Turniej: TOP 16 runda 1 Wrocław

Informacje o turnieju

Nazwa
TOP 16 runda 1 Wrocław
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Krzysztof Wróbel
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2015-06-27 10:00 - 2015-06-28 20:00
Zapisy
2015-06-01 10:19 - 2015-06-26 22:00
Miejsce
Bandaclub (Wrocław)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Maciej Kusak 36 Warszawa 05-02-2016 10:40 Profil
2 Kacper Filipiak 3 Warszawa 05-02-2016 10:40 Profil
3 Mateusz Baranowski 4 Zielona Góra 05-02-2016 10:40 Profil
4 Paweł Rogoza 7 Szczecin 05-02-2016 10:40 Profil
5 Patryk Masłowski 9 Toruń 05-02-2016 10:39 Profil
6 Krzysztof Wróbel 22 Wrocław 05-02-2016 10:40 Profil
7 Maciej Michowski Gdańsk 05-02-2016 23:06 Profil
8 Sławomir Rasiewicz 28 05-02-2016 23:06 Profil
9 Karol Lelek 10 Józefosław 05-02-2016 23:06 Profil
10 Marcin Kolibski Janów Lub. 05-02-2016 23:06 Profil
11 Kamil Zubrzycki 05-02-2016 10:40 Profil
12 Marcin Nitschke 5 Zielona Góra 05-02-2016 23:06 Profil
13 Piotr Murat 29 Lublin 05-02-2016 23:05 Profil
14 Marek Zubrzycki 21 05-02-2016 10:41 Profil
15 Mariusz Sikorski Warszawa 05-02-2016 23:06 Profil

Wyniki


Notice: Undefined offset: 236 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 349

Notice: Undefined offset: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 349
MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Paweł Rogoza120
2Patryk Masłowski90
3Kacper Filipiak
Mateusz Baranowski
70
5Maciej Kusak
Marek Zubrzycki
Krzysztof Wróbel
Kamil Zubrzycki
50
9Marcin Nitschke30
10Karol Lelek30
11Marcin Kolibski30
12Sławomir Rasiewicz30
13Maciej Michowski
Piotr Murat
20
14 20
15 20

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
15
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
15
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 3 3
2 Krzysztof Wróbel 9 3 3 0 0 12 4 3
3 Patryk Masłowski 9 3 3 0 0 12 6 3
4 Maciej Kusak 6 3 2 0 1 11 7 2
5 Kamil Zubrzycki 6 3 2 0 1 10 5 2
6 Marek Zubrzycki 6 3 2 0 1 10 5 2
7 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 9 4 2
8 Mateusz Baranowski 6 3 2 0 1 9 7 2

Grupa 1

Mateusz Baranowski 4 : 0 Piotr Murat
Mateusz Baranowski 4 : 3 Karol Lelek
Piotr Murat 2 : 4 Patryk Masłowski
Patryk Masłowski 4 : 3 Karol Lelek
Mateusz Baranowski 1 : 4 Patryk Masłowski
Piotr Murat 2 : 4 Karol Lelek

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Patryk Masłowski 9 3 3 0 0 12 6 3
2 Mateusz Baranowski 6 3 2 0 1 9 7 2
3 Karol Lelek 3 3 1 0 2 10 10 1
4 Piotr Murat 0 3 0 0 3 4 12 0

Grupa 2

Sławomir Rasiewicz 0 : 4 Paweł Rogoza
Maciej Michowski 1 : 4 Kacper Filipiak
Paweł Rogoza 1 : 4 Kacper Filipiak
Maciej Michowski 0 : 4 Paweł Rogoza
Sławomir Rasiewicz 4 : 3 Maciej Michowski
Sławomir Rasiewicz 1 : 4 Kacper Filipiak

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 3 3
2 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 9 4 2
3 Sławomir Rasiewicz 3 3 1 0 2 5 11 1
4 Maciej Michowski 0 3 0 0 3 4 12 0

Grupa 3


Notice: Undefined index: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 552

Notice: Undefined index: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 550

Notice: Undefined index: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 552
Marcin Nitschke 4 : 0
1 : 4 Maciej Kusak
Marcin Nitschke 4 : 3 Maciej Kusak
Kamil Zubrzycki 4 : 1 Marcin Nitschke
Kamil Zubrzycki 4 : 0
Maciej Kusak 4 : 2 Kamil Zubrzycki

Wyniki rozgrywek grupy 3


Notice: Undefined offset: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 565
Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Maciej Kusak 6 3 2 0 1 11 7 2
2 Kamil Zubrzycki 6 3 2 0 1 10 5 2
3 Marcin Nitschke 6 3 2 0 1 9 7 2
4 0 3 0 0 3 1 12 0

Grupa 4


Notice: Undefined index: 236 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 550

Notice: Undefined index: 236 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 552

Notice: Undefined index: 236 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 550
1 : 4 Krzysztof Wróbel
Marcin Kolibski 4 : 2
0 : 4 Marek Zubrzycki
Marek Zubrzycki 4 : 1 Marcin Kolibski
Marcin Kolibski 1 : 4 Krzysztof Wróbel
Marek Zubrzycki 2 : 4 Krzysztof Wróbel

Wyniki rozgrywek grupy 4


Notice: Undefined offset: 236 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 565
Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Krzysztof Wróbel 9 3 3 0 0 12 4 3
2 Marek Zubrzycki 6 3 2 0 1 10 5 2
3 Marcin Kolibski 3 3 1 0 2 6 10 1
4 0 3 0 0 3 3 12 0

Rozgrywki pucharowe