Turniej: PORS 8

Informacje o turnieju

Nazwa
PORS 8
Kategoria
POLSKI OTWARTY RANKING SNOOKERA
Ranga turnieju
Turniej PORS
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Wiktoria Jędruszek
Turniej
2018-12-07 15:00 - 2018-12-09 20:00
Zapisy
2018-12-05 18:44 - 2018-12-07 03:00
Miejsce
Trick Shot (Lwówek)

POLSKI OTWARTY RANKING SNOOKERA nr 8

Termin i miejsce zawodów
Termin: 7-9 grudnia 2018 r. (piątek, ~15:00 - niedziela, 20:00)
Miejsce: Hala sportowa OSiR, 64-310 Lwówek, ul. Parkowa 2

Termin i miejsce zgłoszeń
Zgłoszenia przyjmowane będą do wtorku 4 grudnia 2018 r. do godz. 21:00
Sposób zgłoszeń: rejestracja na  www.snooker.pl
W razie problemów z rejestracją prosimy o kontakt z Organizatorem lub SG.
Szczegółowy terminarz gier zostanie podany na stronie snooker.pl najpóźniej dwa dni po zakończeniu zapisów.

Organizator
Polski Związek Snookera i Bilarda Angielskiego
Klub Trick Shot Klub SKF Mawit - Marcin Karłyk

Sędzia główny
Wiktoria Jędruszek
w.jedruszek@gmail.com

Wpisowe
100 zł - dla zawodników z licencją PZSiBA
120 zł - dla zawodników bez licencji PZSiBA
Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu, ubezpieczenia, zakwaterowania i wyżywienia*.
*Zawodnikom zapisanym do turnieju do 27 listopada 2018 r. Organizator zapewnia dwudaniowy obiad (sobota). Posiłek przewidziano również dla zawodników awansujących do ćwierćfinałów (niedziela).

Ubiór
Przez cały turniej obowiązuje strój według kodu B - wizytowe buty i spodnie, koszulka polo
(możliwa koszula z długim rękawem BEZ WZORÓW)

Program turnieju
PIĄTEK/SOBOTA:
Faza grupowa, modus gier -  lepszy z 3
Do fazy pucharowej awansuje dwóch najlepszych zawodników z każdej grupy. 

NIEDZIELA:
Faza pucharowa, modus gier:
Od 1/4 finału (ćwierćfinały) - lepszy z 5

1/8 finału (Last16) - lepszy z 3 lub 5
Wcześniejsze rundy - lepszy z 3  
UWAGA! Jeżeli sobotnia faza grupowa zakończy się w dogodnych godzinach, istnieje możliwość rozpoczęcia fazy pucharowej tego samego dnia.

Propozycja zakwaterowania
•Lwówek - 500 m od sali gier - pokoje gościnne z łazienką 2-4 os. 50-60 zł/os.
(szczegółowych informacji udziela Organizator - Marcin Karłyk)
•Pniewy - 5 km
Hotel Quartet**  www.hotelquartet.com.pl
•Nowy Tomyśl - 15-20 km
Hotel Atrium***  www.hotelatriumnt.pl
Hotel HiFi***  www.hotel-hifi.pl
Hotel Iral**  www.iral.pl

Dojazd
Rekomendowany przyjazd autem.

UWAGA! Informacja dla niezmotoryzowanych:
W Lwówku nie ma stacji kolejowej. 
Najbliższe stacje PKP:
•Nowy Tomyśl
•Poznań Główny
Najbliższe przystanki PKS:
•Lwówek - 500 m od sali gier, 20 m od miejsca noclegu w ww. pokojach gościnnych
•Pniewy - 5 km (skąd również są dostępne połączenia PKS do Lwówka)
Ze stacji PKP Poznań Główny można dojechać autobusem:
•do Lwówka ~90 min (mniej połączeń)
•do Pniew ~75 min (więcej połączeń)
Dworzec PKS w Poznaniu znajduje się tuż przy dworcu PKP,  na najniższym poziomie CH Avenida.

