Turniej: TOP 16 event 2 - Snooker.Zone Konstancin - Jeziorna

Informacje o turnieju

Nazwa
TOP 16 event 2 - Snooker.Zone Konstancin - Jeziorna
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Mateusz Nowak
Sędzia
Kevin Dabrowski
Turniej
2017-02-04 10:00 - 2017-02-05 20:00
Zapisy
2016-08-26 22:00 - 2017-02-01 22:00
Miejsce
Snooker.Zone (Konstancin - Jeziorna)

Lista zapisanych

Turniej Zaproszeniowy

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk 17 Lublin 23-01-2017 21:57 Profil
2 Felix Vidler 35 Warszawa 01-02-2017 22:25 Profil
3 Paweł Balon 26 23-01-2017 21:56 Profil
4 Antoni Kowalski 34 Zielona Góra 23-01-2017 21:57 Profil
5 Daniel Holoyda 11 Warszawa 23-01-2017 21:56 Profil
6 Kevin Dabrowski 43 Kraków 02-02-2017 07:06 Profil
7 Jarosław Kowalski 25 Warszawa 23-01-2017 21:57 Profil
8 Kacper Filipiak 3 Warszawa 23-01-2017 21:56 Profil
9 Mateusz Baranowski 4 Zielona Góra 23-01-2017 21:56 Profil
10 Paweł Rogoza 7 Szczecin 23-01-2017 21:57 Profil
11 Patryk Masłowski 9 Toruń 23-01-2017 21:57 Profil
12 Krzysztof Wróbel 22 Wrocław 23-01-2017 21:56 Profil
13 Sławomir Rasiewicz 28 23-01-2017 21:56 Profil
14 Karol Lelek 10 Józefosław 23-01-2017 21:56 Profil
15 Marcin Nitschke 5 Zielona Góra 23-01-2017 21:56 Profil
16 Piotr Murat 29 Lublin 23-01-2017 21:57 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Kacper Filipiak120
2Marcin Nitschke90
3Paweł Rogoza
Patryk Masłowski
70
5Karol Lelek
Mateusz Baranowski
Krzysztof Wróbel
Daniel Holoyda
50
9Jarosław Kowalski20
10Felix Vidler20
11Kevin Dabrowski20
12Michał Kotiuk0
13Antoni Kowalski0
14Paweł Balon0
15Piotr Murat
16Sławomir Rasiewicz

Breaki

Najwyższy break: 138 - Kacper Filipiak

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kacper Filipiak 138, 110, 101, 83, 66, 57, 47
2 Mateusz Baranowski 86, 72, 67, 50, 47, 46, 46, 43, 43, 40
3 Paweł Rogoza 81, 78, 56, 51, 50, 46, 44, 43, 43, 42
4 Marcin Nitschke 81, 66, 55, 44, 44, 42, 41
5 Patryk Masłowski 80, 64, 62, 61, 60, 59, 55, 52, 50, 44, 41
6 Daniel Holoyda 73, 67, 65, 54
7 Antoni Kowalski 64, 43
8 Krzysztof Wróbel 50
9 Michał Kotiuk 48, 48
10 Kevin Dabrowski 47, 41

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
16
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
16
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 0 3
2 Marcin Nitschke 9 3 3 0 0 12 3 3
3 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 12 5 3
4 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 6 3
5 Karol Lelek 6 3 2 0 1 11 6 2
6 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 11 6 2
7 Patryk Masłowski 6 3 2 0 1 11 6 2
8 Krzysztof Wróbel 6 3 2 0 1 8 6 2

Grupa 1

Felix Vidler 4 : 1
2017-02-04 21:00
Sławomir Rasiewicz
Marcin Nitschke 4 : 3
2017-02-04 21:00
Karol Lelek
Felix Vidler 0 : 4
2017-02-04 14:30
Marcin Nitschke
Karol Lelek 4 : 2
2017-02-04 19:00
Felix Vidler
Marcin Nitschke 4 : 0
2017-02-04 19:00
Sławomir Rasiewicz
Sławomir Rasiewicz 0 : 4
2017-02-04 14:30
Karol Lelek

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marcin Nitschke 9 3 3 0 0 12 3 3
2 Karol Lelek 6 3 2 0 1 11 6 2
3 Felix Vidler 3 3 1 0 2 6 9 1
4 Sławomir Rasiewicz 0 3 0 0 3 1 12 0

Grupa 2

Paweł Rogoza 4 : 1
2017-02-04 12:15
Piotr Murat
Paweł Rogoza 3 : 4
2017-02-04 16:45
Daniel Holoyda
Daniel Holoyda 4 : 1
2017-02-04 12:15
Jarosław Kowalski
Daniel Holoyda 4 : 1
2017-02-04 10:00
Piotr Murat
Jarosław Kowalski 1 : 4
2017-02-04 10:00
Paweł Rogoza
Jarosław Kowalski 4 : 0
2017-02-04 16:45
Piotr Murat

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 12 5 3
2 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 11 6 2
3 Jarosław Kowalski 3 3 1 0 2 6 8 1
4 Piotr Murat 0 3 0 0 3 2 12 0

Grupa 3

Kacper Filipiak 4 : 0
2017-02-04 10:00
Paweł Balon
Kacper Filipiak 4 : 0
2017-02-04 12:15
Krzysztof Wróbel
Paweł Balon 1 : 4
2017-02-04 16:45
Krzysztof Wróbel
Krzysztof Wróbel 4 : 1
2017-02-04 10:00
Michał Kotiuk
Paweł Balon 2 : 4
2017-02-04 12:15
Michał Kotiuk
Kacper Filipiak 4 : 0
2017-02-04 16:45
Michał Kotiuk

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 0 3
2 Krzysztof Wróbel 6 3 2 0 1 8 6 2
3 Michał Kotiuk 3 3 1 0 2 5 10 1
4 Paweł Balon 0 3 0 0 3 3 12 0

Grupa 4

Patryk Masłowski 4 : 0
2017-02-04 19:00
Kevin Dabrowski
Patryk Masłowski 4 : 2
2017-02-04 14:30
Antoni Kowalski
Kevin Dabrowski 4 : 3
2017-02-04 21:15
Antoni Kowalski
Mateusz Baranowski 4 : 1
2017-02-04 19:00
Antoni Kowalski
Mateusz Baranowski 4 : 3
2017-02-04 21:15
Patryk Masłowski
Kevin Dabrowski 2 : 4
2017-02-04 14:30
Mateusz Baranowski

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 6 3
2 Patryk Masłowski 6 3 2 0 1 11 6 2
3 Kevin Dabrowski 3 3 1 0 2 6 11 1
4 Antoni Kowalski 0 3 0 0 3 6 12 0

Rozgrywki pucharowe