Turniej: Puchar Dolnego Śląska Fuga Mundi 2016 PORS 6

Informacje o turnieju

Nazwa
Puchar Dolnego Śląska Fuga Mundi 2016 PORS 6
Kategoria
POLSKI OTWARTY RANKING SNOOKERA
Ranga turnieju
PORS ****
System rozgrywek
Grupowy
Organizator
Marek Zubrzycki
Sędzia
Wiktoria Jędruszek
Turniej
2016-12-17 10:00 - 2016-12-18 20:00
Zapisy
2016-11-17 14:38 - 2016-12-13 21:00
Miejsce
Fuga Mundi (Wrocław)

Piąty z cyklu 6 turniejów PORS w sezonie 2016/2017 odbędzie się we Wrocławiu w klubie Fuga Mundi.

Turniej składa się z fazy grupowej (modus lepszy z 3) i pucharowej (modus lepszy z 5).

Część meczów fazy grupowej zostanie rozegrana w klubie Bandaclub

Krzysztof Drążkiewicz    
18:00 Fuga Mundi    
19:30 Fuga Mundi    

Rafał Szymanek    
19:00 Fuga Mundi (16 grudnia)    
12:00 Bandaclub    

Grzegorz Łoniewski    
12:00 Fuga Mundi    
18:00 Fuga Mundi    

Bartosz Olchówka    
18:00 Fuga Mundi    
19:30 Fuga Mundi    

Damian Adamus    
13:30 Fuga Mundi    
15:00 Fuga Mundi    

Kevin Dabrowski    
13:30 Fuga Mundi    
16:30 Fuga Mundi    

Krzysztof Kubicki    
16:30 Fuga Mundi    
19:30 Fuga Mundi    

Mikołaj Stęsik    
10:30 Bandaclub    
15:00 Bandaclub    

Ariel Trębocha    
09:00 Fuga Mundi    
10:30 Fuga Mundi    

Marcin Bek    
12:00 Fuga Mundi    
15:00 Fuga Mundi    

Łukasz Guzowski    
09:00 Bandaclub    
10:30 Bandaclub    

Jason Wright    
10:30 Fuga Mundi    
15:00 Bandaclub    

Grzegorz Hołysz    
10:30 Bandaclub    
15:00 Bandaclub    

Robert Czupryniak    
09:00 Bandaclub    
13:30 Bandaclub    

Paweł Koch    
15:00 Fuga Mundi    
19:30 Fuga Mundi    

Krzysztof Górniak    
19:00 Fuga Mundi (16 grudnia)    
09:00 Bandaclub    

Radosław Wojnarowski    
12:00 Fuga Mundi    
16:30 Fuga Mundi    

Grzegorz Biernadski    
18:00 Fuga Mundi    
21:00 Fuga Mundi    

Dariusz Wiśniewski    
10:30 Fuga Mundi    
13:30 Fuga Mundi    

