Turniej: TOP 16 Event 5 - Konstancin Jeziorna

Informacje o turnieju

Nazwa
TOP 16 Event 5 - Konstancin Jeziorna
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Mateusz Nowak
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2017-01-07 10:00 - 2017-01-08 20:00
Zapisy
2016-12-02 08:41 - 2017-01-02 22:00
Miejsce
Snooker.Zone (Konstancin - Jeziorna)

Lista zapisanych

Turniej Zaproszeniowy

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk 20 Lublin 02-12-2016 08:43 Profil
2 Bartosz Utkowski 53 Radom 03-01-2017 09:04 Profil
3 Paweł Balon 32 02-12-2016 08:43 Profil
4 Daniel Holoyda 11 Warszawa 02-12-2016 08:43 Profil
5 Jarosław Kowalski 31 Warszawa 02-12-2016 08:43 Profil
6 Grzegorz Biernadski 43 Warszawa 02-12-2016 08:42 Profil
7 Piotr Olejnik 42 Wrocław 02-12-2016 08:44 Profil
8 Kacper Filipiak 4 Warszawa 02-12-2016 08:43 Profil
9 Mateusz Baranowski 3 Zielona Góra 02-12-2016 08:43 Profil
10 Paweł Rogoza 7 Szczecin 02-12-2016 08:44 Profil
11 Patryk Masłowski 9 Toruń 02-12-2016 08:44 Profil
12 Sławomir Rasiewicz 34 02-12-2016 08:43 Profil
13 Karol Lelek 12 Józefosław 02-12-2016 08:43 Profil
14 Marcin Nitschke 5 Zielona Góra 02-12-2016 08:42 Profil
15 Piotr Murat 37 Lublin 02-12-2016 08:42 Profil
16 Marek Zubrzycki 24 02-12-2016 08:43 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Mateusz Baranowski120
2Kacper Filipiak90
3Marcin Nitschke
Grzegorz Biernadski
70
5Marek Zubrzycki
Paweł Rogoza
Michał Kotiuk
Patryk Masłowski
50
9Daniel Holoyda
Karol Lelek
30
10Piotr Murat30
11Bartosz Utkowski30
12Paweł Balon20
13Piotr Olejnik20
14Jarosław Kowalski
Sławomir Rasiewicz
20

Breaki

Najwyższy break: 132 - Kacper Filipiak

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kacper Filipiak 132, 82, 80, 65, 57, 56, 53, 50, 46
2 Patryk Masłowski 108, 55, 54, 46
3 Marcin Nitschke 98, 72, 65
4 Mateusz Baranowski 85, 83, 70, 54, 47, 46, 44, 43, 43, 42
5 Daniel Holoyda 78, 48, 46, 42
6 Marek Zubrzycki 78, 56, 48, 44
7 Michał Kotiuk 74, 67, 41
8 Grzegorz Biernadski 69, 64, 63, 53, 50, 46, 43, 41
9 Paweł Rogoza 54, 51, 47, 43, 42, 41, 40
10 Karol Lelek 48, 47
11 Jarosław Kowalski 46

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
16
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
16
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 1 3
2 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 2 3
3 Grzegorz Biernadski 9 3 3 0 0 12 4 3
4 Paweł Rogoza 9 3 3 0 0 12 4 3
5 Marcin Nitschke 6 3 2 0 1 11 7 2
6 Patryk Masłowski 6 3 2 0 1 9 4 2
7 Michał Kotiuk 6 3 2 0 1 9 5 2
8 Marek Zubrzycki 6 3 2 0 1 8 6 2

Grupa 1

Mateusz Baranowski 4 : 0
2017-01-07 10:00
Piotr Murat
Piotr Olejnik 3 : 4
2017-01-07 14:00
Piotr Murat
Piotr Murat 1 : 4
2017-01-07 12:00
Michał Kotiuk
Piotr Olejnik 0 : 4
2017-01-07 10:00
Michał Kotiuk
Mateusz Baranowski 4 : 0
2017-01-07 12:00
Piotr Olejnik
Mateusz Baranowski 4 : 1
2017-01-07 14:00
Michał Kotiuk

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 1 3
2 Michał Kotiuk 6 3 2 0 1 9 5 2
3 Piotr Murat 3 3 1 0 2 5 11 1
4 Piotr Olejnik 0 3 0 0 3 3 12 0

Grupa 2

Kacper Filipiak 4 : 0
2017-01-07 12:00
Marek Zubrzycki
Karol Lelek 1 : 4
2017-01-07 10:00
Marek Zubrzycki
Karol Lelek 2 : 4
2017-01-07 14:00
Kacper Filipiak
Kacper Filipiak 4 : 0
2017-01-07 10:00
Jarosław Kowalski
Jarosław Kowalski 1 : 4
2017-01-07 14:00
Marek Zubrzycki
Jarosław Kowalski 1 : 4
2017-01-07 12:00
Karol Lelek

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 2 3
2 Marek Zubrzycki 6 3 2 0 1 8 6 2
3 Karol Lelek 3 3 1 0 2 7 9 1
4 Jarosław Kowalski 0 3 0 0 3 2 12 0

Grupa 3

Marcin Nitschke 3 : 4
2017-01-07 18:00
Grzegorz Biernadski
Daniel Holoyda 4 : 1
2017-01-07 18:00
Sławomir Rasiewicz
Grzegorz Biernadski 4 : 1
2017-01-07 16:00
Daniel Holoyda
Marcin Nitschke 4 : 1
2017-01-07 16:00
Sławomir Rasiewicz
Sławomir Rasiewicz 0 : 4
2017-01-07 20:00
Grzegorz Biernadski
Daniel Holoyda 2 : 4
2017-01-07 20:00
Marcin Nitschke

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Grzegorz Biernadski 9 3 3 0 0 12 4 3
2 Marcin Nitschke 6 3 2 0 1 11 7 2
3 Daniel Holoyda 3 3 1 0 2 7 9 1
4 Sławomir Rasiewicz 0 3 0 0 3 2 12 0

Grupa 4

Bartosz Utkowski 4 : 1
2017-01-07 20:00
Paweł Balon
Paweł Rogoza 4 : 1
2017-01-07 20:00
Patryk Masłowski
Bartosz Utkowski 0 : 4
2017-01-07 18:00
Patryk Masłowski
Paweł Balon 3 : 4
2017-01-07 18:00
Paweł Rogoza
Bartosz Utkowski 0 : 4
2017-01-07 16:00
Paweł Rogoza
Paweł Balon 0 : 4
2017-01-07 16:00
Patryk Masłowski

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Rogoza 9 3 3 0 0 12 4 3
2 Patryk Masłowski 6 3 2 0 1 9 4 2
3 Bartosz Utkowski 3 3 1 0 2 4 9 1
4 Paweł Balon 0 3 0 0 3 4 12 0

Rozgrywki pucharowe