W celu dostosowania planu podróży prosimy o zapoznanie się z ofertą przewoźnika, np. na stronie www.e-podroznik.pl
W przypadku trudności ze znalezieniem odpowiednich połączeń prosimy o kontakt z Organizatorem lub SG. 

 


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk 115 Lublin 11-11-2018 20:49 Profil
2 Konrad Kubasiewicz 206 Poznań 25-11-2018 17:12 Profil
3 Tomasz Leśniak 260 03-12-2018 11:41 Profil
4 Bartosz Utkowski 83 Radom 13-11-2018 15:46 Profil
5 Łukasz Guzowski 73 Bojano 13-11-2018 20:49 Profil
6 Marcin Bek 64 Warszawa 18-10-2018 13:58 Profil
7 Paweł Balon 157 Siemianowice Śląskie 22-11-2018 10:35 Profil
8 Marcin Małyska 110 Lubartów 26-11-2018 12:06 Profil
9 Grzegorz Sroka 25-11-2018 22:41 Profil
10 Jarosław Strugała 332 03-12-2018 12:00 Profil
11 Sławomir Rasiewicz 251 26-11-2018 20:41 Profil
12 Mariusz Kukułka 16-11-2018 22:33 Profil
13 Krzysztof Drążkiewicz 107 03-12-2018 11:27 Profil
14 Jacek Wrzos 22-11-2018 17:42 Profil
15 Tomasz Skalski Warszawa 02-11-2018 08:47 Profil
16 Jakub Chromy Kraków 12-11-2018 17:57 Profil
17 Piotr Marszałek 215 Krościenko Wyżne 17-10-2018 17:32 Profil
18 Mikołaj Stęsik 126 Poznań 19-11-2018 19:47 Profil
19 Marcin Smorawski Dąbrówka 20-11-2018 09:17 Profil
20 Marcin Karłyk Lwówek 25-10-2018 22:01 Profil
21 Marcin Jamroziak Poznań 16-11-2018 18:58 Profil
22 Tomasz Bystrzyński Poznań 09-11-2018 16:06 Profil
23 Dominik Hirsz Lwowek 19-11-2018 20:18 Profil
24 Filip Ratajczak Lwówek 11-11-2018 13:46 Profil
25 Marcin Szofer 22-11-2018 17:05 Profil
26 Michał Przybyłowski Kalisz 11-11-2018 20:49 Profil
27 Michał Ebert Warszawa 29-11-2018 17:35 Profil
28 Adam Wilk Łódź 12-11-2018 10:27 Profil
29 Piotr Wiśniewski Łódź 19-10-2018 14:46 Profil
30 Łukasz Jezierski Kalisz 10-11-2018 20:45 Profil
31 Tomasz Sobczak Poznań 16-11-2018 21:18 Profil
32 Błażej Turajczyk Łódź 11-11-2018 00:32 Profil
33 Kamil Geisler Nowy Tomyśl 31-10-2018 18:08 Profil
34 Bartłomiej Różański Kalisz 12-11-2018 16:52 Profil
35 Miłosz Bąbelek Lwówek 02-11-2018 11:41 Profil
36 Wiktor Doberschuetz Poznań 10-11-2018 20:28 Profil
37 Robert Biela Mikołów 17-11-2018 14:00 Profil
38 Mateusz Marcinkowski Nowy Tomyśl 06-11-2018 13:23 Profil
39 Bartłomiej Jasik 17-11-2018 14:00 Profil
40 Sebastian Wawrzyniak Poznań 09-11-2018 16:01 Profil
41 Maksymilian Bartkowiak 14-11-2018 17:52 Profil
42 Pawel Flantowicz Szczecin 16-11-2018 22:33 Profil
43 Paweł Deckert Poznań 17-11-2018 10:12 Profil
44 Tomasz Kasiński Poznań 17-11-2018 11:39 Profil
45 Wojciech Ptak Poznań 17-11-2018 11:42 Profil
46 Marcin Dzbanuszek Poznań 26-11-2018 14:40 Profil
47 Tytus Pawlak Poznań 30-11-2018 13:45 Profil
48 Patryk Wachowski 03-12-2018 12:38 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Bartłomiej Różański120
2Bartosz Utkowski90
3Marcin Karłyk
Tomasz Skalski
70
5Pawel Flantowicz
Tytus Pawlak
Adam Wilk
Michał Kotiuk
60
9Filip Ratajczak
Marcin Bek
Paweł Balon
Łukasz Guzowski
Wiktor Doberschuetz
Jacek Wrzos
Michał Ebert
Kamil Geisler
50
17Jakub Chromy
Piotr Marszałek
Paweł Deckert
Marcin Dzbanuszek
Maksymilian Bartkowiak
Marcin Smorawski
Grzegorz Sroka
Mikołaj Stęsik
Krzysztof Drążkiewicz
Tomasz Sobczak
Marcin Małyska
Błażej Turajczyk
Marcin Jamroziak
Dominik Hirsz
Sebastian Wawrzyniak
Wojciech Ptak
40
33Miłosz Bąbelek
Tomasz Leśniak
30
34Piotr Wiśniewski
Tomasz Bystrzyński
Konrad Kubasiewicz
Mariusz Kukułka
Michał Przybyłowski
30
35Sławomir Rasiewicz
Patryk Wachowski
Tomasz Kasiński
Marcin Szofer
Mateusz Marcinkowski
Robert Biela
Bartłomiej Jasik
Łukasz Jezierski
Jarosław Strugała
30