Paweł Grzanka    
12:00 Fuga Mundi    
13:30 Fuga Mundi    

Piotr Marszałek    
19:30 Fuga Mundi    
21:00 Fuga Mundi    

Izabela Łącka    
13:30 Bandaclub    
15:00 Bandaclub    

Bartłomiej Jakóbczak    
09:00 Fuga Mundi    
13:30 Fuga Mundi    

Jarosław Kalinowski    
09:00 Fuga Mundi    
12:00 Fuga Mundi    

Wiktor Rzeżuchowski    
19:00 Fuga Mundi (16 grudnia)    
09:00 Bandaclub    

Michał Blachowski    
13:30 Bandaclub    
15:00 Bandaclub    

Dalia Alska    
10:30 Bandaclub    
12:00 Bandaclub    

Konrad Kubasiewicz    
12:00 Bandaclub    
13:30 Bandaclub    

Michał Rychlik    
15:00 Fuga Mundi    
18:00 Fuga Mundi    

Andrzej Augustyniak    
09:00 Bandaclub    
12:00 Bandaclub    

Tomasz Leśniak    
16:30 Fuga Mundi    
18:00 Fuga Mundi    

Mateusz Piechowiak    
19:30 Fuga Mundi    
21:00 Fuga Mundi    

Casimiro Licciardi    
10:30 Fuga Mundi    
15:00 Fuga Mundi    

Robert Ratajski    
12:00 Fuga Mundi    
16:30 Fuga Mundi    

Jarosław Strugała    
16:30 Fuga Mundi    
21:00 Fuga Mundi    

Adam Kotkowski    
10:30 Bandaclub    
13:30 Bandaclub    

Łukasz Lis    
10:30 Fuga Mundi    
13:30 Fuga Mundi    

Paweł Kalita    
09:00 Fuga Mundi    
15:00 Fuga Mundi    

Mateusz Rzeczycki    
19:00 Fuga Mundi (16 grudnia)    
10:30 Bandaclub    

Marcin Żygadło    
10:30 Fuga Mundi    
13:30 Bandaclub    

Maciej Śniegowski    
12:00 Bandaclub    
15:00 Bandaclub    

Krzysztof Zaleśkiewicz    
09:00 Bandaclub    
12:00 Bandaclub  

W fazie pucharowej spotkają się zwycięzcy poszczególnych grup oraz rozstawieni zawodnicy, którymi są:

1. Kacper Filipiak

2. Paweł Rogoza

3. Mateusz Baranowski

4. Karol Lelek

5. Paweł Balon

6. Marek Zubrzycki

7. Sławomir Rasiewicz

8. Piotr Olejnik

 

Wpisowe, jak na wszystkie turnieje PORS w sezonie 2016/2017, wynosi 60 zł.

Na całym turnieju bezwzględnie obowiązuje strój regulaminowy wg kodu B.

