12-16 16:00
Piotr Marszałek
Szymon Tarasek 2 : 1
2017-12-16 12:00
Grzegorz Nakonieczny
Grzegorz Nakonieczny 0 : 2
2017-12-16 17:00
Maciej Kusak
Dariusz Pawłowski 2 : 0
2017-12-16 12:00
Piotr Marszałek
Piotr Marszałek 2 : 0
2017-12-16 17:00
Szymon Tarasek
Szymon Tarasek 1 : 2
2017-12-16 14:00
Dariusz Pawłowski

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Dariusz Pawłowski 12 4 4 0 0 8 1 3
2 Maciej Kusak 9 4 3 0 1 6 2 2
3 Piotr Marszałek 3 4 1 0 3 3 6 1
4 Grzegorz Nakonieczny 3 4 1 0 3 3 7 1
5 Szymon Tarasek 3 4 1 0 3 3 7 1

Grupa 2

Andrzej Cieślak 2 : 0
2017-12-16 15:00
Paweł Karpiński
Paweł Karpiński 2 : 0
2017-12-16 14:00
Jakub Chromy
Jakub Chromy 1 : 2
2017-12-16 15:00
Felix Vidler
Felix Vidler 2 : 0
2017-12-16 11:00
Andrzej Cieślak
Jakub Chromy 0 : 2
2017-12-16 12:00
Andrzej Cieślak
Paweł Karpiński 0 : 2
2017-12-16 10:00
Felix Vidler

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Felix Vidler 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Andrzej Cieślak 6 3 2 0 1 4 2 2
3 Paweł Karpiński 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Jakub Chromy 0 3 0 0 3 1 6 0

Grupa 3

Marcin Karłyk 1 : 2
2017-12-16 13:00
Piotr Murat
Marcin Karłyk 2 : 0
2017-12-16 15:00
Robert Sekuła
Piotr Murat 2 : 0
2017-12-16 16:00
Robert Sekuła
Michał Pawluczuk 0 : 2
2017-12-16 10:00
Piotr Murat
Michał Pawluczuk 2 : 0
2017-12-16 11:00
Robert Sekuła
Marcin Karłyk 0 : 2
2017-12-16 16:00
Michał Pawluczuk

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Piotr Murat 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Michał Pawluczuk 6 3 2 0 1 4 2 2
3 Marcin Karłyk 3 3 1 0 2 3 4 1
4 Robert Sekuła 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 4

Michał Szabat 2 : 0
2017-12-16 15:00
Dominik Hirsz
Dominik Hirsz 0 : 2
2017-12-16 13:00
Damian Matysiak
Marcin Małyska 2 : 0
2017-12-16 16:00
Michał Szabat
Marcin Małyska 2 : 0
2017-12-16 13:00
Dominik Hirsz
Michał Szabat 1 : 2
2017-12-16 11:00
Damian Matysiak
Damian Matysiak 2 : 0
2017-12-16 10:00
Marcin Małyska

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Damian Matysiak 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Marcin Małyska 6 3 2 0 1 4 2 2
3 Michał Szabat 3 3 1 0 2 3 4 1
4 Dominik Hirsz 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 5

Krzysztof Drążkiewicz 2 : 0
2017-12-16 15:00
Marcin Szofer
Wojciech Przyłucki 2 : 0
2017-12-16 11:00
Marcin Szofer
Bartosz Utkowski 2 : 1
2017-12-16 10:00
Wojciech Przyłucki
Marcin Szofer 0 : 2
2017-12-16 13:00
Bartosz Utkowski
Wojciech Przyłucki 1 : 2
2017-12-16 13:00
Krzysztof Drążkiewicz
Krzysztof Drążkiewicz 2 : 1
2017-12-16 17:00
Bartosz Utkowski

Wyniki rozgrywek grupy 5

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Krzysztof Drążkiewicz 9 3 3 0 0 6 2 3
2 Bartosz Utkowski 6 3 2 0 1 5 3 2
3 Wojciech Przyłucki 3 3 1 0 2 4 4 1
4 Marcin Szofer 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 6

Grzegorz Łoniewski 0 : 2
2017-12-16 14:00
Mateusz Rzeczycki
Mateusz Rzeczycki 2 : 0
2017-12-16 17:00
Marek Kułago
Filip Ratajczak 2 : 1
2017-12-16 14:00
Marek Kułago
Mateusz Rzeczycki 2 : 0
2017-12-16 12:00
Filip Ratajczak
Filip Ratajczak 1 : 2
2017-12-16 17:00
Grzegorz Łoniewski
Grzegorz Łoniewski 2 : 1
2017-12-16 12:00
Marek Kułago

Wyniki rozgrywek grupy 6

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Rzeczycki 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Grzegorz Łoniewski 6 3 2 0 1 4 4 2
3 Filip Ratajczak 3 3 1 0 2 3 5 1
4 Marek Kułago 0 3 0 0 3 2 6 0

Rozgrywki pucharowe