Breaki

Najwyższy break: 77 - Tomasz Skalski

# Imię i nazwisko Breaki
1 Tomasz Skalski 77, 43, 40, 38, 35
2 Michał Ebert 73, 52
3 Paweł Balon 67
4 Bartosz Utkowski 42, 36, 32
5 Marcin Bek 39
6 Wiktor Doberschuetz 38
7 Adam Wilk 38
8 Michał Kotiuk 36, 32, 30, 30
9 Tytus Pawlak 33
10 Krzysztof Drążkiewicz 31
11 Jacek Wrzos 30

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
48
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
48
Ile grup
16
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
32

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Michał Kotiuk 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Marcin Bek 6 2 2 0 0 4 0 3
3 Bartosz Utkowski 6 2 2 0 0 4 0 3
4 Paweł Balon 6 2 2 0 0 4 0 3
5 Tomasz Skalski 6 2 2 0 0 4 0 3
6 Mikołaj Stęsik 6 2 2 0 0 4 0 3
7 Wiktor Doberschuetz 6 2 2 0 0 4 0 3
8 Michał Ebert 6 2 2 0 0 4 0 3
9 Marcin Karłyk 6 2 2 0 0 4 0 3
10 Jakub Chromy 6 2 2 0 0 4 0 3
11 Sebastian Wawrzyniak 6 2 2 0 0 4 1 3
12 Adam Wilk 6 2 2 0 0 4 1 3
13 Grzegorz Sroka 6 2 2 0 0 4 1 3
14 Tytus Pawlak 6 2 2 0 0 4 1 3
15 Marcin Małyska 6 2 2 0 0 4 1 3
16 Filip Ratajczak 6 2 2 0 0 4 2 3
17 Kamil Geisler 3 2 1 0 1 3 2 2
18 Tomasz Sobczak 3 2 1 0 1 3 3 2
19 Piotr Marszałek 3 2 1 0 1 2 2 2
20 Łukasz Guzowski 3 2 1 0 1 2 2 2
21 Paweł Deckert 3 2 1 0 1 2 2 2
22 Jacek Wrzos 3 2 1 0 1 2 2 2
23 Marcin Smorawski 3 2 1 0 1 2 2 2
24 Bartłomiej Różański 3 2 1 0 1 2 2 2
25 Krzysztof Drążkiewicz 3 2 1 0 1 2 2 2
26 Marcin Dzbanuszek 3 2 1 0 1 2 2 2
27 Dominik Hirsz 3 2 1 0 1 2 2 2
28 Marcin Jamroziak 3 2 1 0 1 2 2 2
29 Błażej Turajczyk 3 2 1 0 1 2 2 2
30 Wojciech Ptak 3 2 1 0 1 2 3 2
31 Pawel Flantowicz 3 2 1 0 1 2 3 2
32 Maksymilian Bartkowiak 3 2 1 0 1 2 3 2