Szczegółowa rozpiska dostępna będzie w zakładce turnieju na stronie snooker.pl

PZSiBA


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Opcje
1 Damian Adamus 98 10-12-2016 16:06 Profil
2 Konrad Kubasiewicz 125 Poznań 25-11-2016 17:37 Profil
3 Tomasz Leśniak 142 13-12-2016 11:23 Profil
4 Krzysztof Kubicki 48 13-12-2016 20:57 Profil
5 Rafał Szymanek 75 Siechnice 10-12-2016 15:12 Profil
6 Łukasz Guzowski 50 Bojano 07-12-2016 07:30 Profil
7 Marcin Bek 46 Warszawa 22-11-2016 08:02 Profil
8 Ariel Trębocha 40 Bobrowniki 07-12-2016 02:05 Profil
9 Kevin Dabrowski 68 Kraków 13-12-2016 20:28 Profil
10 Mateusz Piechowiak 159 13-12-2016 13:37 Profil
11 Dalia Alska 176 13-12-2016 20:17 Profil
12 Grzegorz Łoniewski 72 30-11-2016 09:21 Profil
13 Grzegorz Biernadski 184 10-12-2016 22:15 Profil
14 Grzegorz Hołysz 55 Wrocław 01-12-2016 21:01 Profil
15 Casimiro Licciardi 160 Wrocław 22-11-2016 19:23 Profil
16 Adam Kotkowski 175 12-12-2016 21:44 Profil
17 Łukasz Lis 164 13-12-2016 19:32 Profil
18 Krzysztof Górniak 122 13-12-2016 15:37 Profil
19 Jarosław Strugała 165 13-12-2016 00:13 Profil
20 Marcin Żygadło 173 09-12-2016 09:41 Profil
21 Krzysztof Drążkiewicz 73 10-12-2016 15:19 Profil
22 Bartłomiej Jakóbczak 113 26-11-2016 07:46 Profil
23 Robert Ratajski 179 Kalisz 30-11-2016 21:01 Profil
24 Bartosz Olchówka 85 Wrocław 10-12-2016 15:16 Profil
25 Jarosław Kalinowski 178 08-12-2016 09:32 Profil
26 Paweł Koch 119 Wroclaw 05-12-2016 21:07 Profil
27 Jason Wright 44 09-12-2016 15:57 Profil
28 Mateusz Rzeczycki 126 Wrocław 26-11-2016 10:01 Profil
29 Paweł Kalita 156 Okmiany 30-11-2016 22:53 Profil
30 Dariusz Wiśniewski 132 Kalisz 24-11-2016 23:24 Profil
31 Piotr Marszałek 116 Krosno 06-12-2016 08:18 Profil
32 Mikołaj Stęsik 82 Poznań 21-11-2016 19:48 Profil
33 Maciej Śniegowski 140 Poznań 12-12-2016 09:33 Profil
34 Wiktor Rzeżuchowski 167 Brzezina 23-11-2016 10:35 Profil
35 Robert Czupryniak 96 Zieleniewo 04-12-2016 19:12 Profil
36 Radosław Wojnarowski 114 Oława 07-12-2016 21:35 Profil
37 Paweł Grzanka 99 13-12-2016 20:57 Profil
38 Krzysztof Zaleśkiewicz 171 Wrocław 06-12-2016 13:13 Profil
39 Michał Rychlik 168 Wrocław 12-12-2016 22:53 Profil
40 Michał Blachowski 158 13-12-2016 21:00 Profil
41 Andrzej Augustyniak 169 13-12-2016 21:10 Profil
42 Izabela Łącka 163 13-12-2016 20:59 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1 Paweł Koch 0
2 Krzysztof Drążkiewicz 30
3 Michał Rychlik 20
4 Krzysztof Górniak 0
5 Rafał Szymanek 30
6 Andrzej Augustyniak 20
7 Tomasz Leśniak 0
8 Radosław Wojnarowski 30
9 Grzegorz Łoniewski 20
10 Bartosz Olchówka 0
11 Mateusz Piechowiak 30
12 Grzegorz Biernadski 0
13 Dariusz Wiśniewski 0
14 Casimiro Licciardi 30
15 Damian Adamus 20
16 Kevin Dabrowski 0
17 Paweł Grzanka 30
18 Robert Ratajski 20
19 Krzysztof Kubicki 0
20 Jarosław Strugała 30
21 Piotr Marszałek 20
22 Mikołaj Stęsik 0
23 Izabela Łącka 30
24 Adam Kotkowski 20
25 Ariel Trębocha 0
26 Łukasz Lis 30
27 Bartłomiej Jakóbczak 0
28 Marcin Bek 0
29 Paweł Kalita 30
30 Jarosław Kalinowski 20
31 Mateusz Rzeczycki 0
32 Łukasz Guzowski 30
33 Wiktor Rzeżuchowski 20
34 Jason Wright 0
35 Michał Blachowski 30
36 Marcin Żygadło 20
37 Maciej Śniegowski 0
38 Grzegorz Hołysz 30
39 Dalia Alska 20
40 Robert Czupryniak 0
41 Konrad Kubasiewicz 30
42 Krzysztof Zaleśkiewicz 20

Breaki

Najwyższy break: 79 - Jason Wright

# Imię i nazwisko Breaki
1 Jason Wright 79, 63, 51
2 Krzysztof Kubicki 42
3 Dariusz Wiśniewski 35, 31
4 Bartosz Olchówka 32

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
42
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
42
Ile grup
14
Ile wychodzi z grupy
1
Ile wychodzi
14

