Turniej: Sparingowy Turniej Kadry

Informacje o turnieju

Nazwa
Sparingowy Turniej Kadry
Kategoria
Turniej nierankingowy
Ranga turnieju
Turniej nierankingowy
System rozgrywek
Grupowy
Organizator
Mateusz Nowak
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2016-05-26 11:41 - 2016-05-26 20:00
Zapisy
2016-05-25 11:42 - 2016-05-25 23:41
Miejsce
Snooker.Zone (Konstancin - Jeziorna)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Opcje
1 Michał Kotiuk Lublin 26-05-2016 11:42 Profil
2 Daniel Holoyda Warszawa 26-05-2016 11:42 Profil
3 Maciej Kusak Warszawa 26-05-2016 11:42 Profil
4 Mateusz Baranowski Zielona Góra 26-05-2016 11:42 Profil
5 Paweł Rogoza Szczecin 26-05-2016 11:42 Profil
6 Patryk Masłowski Toruń 26-05-2016 11:42 Profil
7 Karol Lelek Józefosław 26-05-2016 11:42 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1 Patryk Masłowski
2 Karol Lelek
3 Maciej Kusak
4 Mateusz Baranowski
5 Daniel Holoyda
6 Michał Kotiuk
7 Paweł Rogoza

Breaki

Najwyższy break: 131 - Mateusz Baranowski

# Imię i nazwisko Breaki
1 Mateusz Baranowski 131, 56, 55, 52
2 Patryk Masłowski 123, 59, 50
3 Michał Kotiuk 64, 53
4 Maciej Kusak 53

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
7
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
7
Ile grup
1
Ile wychodzi z grupy
0
Ile wychodzi
0

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Patryk Masłowski 18 6 6 0 0 18 10 3
2 Karol Lelek 12 6 4 0 2 15 9 2
3 Maciej Kusak 12 6 4 0 2 15 10 2
4 Mateusz Baranowski 12 6 4 0 2 13 9 2
5 Daniel Holoyda 6 6 2 0 4 10 13 1
6 Michał Kotiuk 3 6 1 0 5 6 17 1
7 Paweł Rogoza 0 6 0 0 6 9 18 0

Grupa 1

Mateusz Baranowski 3 : 1 Maciej Kusak
Maciej Kusak 3 : 1 Michał Kotiuk
Daniel Holoyda 3 : 0 Michał Kotiuk
Daniel Holoyda 1 : 3 Mateusz Baranowski
Patryk Masłowski 3 : 0 Mateusz Baranowski
Patryk Masłowski 3 : 2 Paweł Rogoza
Karol Lelek 3 : 1 Daniel Holoyda
Paweł Rogoza 2 : 3 Michał Kotiuk
Karol Lelek 3 : 0 Michał Kotiuk
Patryk Masłowski 3 : 2 Daniel Holoyda
Maciej Kusak 3 : 2 Paweł Rogoza
Maciej Kusak 2 : 3 Patryk Masłowski
Maciej Kusak 3 : 0 Daniel Holoyda
Daniel Holoyda 3 : 1 Paweł Rogoza
Mateusz Baranowski 3 : 1 Paweł Rogoza
Maciej Kusak 3 : 1 Karol Lelek
Karol Lelek 3 : 1 Paweł Rogoza
Patryk Masłowski 3 : 2 Karol Lelek
Michał Kotiuk 0 : 3 Mateusz Baranowski
Karol Lelek 3 : 1 Mateusz Baranowski
Patryk Masłowski 3 : 2 Michał Kotiuk

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Patryk Masłowski 18 6 6 0 0 18 10 3
2 Karol Lelek 12 6 4 0 2 15 9 2
3 Maciej Kusak 12 6 4 0 2 15 10 2
4 Mateusz Baranowski 12 6 4 0 2 13 9 2
5 Daniel Holoyda 6 6 2 0 4 10 13 1
6 Michał Kotiuk 3 6 1 0 5 6 17 1
7 Paweł Rogoza 0 6 0 0 6 9 18 0