Grupa 1

Piotr Marszałek 0 : 2
2018-12-08 11:00
Michał Kotiuk
Łukasz Jezierski 0 : 2
2018-12-08 13:00
Piotr Marszałek
Michał Kotiuk 2 : 0
2018-12-08 15:00
Łukasz Jezierski

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Michał Kotiuk 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Piotr Marszałek 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Łukasz Jezierski 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 2

Mariusz Kukułka 1 : 2
2018-12-07 18:00
Wojciech Ptak
Marcin Bek 2 : 0
2018-12-08 12:00
Mariusz Kukułka
Marcin Bek 2 : 0
2018-12-08 10:00
Wojciech Ptak

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marcin Bek 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Wojciech Ptak 3 2 1 0 1 2 3 2
3 Mariusz Kukułka 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 3

Michał Przybyłowski 1 : 2
2018-12-08 11:00
Sebastian Wawrzyniak
Sebastian Wawrzyniak 2 : 0
2018-12-08 09:00
Łukasz Guzowski
Łukasz Guzowski 2 : 0
2018-12-08 13:00
Michał Przybyłowski

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Sebastian Wawrzyniak 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Łukasz Guzowski 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Michał Przybyłowski 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 4

Paweł Deckert 2 : 0
2018-12-07 18:00
Mateusz Marcinkowski
Bartosz Utkowski 2 : 0
2018-12-08 10:00
Paweł Deckert
Mateusz Marcinkowski 0 : 2
2018-12-08 08:00
Bartosz Utkowski

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Bartosz Utkowski 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Paweł Deckert 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Mateusz Marcinkowski 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 5

Robert Biela 0 : 2
2018-12-07 17:00
Paweł Balon
Paweł Balon 2 : 0
2018-12-08 15:00
Jacek Wrzos
Robert Biela 0 : 2
2018-12-08 12:00
Jacek Wrzos

Wyniki rozgrywek grupy 5

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Balon 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Jacek Wrzos 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Robert Biela 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 6

Bartłomiej Jasik 0 : 2
2018-12-07 20:00
Marcin Smorawski
Tomasz Skalski 2 : 0
2018-12-08 16:00
Marcin Smorawski
Bartłomiej Jasik 0 : 2
2018-12-08 14:00
Tomasz Skalski

Wyniki rozgrywek grupy 6

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Tomasz Skalski 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Marcin Smorawski 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Bartłomiej Jasik 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 7

Adam Wilk 2 : 1
2018-12-08 09:00
Tomasz Bystrzyński
Bartłomiej Różański 2 : 0
2018-12-08 11:00
Tomasz Bystrzyński
Bartłomiej Różański 0 : 2
2018-12-08 13:00
Adam Wilk

Wyniki rozgrywek grupy 7

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Adam Wilk 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Bartłomiej Różański 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Tomasz Bystrzyński 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 8

Marcin Szofer 0 : 2
2018-12-08 16:00
Mikołaj Stęsik
Mikołaj Stęsik 2 : 0
2018-12-08 17:00
Krzysztof Drążkiewicz
Marcin Szofer 0 : 2
2018-12-08 18:00
Krzysztof Drążkiewicz