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Koch 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Krzysztof Drążkiewicz 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Michał Rychlik 0 2 0 0 2 0 4 0
4 Krzysztof Górniak 6 2 2 0 0 4 1 3
5 Rafał Szymanek 3 2 1 0 1 3 3 2
6 Andrzej Augustyniak 0 2 0 0 2 1 4 0
7 Tomasz Leśniak 6 2 2 0 0 4 1 3
8 Radosław Wojnarowski 3 2 1 0 1 2 3 2
9 Grzegorz Łoniewski 0 2 0 0 2 2 4 0
10 Bartosz Olchówka 6 2 2 0 0 4 0 3
11 Mateusz Piechowiak 3 2 1 0 1 2 2 2
12 Grzegorz Biernadski 0 2 0 0 2 0 4 0
13 Dariusz Wiśniewski 6 2 2 0 0 4 0 3
14 Casimiro Licciardi 3 2 1 0 1 2 2 2
15 Damian Adamus 0 2 0 0 2 0 4 0
16 Kevin Dabrowski 6 2 2 0 0 4 0 3
17 Paweł Grzanka 3 2 1 0 1 2 2 2
18 Robert Ratajski 0 2 0 0 2 0 4 0
19 Krzysztof Kubicki 6 2 2 0 0 4 0 3
20 Jarosław Strugała 3 2 1 0 1 2 3 2
21 Piotr Marszałek 0 2 0 0 2 1 4 0
22 Mikołaj Stęsik 6 2 2 0 0 4 2 3
23 Izabela Łącka 3 2 1 0 1 3 2 2
24 Adam Kotkowski 0 2 0 0 2 1 4 0
25 Ariel Trębocha 6 2 2 0 0 4 0 3
26 Łukasz Lis 3 2 1 0 1 2 2 2
27 Bartłomiej Jakóbczak 0 2 0 0 2 0 4 0
28 Marcin Bek 3 2 1 0 1 3 2 2
29 Paweł Kalita 3 2 1 0 1 2 2 2
30 Jarosław Kalinowski 3 2 1 0 1 2 3 2
31 Mateusz Rzeczycki 6 2 2 0 0 4 2 3
32 Łukasz Guzowski 3 2 1 0 1 3 2 2
33 Wiktor Rzeżuchowski 0 2 0 0 2 1 4 0
34 Jason Wright 6 2 2 0 0 4 0 3
35 Michał Blachowski 3 2 1 0 1 2 2 2
36 Marcin Żygadło 0 2 0 0 2 0 4 0
37 Maciej Śniegowski 6 2 2 0 0 4 0 3
38 Grzegorz Hołysz 3 2 1 0 1 2 3 2
39 Dalia Alska 0 2 0 0 2 1 4 0
40 Robert Czupryniak 6 2 2 0 0 4 0 3
41 Konrad Kubasiewicz 3 2 1 0 1 2 2 2
42 Krzysztof Zaleśkiewicz 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 1

Paweł Koch 2 : 0
2016-12-17 19:30
Krzysztof Drążkiewicz
Michał Rychlik 0 : 2
2016-12-17 18:00
Krzysztof Drążkiewicz
Michał Rychlik 0 : 2
2016-12-17 15:00
Paweł Koch

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Koch 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Krzysztof Drążkiewicz 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Michał Rychlik 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 2

Krzysztof Górniak 2 : 0
2016-12-17 09:00
Andrzej Augustyniak
Rafał Szymanek 1 : 2
2016-12-16 19:00
Krzysztof Górniak
Andrzej Augustyniak 1 : 2
2016-12-17 12:00
Rafał Szymanek

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Krzysztof Górniak 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Rafał Szymanek 3 2 1 0 1 3 3 2
3 Andrzej Augustyniak 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 3

Tomasz Leśniak 2 : 0
2016-12-17 16:30
Radosław Wojnarowski
Grzegorz Łoniewski 1 : 2
2016-12-17 18:00
Tomasz Leśniak
Radosław Wojnarowski 2 : 1
2016-12-17 12:00
Grzegorz Łoniewski

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Tomasz Leśniak 6 2 2 0 0 4 1 3
2 Radosław Wojnarowski 3 2 1 0 1 2 3 2
3 Grzegorz Łoniewski 0 2 0 0 2 2 4 0

Grupa 4

Grzegorz Biernadski 0 : 2
2016-12-17 21:00
Mateusz Piechowiak
Mateusz Piechowiak 0 : 2
2016-12-17 19:30
Bartosz Olchówka
Grzegorz Biernadski 0 : 2
2016-12-17 18:00
Bartosz Olchówka

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Bartosz Olchówka 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Mateusz Piechowiak 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Grzegorz Biernadski 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 5

Damian Adamus 0 : 2
2016-12-17 13:30
Dariusz Wiśniewski
Casimiro Licciardi 2 : 0
2016-12-17 15:00
Damian Adamus
Dariusz Wiśniewski 2 : 0
2016-12-17 10:30
Casimiro Licciardi

Wyniki rozgrywek grupy 5

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Dariusz Wiśniewski 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Casimiro Licciardi 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Damian Adamus 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 6

Kevin Dabrowski 2 : 0
2016-12-17 16:30
Robert Ratajski
Kevin Dabrowski 2 : 0
2016-12-17 13:30
Paweł Grzanka
Paweł Grzanka 2 : 0
2016-12-17 12:00
Robert Ratajski

