Turniej: TOP 16 event 3 Masters Lublin

Informacje o turnieju

Nazwa
TOP 16 event 3 Masters Lublin
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Małgorzata Kanieska
Turniej
2016-09-24 10:00 - 2016-09-25 20:00
Zapisy
2016-08-24 14:49 - 2016-09-20 21:00
Miejsce
Masters (Lublin)

Lista zapisanych

Turniej Zaproszeniowy

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk 17 Lublin 08-08-2016 15:29 Profil
2 Felix Vidler 35 Warszawa 20-09-2016 20:34 Profil
3 Paweł Balon 26 08-08-2016 15:27 Profil
4 Antoni Kowalski 34 Zielona Góra 08-08-2016 15:27 Profil
5 Daniel Holoyda 11 Warszawa 08-08-2016 15:27 Profil
6 Jarosław Kowalski 25 Warszawa 08-08-2016 15:27 Profil
7 Kacper Filipiak 3 Warszawa 08-08-2016 15:26 Profil
8 Mateusz Baranowski 4 Zielona Góra 08-08-2016 15:26 Profil
9 Paweł Rogoza 7 Szczecin 08-08-2016 15:26 Profil
10 Patryk Masłowski 9 Toruń 08-08-2016 15:26 Profil
11 Krzysztof Wróbel 22 Wrocław 08-08-2016 15:26 Profil
12 Sławomir Rasiewicz 28 08-08-2016 15:29 Profil
13 Karol Lelek 10 Józefosław 08-08-2016 15:27 Profil
14 Marcin Nitschke 5 Zielona Góra 08-08-2016 15:27 Profil
15 Piotr Murat 29 Lublin 08-08-2016 15:27 Profil
16 Marek Zubrzycki 21 08-08-2016 15:27 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Marcin Nitschke120
2Mateusz Baranowski90
3Michał Kotiuk
Karol Lelek
70
5Kacper Filipiak
Paweł Rogoza
Daniel Holoyda
Marek Zubrzycki
50
9Antoni Kowalski30
10Felix Vidler30
11Jarosław Kowalski30
12Sławomir Rasiewicz30
13Piotr Murat20
14Paweł Balon
Patryk Masłowski
20
15Krzysztof Wróbel0

Breaki

Najwyższy break: 122 - Kacper Filipiak

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kacper Filipiak 122, 96, 76, 61, 58, 52, 46, 44
2 Marcin Nitschke 77, 67, 62, 44
3 Patryk Masłowski 64, 53
4 Mateusz Baranowski 57, 56, 54, 46, 45, 44, 41
5 Paweł Balon 57, 47
6 Paweł Rogoza 56
7 Jarosław Kowalski 48, 45
8 Antoni Kowalski 44
9 Daniel Holoyda 44, 42
10 Michał Kotiuk 44

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
16
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
16
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 1 3
2 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 1 3
3 Karol Lelek 9 3 3 0 0 12 3 3
4 Paweł Rogoza 9 3 3 0 0 12 5 3
5 Marcin Nitschke 6 3 2 0 1 9 4 2
6 Michał Kotiuk 6 3 2 0 1 9 5 2
7 Marek Zubrzycki 6 3 2 0 1 8 7 2
8 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 8 7 2

Grupa 1

Paweł Balon 1 : 4
2016-09-24 14:10
Felix Vidler
Paweł Balon 1 : 4 Kacper Filipiak
Marek Zubrzycki 4 : 1
2016-09-24 09:30
Paweł Balon
Kacper Filipiak 4 : 0
2016-09-24 14:10
Marek Zubrzycki
Marek Zubrzycki 4 : 2 Felix Vidler
Kacper Filipiak 4 : 0
2016-09-24 11:50
Felix Vidler

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 1 3
2 Marek Zubrzycki 6 3 2 0 1 8 7 2
3 Felix Vidler 3 3 1 0 2 6 9 1
4 Paweł Balon 0 3 0 0 3 3 12 0

Grupa 2

Krzysztof Wróbel 0 : 4
2016-09-24 09:30
Michał Kotiuk
Krzysztof Wróbel 0 : 4 Sławomir Rasiewicz
Sławomir Rasiewicz 1 : 4
2016-09-24 16:30
Michał Kotiuk
Michał Kotiuk 1 : 4
2016-09-24 14:10
Mateusz Baranowski
Mateusz Baranowski 4 : 0 Krzysztof Wróbel
Mateusz Baranowski 4 : 0
2016-09-24 09:30
Sławomir Rasiewicz

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 1 3
2 Michał Kotiuk 6 3 2 0 1 9 5 2
3 Sławomir Rasiewicz 3 3 1 0 2 5 8 1
4 Krzysztof Wróbel 0 3 0 0 3 0 12 0

Grupa 3

Daniel Holoyda 4 : 1
2016-09-24 11:50
Antoni Kowalski
Daniel Holoyda 4 : 2
2016-09-24 16:30
Piotr Murat
Antoni Kowalski 4 : 3 Piotr Murat
Paweł Rogoza 4 : 3
2016-09-24 16:30
Antoni Kowalski
Piotr Murat 2 : 4
2016-09-24 11:50
Paweł Rogoza
Daniel Holoyda 0 : 4 Paweł Rogoza

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Rogoza 9 3 3 0 0 12 5 3
2 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 8 7 2
3 Antoni Kowalski 3 3 1 0 2 8 11 1
4 Piotr Murat 0 3 0 0 3 7 12 0

Grupa 4

Karol Lelek 4 : 2 Jarosław Kowalski
Jarosław Kowalski 0 : 4 Marcin Nitschke
Karol Lelek 4 : 0
2016-09-24 14:10
Patryk Masłowski
Karol Lelek 4 : 1
2016-09-24 09:30
Marcin Nitschke
Patryk Masłowski 3 : 4
2016-09-24 11:50
Jarosław Kowalski
Marcin Nitschke 4 : 0 Patryk Masłowski

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Karol Lelek 9 3 3 0 0 12 3 3
2 Marcin Nitschke 6 3 2 0 1 9 4 2
3 Jarosław Kowalski 3 3 1 0 2 6 11 1
4 Patryk Masłowski 0 3 0 0 3 3 12 0

Rozgrywki pucharowe