Turniej: PORS K 1

Informacje o turnieju

Nazwa
PORS K 1
Kategoria
Ranking PORS Kobiet
Ranga turnieju
PORS Kobiet
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Marzena Łagowska
Turniej
2017-09-09 09:00 - 2017-09-10 20:00
Zapisy
2017-08-09 11:20 - 2017-09-05 21:00
Miejsce
Billboard (Warszawa)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Aleksandra Wojtecka 1 21-09-2017 11:22 Profil
2 Małgorzata Sikorska 10 21-09-2017 11:22 Profil
3 Agnieszka Berecka 11 Lublin 21-09-2017 11:22 Profil
4 Marta Wawrzyn 3 Pruszków 21-09-2017 11:22 Profil
5 Ewelina Piślewska 4 21-09-2017 11:22 Profil
6 Katarzyna Bialik 20 Warszawa 21-09-2017 11:22 Profil
7 Ewa Pawińska Warszawa 21-09-2017 11:22 Profil
8 Iza Łącka Sosnowiec 21-09-2017 11:23 Profil
9 Patrycja Gromadzińska Warszawa 21-09-2017 11:22 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Małgorzata Sikorska120
2Iza Łącka90
3Aleksandra Wojtecka
Marta Wawrzyn
70
5Ewa Pawińska
Agnieszka Berecka
60
7Ewelina Piślewska
Katarzyna Bialik
50
8Patrycja Gromadzińska50

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
9
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
9
Ile grup
3
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
6

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Iza Łącka 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Małgorzata Sikorska 6 2 2 0 0 4 1 3
3 Marta Wawrzyn 6 2 2 0 0 4 2 3
4 Ewa Pawińska 3 2 1 0 1 3 2 2
5 Aleksandra Wojtecka 3 2 1 0 1 3 2 2
6 Agnieszka Berecka 3 2 1 0 1 2 3 2

Grupa 1

Ewa Pawińska 1 : 2 Małgorzata Sikorska
Patrycja Gromadzińska 0 : 2 Ewa Pawińska
Patrycja Gromadzińska 0 : 2 Małgorzata Sikorska

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Małgorzata Sikorska 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Ewa Pawińska 3 2 1 0 1 3 2 2
3 Patrycja Gromadzińska 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 2

Agnieszka Berecka 2 : 1 Katarzyna Bialik
Agnieszka Berecka 0 : 2 Iza Łącka
Katarzyna Bialik 0 : 2 Iza Łącka

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Iza Łącka 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Agnieszka Berecka 3 2 1 0 1 2 3 2
3 Katarzyna Bialik 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 3

Marta Wawrzyn 2 : 1 Aleksandra Wojtecka
Aleksandra Wojtecka 2 : 0 Ewelina Piślewska
Ewelina Piślewska 1 : 2 Marta Wawrzyn

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marta Wawrzyn 6 2 2 0 0 4 2 3
2 Aleksandra Wojtecka 3 2 1 0 1 3 2 2
3 Ewelina Piślewska 0 2 0 0 2 1 4 0

Rozgrywki pucharowe