Wyniki rozgrywek grupy 6

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kevin Dabrowski 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Paweł Grzanka 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Robert Ratajski 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 7

Krzysztof Kubicki 2 : 0
2016-12-17 19:30
Piotr Marszałek
Piotr Marszałek 1 : 2
2016-12-17 21:00
Jarosław Strugała
Krzysztof Kubicki 2 : 0
2016-12-17 16:30
Jarosław Strugała

Wyniki rozgrywek grupy 7

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Krzysztof Kubicki 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Jarosław Strugała 3 2 1 0 1 2 3 2
3 Piotr Marszałek 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 8

Mikołaj Stęsik 2 : 1
2016-12-17 15:00
Izabela Łącka
Adam Kotkowski 0 : 2
2016-12-17 13:30
Izabela Łącka
Mikołaj Stęsik 2 : 1
2016-12-17 10:30
Adam Kotkowski

Wyniki rozgrywek grupy 8

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mikołaj Stęsik 6 2 2 0 0 4 2 3
2 Izabela Łącka 3 2 1 0 1 3 2 2
3 Adam Kotkowski 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 9

Ariel Trębocha 2 : 0
2016-12-17 10:30
Łukasz Lis
Łukasz Lis 2 : 0
2016-12-17 13:30
Bartłomiej Jakóbczak
Bartłomiej Jakóbczak 0 : 2
2016-12-17 09:00
Ariel Trębocha

Wyniki rozgrywek grupy 9

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Ariel Trębocha 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Łukasz Lis 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Bartłomiej Jakóbczak 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 10

Jarosław Kalinowski 2 : 1
2016-12-17 12:00
Marcin Bek
Paweł Kalita 2 : 0
2016-12-17 09:00
Jarosław Kalinowski
Paweł Kalita 0 : 2
2016-12-17 15:00
Marcin Bek

Wyniki rozgrywek grupy 10

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marcin Bek 3 2 1 0 1 3 2 2
2 Paweł Kalita 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Jarosław Kalinowski 3 2 1 0 1 2 3 2

Grupa 11

Łukasz Guzowski 1 : 2
2016-12-17 10:30
Mateusz Rzeczycki
Wiktor Rzeżuchowski 1 : 2
2016-12-16 19:00
Mateusz Rzeczycki
Łukasz Guzowski 2 : 0
2016-12-17 09:00
Wiktor Rzeżuchowski

Wyniki rozgrywek grupy 11

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Rzeczycki 6 2 2 0 0 4 2 3
2 Łukasz Guzowski 3 2 1 0 1 3 2 2
3 Wiktor Rzeżuchowski 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 12

Marcin Żygadło 0 : 2
2016-12-17 13:30
Michał Blachowski
Marcin Żygadło 0 : 2
2016-12-17 10:30
Jason Wright
Michał Blachowski 0 : 2
2016-12-17 15:00
Jason Wright

Wyniki rozgrywek grupy 12

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Jason Wright 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Michał Blachowski 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Marcin Żygadło 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 13

Dalia Alska 0 : 2
2016-12-17 12:00
Maciej Śniegowski
Grzegorz Hołysz 2 : 1
2016-12-17 10:30
Dalia Alska
Maciej Śniegowski 2 : 0
2016-12-17 15:00
Grzegorz Hołysz

Wyniki rozgrywek grupy 13

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Maciej Śniegowski 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Grzegorz Hołysz 3 2 1 0 1 2 3 2
3 Dalia Alska 0 2 0 0 2 1 4 0

Grupa 14

Konrad Kubasiewicz 0 : 2
2016-12-17 13:30
Robert Czupryniak
Robert Czupryniak 2 : 0
2016-12-17 09:00
Krzysztof Zaleśkiewicz
Konrad Kubasiewicz 2 : 0
2016-12-17 12:00
Krzysztof Zaleśkiewicz

Wyniki rozgrywek grupy 14

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Robert Czupryniak 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Konrad Kubasiewicz 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Krzysztof Zaleśkiewicz 0 2 0 0 2 0 4 0