Turniej: PORS K 2

Informacje o turnieju

Nazwa
PORS K 2
Kategoria
Ranking PORS Kobiet
Ranga turnieju
PORS Kobiet
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Adam Polak
Turniej
2017-11-18 09:00 - 2017-11-19 20:00
Zapisy
2017-10-20 14:36 - 2017-11-14 21:00
Miejsce
Billboard (Warszawa)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Aleksandra Wojtecka 1 09-11-2017 15:57 Profil
2 Joanna Grochal 2 Puławy 27-10-2017 21:13 Profil
3 Anna Szczepańska 13-11-2017 16:51 Profil
4 Marta Wawrzyn 3 Pruszków 24-10-2017 04:21 Profil
5 Ewelina Piślewska 4 13-11-2017 17:17 Profil
6 Renata Rostkowska Warszawa 13-11-2017 17:28 Profil
7 Katarzyna Bialik 20 Warszawa 07-11-2017 14:09 Profil
8 Marta Kleinrok 21 Warszawa 05-11-2017 20:05 Profil
9 Iza Łącka Sosnowiec 13-11-2017 21:17 Profil
10 Patrycja Gromadzińska Warszawa 30-10-2017 20:02 Profil
11 Marianna Borchert 11-11-2017 17:56 Profil
12 Izabela Morska 30-10-2017 14:31 Profil

Breaki

Najwyższy break: 29 - Iza Łącka

# Imię i nazwisko Breaki
1 Iza Łącka 29, 24
2 Aleksandra Wojtecka 23
3 Anna Szczepańska 20
4 Ewelina Piślewska 16

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
12
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
12
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Iza Łącka 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Katarzyna Bialik 6 2 2 0 0 4 0 3
3 Ewelina Piślewska 6 2 2 0 0 4 2 3
4 Joanna Grochal 3 2 1 0 1 3 2 2
5 Anna Szczepańska 3 2 1 0 1 3 2 2
6 Aleksandra Wojtecka 3 2 1 0 1 2 2 2
7 Marta Kleinrok 3 2 1 0 1 2 2 2
8 Izabela Morska 3 2 1 0 1 2 3 2

Grupa 1

Izabela Morska 2 : 1
2017-11-18 13:15
Renata Rostkowska
Iza Łącka 2 : 0
2017-11-18 10:00
Izabela Morska
Iza Łącka 2 : 0
2017-11-18 12:00
Renata Rostkowska

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Iza Łącka 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Izabela Morska 3 2 1 0 1 2 3 2
3 Renata Rostkowska 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 2

Aleksandra Wojtecka 0 : 2
2017-11-18 10:00
Katarzyna Bialik
Marianna Borchert 0 : 2
2017-11-18 14:30
Aleksandra Wojtecka
Katarzyna Bialik 2 : 0
2017-11-18 12:00
Marianna Borchert

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Katarzyna Bialik 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Aleksandra Wojtecka 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Marianna Borchert 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 3

Marta Wawrzyn 0 : 2
2017-11-18 14:30
Marta Kleinrok
Marta Kleinrok 0 : 2
2017-11-18 13:15
Joanna Grochal
Marta Wawrzyn 2 : 1
2017-11-18 12:00
Joanna Grochal

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Joanna Grochal 3 2 1 0 1 3 2 2
2 Marta Kleinrok 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Marta Wawrzyn 3 2 1 0 1 2 3 2

Grupa 4

Ewelina Piślewska 2 : 1
2017-11-18 13:15
Anna Szczepańska
Ewelina Piślewska 2 : 1
2017-11-18 14:30
Patrycja Gromadzińska
Patrycja Gromadzińska 0 : 2
2017-11-18 10:00
Anna Szczepańska

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Ewelina Piślewska 6 2 2 0 0 4 2 3
2 Anna Szczepańska 3 2 1 0 1 3 2 2
3 Patrycja Gromadzińska 0 2 0 0 2 1 4 0

Rozgrywki pucharowe