Turniej: PORS K1

Informacje o turnieju

Nazwa
PORS K1
Kategoria
Ranking PORS Kobiet
Ranga turnieju
PORS Kobiet
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Adam Polak
Turniej
2018-03-03 09:00 - 2018-03-04 20:00
Zapisy
2018-01-29 12:50 - 2018-02-27 22:00
Miejsce
Billboard (Warszawa)

Turniej zostanie rozegrany tylko w niedziele.

Pierwsze mecze godz. 9


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Aleksandra Wojtecka 1 12-02-2018 14:21 Profil
2 Agnieszka Berecka 23 Lublin 11-02-2018 12:15 Profil
3 Joanna Grochal 2 Puławy 07-02-2018 13:22 Profil
4 Anna Szczepańska 23-02-2018 15:53 Profil
5 Tetyana Prokopyshak-Kokocinska 12 Warszawa 27-02-2018 21:50 Profil
6 Marta Wawrzyn 3 Pruszków 05-02-2018 14:40 Profil
7 Ewelina Piślewska 4 Warszawa 06-02-2018 10:50 Profil
8 Katarzyna Bialik 40 Warszawa 04-02-2018 15:55 Profil
9 Iza Łącka Sosnowiec 05-02-2018 12:09 Profil
10 Patrycja Gromadzińska Warszawa 07-02-2018 12:08 Profil
11 Marianna Borchert 22-02-2018 09:26 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1 Iza Łącka 120
2 Anna Szczepańska 90
3 Marta Wawrzyn 60
4 Agnieszka Berecka 60
5 Aleksandra Wojtecka 70
6 Ewelina Piślewska 50
7 Katarzyna Bialik 70
8 Patrycja Gromadzińska 50
9 Joanna Grochal 50
10 Tetyana Prokopyshak-Kokocinska 45
11 Marianna Borchert 45

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
11
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
11
Ile grup
3
Ile wychodzi z grupy
NaN
Ile wychodzi
0

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Iza Łącka 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Anna Szczepańska 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Marta Wawrzyn 6 3 2 0 1 5 3 2
4 Agnieszka Berecka 6 3 2 0 1 5 3 2
5 Aleksandra Wojtecka 6 2 2 0 0 4 1 3
6 Ewelina Piślewska 6 3 2 0 1 4 3 2
7 Katarzyna Bialik 3 2 1 0 1 2 2 2
8 Patrycja Gromadzińska 3 3 1 0 2 2 4 1
9 Joanna Grochal 0 2 0 0 2 1 4 0
10 Tetyana Prokopyshak-Kokocinska 0 3 0 0 3 1 6 0
11 Marianna Borchert 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 1

Agnieszka Berecka 2 : 1
2018-03-04 10:00
Tetyana Prokopyshak-Kokocinska
Agnieszka Berecka 2 : 0
2018-03-04 09:00
Patrycja Gromadzińska
Tetyana Prokopyshak-Kokocinska 0 : 2
2018-03-05 11:30
Iza Łącka
Patrycja Gromadzińska 0 : 2
2018-03-04 10:00
Iza Łącka
Patrycja Gromadzińska 2 : 0
2018-03-04 13:30
Tetyana Prokopyshak-Kokocinska
Agnieszka Berecka 1 : 2
2018-03-04 13:30
Iza Łącka

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Iza Łącka 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Agnieszka Berecka 6 3 2 0 1 5 3 2
3 Patrycja Gromadzińska 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Tetyana Prokopyshak-Kokocinska 0 3 0 0 3 1 6 0

Grupa 2

Aleksandra Wojtecka 2 : 0
2018-03-04 11:30
Katarzyna Bialik
Aleksandra Wojtecka 2 : 1
2018-03-04 13:30
Joanna Grochal
Joanna Grochal 0 : 2
2018-03-04 12:30
Katarzyna Bialik

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Aleksandra Wojtecka 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Katarzyna Bialik 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Joanna Grochal 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 3

Marta Wawrzyn 1 : 2
2018-03-04 11:30
Ewelina Piślewska
Anna Szczepańska 2 : 0
2018-03-04 09:00
Ewelina Piślewska
Marianna Borchert 0 : 2
2018-03-04 12:30
Ewelina Piślewska
Anna Szczepańska 2 : 0
2018-03-04 10:00
Marianna Borchert
Anna Szczepańska 1 : 2
2018-03-04 12:30
Marta Wawrzyn
Marta Wawrzyn 2 : 0
2018-03-04 09:00
Marianna Borchert

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Anna Szczepańska 6 3 2 0 1 5 2 2
2 Marta Wawrzyn 6 3 2 0 1 5 3 2
3 Ewelina Piślewska 6 3 2 0 1 4 3 2
4 Marianna Borchert 0 3 0 0 3 0 6 0