Turniej: TOP 16 event 1

Informacje o turnieju

Nazwa
TOP 16 event 1
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2016-06-18 10:00 - 2016-06-19 20:00
Zapisy
2016-05-18 14:45 - 2016-06-14 21:00
Miejsce
Masters (Lublin)

Lista zapisanych

Turniej Zaproszeniowy

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk 17 Lublin 07-06-2016 11:03 Profil
2 Paweł Balon 26 07-06-2016 11:02 Profil
3 Antoni Kowalski 34 Zielona Góra 07-06-2016 11:02 Profil
4 Daniel Holoyda 11 Warszawa 07-06-2016 11:02 Profil
5 Jarosław Kowalski 25 Warszawa 07-06-2016 11:02 Profil
6 Maciej Kusak 36 Warszawa 07-06-2016 11:01 Profil
7 Kacper Filipiak 3 Warszawa 07-06-2016 11:01 Profil
8 Mateusz Baranowski 4 Zielona Góra 07-06-2016 11:00 Profil
9 Paweł Rogoza 7 Szczecin 07-06-2016 11:01 Profil
10 Patryk Masłowski 9 Toruń 07-06-2016 11:01 Profil
11 Krzysztof Wróbel 22 Wrocław 07-06-2016 11:01 Profil
12 Sławomir Rasiewicz 28 07-06-2016 11:02 Profil
13 Karol Lelek 10 Józefosław 07-06-2016 11:02 Profil
14 Marcin Nitschke 5 Zielona Góra 07-06-2016 11:01 Profil
15 Piotr Murat 29 Lublin 07-06-2016 11:02 Profil
16 Marek Zubrzycki 21 07-06-2016 11:01 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Paweł Rogoza120
2Patryk Masłowski90
3Kacper Filipiak
Krzysztof Wróbel
70
5Marcin Nitschke
Mateusz Baranowski
Paweł Balon
Daniel Holoyda
50
9Maciej Kusak30
10Karol Lelek30
11Sławomir Rasiewicz30
12Marek Zubrzycki30
13Piotr Murat20
14Jarosław Kowalski
Antoni Kowalski
20
15Michał Kotiuk20

Breaki

Najwyższy break: 118 - Kacper Filipiak

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kacper Filipiak 118, 51, 50, 49, 48, 41, 41
2 Paweł Rogoza 113, 94, 78, 70, 65, 51, 48, 42, 41
3 Mateusz Baranowski 110, 78, 59, 58, 56, 44, 42, 40
4 Patryk Masłowski 87, 65, 55, 38, 30
5 Krzysztof Wróbel 68, 61, 58, 42, 32
6 Maciej Kusak 60, 50, 42
7 Karol Lelek 57, 40
8 Jarosław Kowalski 50
9 Daniel Holoyda 47, 44
10 Marcin Nitschke 42
11 Paweł Balon 41

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
16
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
16
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 1 3
2 Krzysztof Wróbel 9 3 3 0 0 12 4 3
3 Patryk Masłowski 9 3 3 0 0 12 5 3
4 Paweł Rogoza 9 3 3 0 0 12 5 3
5 Mateusz Baranowski 6 3 2 0 1 11 4 2
6 Marcin Nitschke 6 3 2 0 1 10 7 2
7 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 8 5 2
8 Paweł Balon 6 3 2 0 1 8 9 2

Grupa 1

Sławomir Rasiewicz 1 : 4 Krzysztof Wróbel
Mateusz Baranowski 3 : 4 Krzysztof Wróbel
Michał Kotiuk 0 : 4 Mateusz Baranowski
Krzysztof Wróbel 4 : 0 Michał Kotiuk
Sławomir Rasiewicz 0 : 4 Mateusz Baranowski
Sławomir Rasiewicz 4 : 2 Michał Kotiuk

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Krzysztof Wróbel 9 3 3 0 0 12 4 3
2 Mateusz Baranowski 6 3 2 0 1 11 4 2
3 Sławomir Rasiewicz 3 3 1 0 2 5 10 1
4 Michał Kotiuk 0 3 0 0 3 2 12 0

Grupa 2

Patryk Masłowski 4 : 2 Marcin Nitschke
Patryk Masłowski 4 : 2 Antoni Kowalski
Karol Lelek 3 : 4 Marcin Nitschke
Antoni Kowalski 0 : 4 Marcin Nitschke
Karol Lelek 4 : 2 Antoni Kowalski
Patryk Masłowski 4 : 1 Karol Lelek

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Patryk Masłowski 9 3 3 0 0 12 5 3
2 Marcin Nitschke 6 3 2 0 1 10 7 2
3 Karol Lelek 3 3 1 0 2 8 10 1
4 Antoni Kowalski 0 3 0 0 3 4 12 0

Grupa 3

Paweł Rogoza 4 : 0 Paweł Balon
Maciej Kusak 3 : 4 Paweł Balon
Piotr Murat 3 : 4 Maciej Kusak
Maciej Kusak 3 : 4 Paweł Rogoza
Paweł Rogoza 4 : 2 Piotr Murat
Paweł Balon 4 : 2 Piotr Murat

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Rogoza 9 3 3 0 0 12 5 3
2 Paweł Balon 6 3 2 0 1 8 9 2
3 Maciej Kusak 3 3 1 0 2 10 11 1
4 Piotr Murat 0 3 0 0 3 7 12 0

Grupa 4

Jarosław Kowalski 2 : 4 Marek Zubrzycki
Jarosław Kowalski 1 : 4 Kacper Filipiak
Marek Zubrzycki 0 : 4 Daniel Holoyda
Marek Zubrzycki 0 : 4 Kacper Filipiak
Daniel Holoyda 0 : 4 Kacper Filipiak
Jarosław Kowalski 1 : 4 Daniel Holoyda

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 1 3
2 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 8 5 2
3 Marek Zubrzycki 3 3 1 0 2 4 10 1
4 Jarosław Kowalski 0 3 0 0 3 4 12 0

Rozgrywki pucharowe