Wyniki rozgrywek grupy 8

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mikołaj Stęsik 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Krzysztof Drążkiewicz 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Marcin Szofer 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 9

Pawel Flantowicz 0 : 2
2018-12-07 19:00
Wiktor Doberschuetz
Piotr Wiśniewski 0 : 2
2018-12-07 20:00
Wiktor Doberschuetz
Piotr Wiśniewski 1 : 2
2018-12-08 08:00
Pawel Flantowicz

Wyniki rozgrywek grupy 9

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Wiktor Doberschuetz 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Pawel Flantowicz 3 2 1 0 1 2 3 2
3 Piotr Wiśniewski 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 10

Marcin Dzbanuszek 2 : 0
2018-12-08 18:00
Jarosław Strugała
Marcin Dzbanuszek 0 : 2
2018-12-08 16:00
Michał Ebert
Michał Ebert 2 : 0
2018-12-08 19:00
Jarosław Strugała

Wyniki rozgrywek grupy 10

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Michał Ebert 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Marcin Dzbanuszek 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Jarosław Strugała 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 11

Dominik Hirsz 0 : 2
2018-12-07 15:00
Marcin Karłyk
Patryk Wachowski 0 : 2
2018-12-07 17:00
Marcin Karłyk
Dominik Hirsz 2 : 0
2018-12-07 16:00
Patryk Wachowski

Wyniki rozgrywek grupy 11

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marcin Karłyk 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Dominik Hirsz 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Patryk Wachowski 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 12

Grzegorz Sroka 2 : 1
2018-12-07 18:00
Kamil Geisler
Grzegorz Sroka 2 : 0
2018-12-08 15:00
Sławomir Rasiewicz
Sławomir Rasiewicz 0 : 2
2018-12-08 17:00
Kamil Geisler

Wyniki rozgrywek grupy 12

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Grzegorz Sroka 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Kamil Geisler 3 2 1 0 1 3 2 2
3 Sławomir Rasiewicz 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 13

Tomasz Sobczak 1 : 2
2018-12-07 19:00
Filip Ratajczak
Tomasz Leśniak 1 : 2
2018-12-08 19:00
Filip Ratajczak
Tomasz Sobczak 2 : 1
2018-12-08 18:00
Tomasz Leśniak

Wyniki rozgrywek grupy 13

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Filip Ratajczak 6 2 2 0 0 4 2 3
2 Tomasz Sobczak 3 2 1 0 1 3 3 2
3 Tomasz Leśniak 0 2 0 0 2 2 4 0

Grupa 14

Tomasz Kasiński 0 : 2
2018-12-08 12:00
Marcin Jamroziak
Tomasz Kasiński 0 : 2
2018-12-08 10:00
Jakub Chromy
Jakub Chromy 2 : 0
2018-12-08 09:00
Marcin Jamroziak

Wyniki rozgrywek grupy 14

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Jakub Chromy 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Marcin Jamroziak 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Tomasz Kasiński 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 15

Błażej Turajczyk 0 : 2
2018-12-07 20:00
Tytus Pawlak
Konrad Kubasiewicz 0 : 2
2018-12-08 08:00
Błażej Turajczyk
Konrad Kubasiewicz 1 : 2
2018-12-08 14:00
Tytus Pawlak

Wyniki rozgrywek grupy 15

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Tytus Pawlak 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Błażej Turajczyk 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Konrad Kubasiewicz 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 16

Miłosz Bąbelek 1 : 2
2018-12-07 15:00
Maksymilian Bartkowiak
Marcin Małyska 2 : 0
2018-12-08 17:00
Maksymilian Bartkowiak
Marcin Małyska 2 : 1
2018-12-08 14:00
Miłosz Bąbelek

Wyniki rozgrywek grupy 16

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marcin Małyska 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Maksymilian Bartkowiak 3 2 1 0 1 2 3 2
3 Miłosz Bąbelek 0 2 0 0 2 2 4 0

Rozgrywki pucharowe