Turniej: TOP 16 event 4 Masters Lublin

Informacje o turnieju

Nazwa
TOP 16 event 4 Masters Lublin
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Kevin Dabrowski
Turniej
2016-10-29 12:00 - 2016-10-30 20:00
Zapisy
2016-10-28 22:00 - 2016-10-29 00:00
Wpisowe
150 zł
Miejsce
Masters (Lublin)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk 20 Lublin 29-10-2016 10:41 Profil
2 Rafał Szymanek 58 Wrocław 29-10-2016 10:41 Profil
3 Paweł Balon 32 29-10-2016 10:41 Profil
4 Daniel Holoyda 11 Warszawa 29-10-2016 10:41 Profil
5 Piotr Olejnik 42 Wrocław 29-10-2016 10:42 Profil
6 Marcin Małyska 59 Lubartów 29-10-2016 10:41 Profil
7 Kacper Filipiak 4 Warszawa 29-10-2016 10:42 Profil
8 Mateusz Baranowski 3 Zielona Góra 29-10-2016 10:42 Profil
9 Paweł Rogoza 7 Szczecin 29-10-2016 10:42 Profil
10 Patryk Masłowski 9 Toruń 29-10-2016 10:42 Profil
11 Krzysztof Wróbel 23 Wrocław 29-10-2016 10:42 Profil
12 Sławomir Rasiewicz 34 29-10-2016 10:42 Profil
13 Karol Lelek 12 Józefosław 29-10-2016 10:42 Profil
14 Marcin Nitschke 5 Zielona Góra 29-10-2016 10:42 Profil
15 Piotr Murat 37 Lublin 29-10-2016 10:42 Profil
16 Marek Zubrzycki 24 29-10-2016 10:42 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Kacper Filipiak120
2Patryk Masłowski90
3Mateusz Baranowski
Daniel Holoyda
70
5Paweł Balon
Marcin Nitschke
Paweł Rogoza
Karol Lelek
50
9Krzysztof Wróbel30
10Piotr Murat30
11Michał Kotiuk30
12Sławomir Rasiewicz30
13Rafał Szymanek20
14Marek Zubrzycki20
15Piotr Olejnik20
16Marcin Małyska20

Breaki

Najwyższy break: 96 - Kacper Filipiak

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kacper Filipiak 96, 75, 75, 56, 51, 50, 49, 48, 48, 46, 45, 40
2 Mateusz Baranowski 91, 81, 80, 72, 51, 44, 43, 40
3 Daniel Holoyda 87, 48, 41
4 Marcin Nitschke 85, 76, 69, 52, 43
5 Patryk Masłowski 84, 67, 62, 52, 50
6 Krzysztof Wróbel 62, 44, 42
7 Karol Lelek 58, 52, 46, 41
8 Paweł Rogoza 57, 42
9 Michał Kotiuk 52
10 Piotr Murat 48
11 Rafał Szymanek 48
12 Paweł Balon 48

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
16
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
16
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 0 3
2 Paweł Rogoza 9 3 3 0 0 12 1 3
3 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 12 5 3
4 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 5 3
5 Marcin Nitschke 6 3 2 0 1 11 6 2
6 Karol Lelek 6 3 2 0 1 10 6 2
7 Patryk Masłowski 6 3 2 0 1 8 4 2
8 Paweł Balon 6 3 2 0 1 8 9 2

Grupa 1

Marcin Małyska 0 : 4 Marcin Nitschke
Marcin Nitschke 3 : 4 Daniel Holoyda
Piotr Murat 2 : 4 Daniel Holoyda
Marcin Małyska 0 : 4 Piotr Murat
Daniel Holoyda 4 : 0 Marcin Małyska
Piotr Murat 2 : 4 Marcin Nitschke

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 12 5 3
2 Marcin Nitschke 6 3 2 0 1 11 6 2
3 Piotr Murat 3 3 1 0 2 8 8 1
4 Marcin Małyska 0 3 0 0 3 0 12 0

Grupa 2

Karol Lelek 2 : 4 Kacper Filipiak
Piotr Olejnik 1 : 4 Krzysztof Wróbel
Kacper Filipiak 4 : 3 Krzysztof Wróbel
Kacper Filipiak 4 : 0 Piotr Olejnik
Piotr Olejnik 0 : 4 Karol Lelek
Krzysztof Wróbel 2 : 4 Karol Lelek

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 5 3
2 Karol Lelek 6 3 2 0 1 10 6 2
3 Krzysztof Wróbel 3 3 1 0 2 9 9 1
4 Piotr Olejnik 0 3 0 0 3 1 12 0

Grupa 3

Mateusz Baranowski 4 : 0 Marek Zubrzycki
Marek Zubrzycki 3 : 4 Sławomir Rasiewicz
Mateusz Baranowski 4 : 0 Sławomir Rasiewicz
Patryk Masłowski 4 : 0 Sławomir Rasiewicz
Mateusz Baranowski 4 : 0 Patryk Masłowski
Patryk Masłowski 4 : 0 Marek Zubrzycki

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 0 3
2 Patryk Masłowski 6 3 2 0 1 8 4 2
3 Sławomir Rasiewicz 3 3 1 0 2 4 11 1
4 Marek Zubrzycki 0 3 0 0 3 3 12 0

Grupa 4

Michał Kotiuk 4 : 1 Rafał Szymanek
Michał Kotiuk 2 : 4 Paweł Balon
Rafał Szymanek 1 : 4 Paweł Rogoza
Michał Kotiuk 0 : 4 Paweł Rogoza
Rafał Szymanek 3 : 4 Paweł Balon
Paweł Rogoza 4 : 0 Paweł Balon

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Rogoza 9 3 3 0 0 12 1 3
2 Paweł Balon 6 3 2 0 1 8 9 2
3 Michał Kotiuk 3 3 1 0 2 6 9 1
4 Rafał Szymanek 0 3 0 0 3 5 12 0

Rozgrywki pucharowe