Turniej: TOP 16 event 6 - Konstancin Jeziorna

Informacje o turnieju

Nazwa
TOP 16 event 6 - Konstancin Jeziorna
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PORS ****
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Mateusz Nowak
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2017-01-21 10:00 - 2017-01-22 20:00
Zapisy
2016-12-02 22:00 - 2017-01-13 22:00
Miejsce
Snooker.Zone (Konstancin - Jeziorna)

Lista zapisanych

Turniej Zaproszeniowy

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk 17 Lublin 02-12-2016 08:32 Profil
2 Felix Vidler 35 Warszawa 19-01-2017 10:31 Profil
3 Antoni Kowalski 34 Zielona Góra 02-12-2016 08:32 Profil
4 Daniel Holoyda 11 Warszawa 02-12-2016 08:32 Profil
5 Jarosław Kowalski 25 Warszawa 02-12-2016 08:32 Profil
6 Piotr Olejnik 30 Wrocław 02-12-2016 08:33 Profil
7 Kacper Filipiak 3 Warszawa 02-12-2016 08:33 Profil
8 Mateusz Baranowski 4 Zielona Góra 02-12-2016 08:32 Profil
9 Paweł Rogoza 7 Szczecin 02-12-2016 08:33 Profil
10 Patryk Masłowski 9 Toruń 02-12-2016 08:33 Profil
11 Krzysztof Wróbel 22 Wrocław 02-12-2016 08:32 Profil
12 Sławomir Rasiewicz 28 02-12-2016 08:33 Profil
13 Karol Lelek 10 Józefosław 02-12-2016 08:32 Profil
14 Marcin Nitschke 5 02-12-2016 08:32 Profil
15 Piotr Murat 29 Lublin 02-12-2016 08:32 Profil
16 Marek Zubrzycki 21 02-12-2016 08:35 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Mateusz Baranowski120
2Marcin Nitschke90
3Paweł Rogoza
Karol Lelek
70
5Kacper Filipiak
Patryk Masłowski
Jarosław Kowalski
Daniel Holoyda
50
9Michał Kotiuk30
10Krzysztof Wróbel30
11Marek Zubrzycki30
12Piotr Olejnik30
13Sławomir Rasiewicz20
14Piotr Murat20
15Antoni Kowalski
Felix Vidler
0

Breaki

Najwyższy break: 115 - Patryk Masłowski

# Imię i nazwisko Breaki
1 Patryk Masłowski 115, 65
2 Kacper Filipiak 97, 82, 76, 76, 53
3 Daniel Holoyda 79, 41
4 Mateusz Baranowski 76, 69, 64, 60, 49, 46, 45, 41, 40, 40
5 Paweł Rogoza 73
6 Marcin Nitschke 69, 68, 64, 61, 51, 48, 47, 45
7 Krzysztof Wróbel 67, 41
8 Karol Lelek 56, 55, 47, 42
9 Michał Kotiuk 51
10 Jarosław Kowalski 40

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
16
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
16
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 1 3
2 Karol Lelek 9 3 3 0 0 12 2 3
3 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 4 3
4 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 10 6 2
5 Patryk Masłowski 6 3 2 0 1 10 6 2
6 Marcin Nitschke 6 3 2 0 1 10 8 2
7 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 9 4 2
8 Jarosław Kowalski 6 3 2 0 1 9 7 2

Grupa 1

Felix Vidler 0 : 4
2017-01-21 10:00
Paweł Rogoza
Marek Zubrzycki 0 : 4
2017-01-21 10:00
Karol Lelek
Marek Zubrzycki 4 : 0
2017-01-21 16:45
Felix Vidler
Paweł Rogoza 4 : 2
2017-01-21 12:15
Marek Zubrzycki
Paweł Rogoza 2 : 4
2017-01-21 16:45
Karol Lelek
Felix Vidler 0 : 4
2017-01-21 12:15
Karol Lelek

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Karol Lelek 9 3 3 0 0 12 2 3
2 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 10 6 2
3 Marek Zubrzycki 3 3 1 0 2 6 8 1
4 Felix Vidler 0 3 0 0 3 0 12 0

Grupa 2

Krzysztof Wróbel 2 : 4
2017-01-21 19:00
Patryk Masłowski
Patryk Masłowski 2 : 4
2017-01-21 21:00
Mateusz Baranowski
Piotr Murat 0 : 4
2017-01-21 14:30
Patryk Masłowski
Mateusz Baranowski 4 : 0
2017-01-21 19:00
Piotr Murat
Krzysztof Wróbel 2 : 4
2017-01-21 14:30
Mateusz Baranowski
Piotr Murat 1 : 4
2017-01-21 21:00
Krzysztof Wróbel

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 4 3
2 Patryk Masłowski 6 3 2 0 1 10 6 2
3 Krzysztof Wróbel 3 3 1 0 2 8 9 1
4 Piotr Murat 0 3 0 0 3 1 12 0

Grupa 3

Sławomir Rasiewicz 2 : 4
2017-01-21 19:00
Michał Kotiuk
Sławomir Rasiewicz 2 : 4
2017-01-21 21:15
Jarosław Kowalski
Michał Kotiuk 1 : 4
2017-01-21 14:30
Jarosław Kowalski
Marcin Nitschke 2 : 4
2017-01-21 21:15
Michał Kotiuk
Jarosław Kowalski 1 : 4
2017-01-21 19:00
Marcin Nitschke
Marcin Nitschke 4 : 3
2017-01-21 14:30
Sławomir Rasiewicz

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marcin Nitschke 6 3 2 0 1 10 8 2
2 Jarosław Kowalski 6 3 2 0 1 9 7 2
3 Michał Kotiuk 6 3 2 0 1 9 8 2
4 Sławomir Rasiewicz 0 3 0 0 3 7 12 0

Grupa 4

Daniel Holoyda 1 : 4
2017-01-21 16:45
Kacper Filipiak
Daniel Holoyda 4 : 0
2017-01-21 12:15
Antoni Kowalski
Kacper Filipiak 4 : 0
2017-01-21 10:00
Antoni Kowalski
Antoni Kowalski 0 : 4
2017-01-21 16:45
Piotr Olejnik
Kacper Filipiak 4 : 0
2017-01-21 12:15
Piotr Olejnik
Daniel Holoyda 4 : 0
2017-01-21 10:00
Piotr Olejnik

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 1 3
2 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 9 4 2
3 Piotr Olejnik 3 3 1 0 2 4 8 1
4 Antoni Kowalski 0 3 0 0 3 0 12 0

Rozgrywki pucharowe