Turniej: TOP 16 runda 2 Lublin

Informacje o turnieju

Nazwa
TOP 16 runda 2 Lublin
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2015-08-22 10:00 - 2015-08-23 20:00
Zapisy
2015-08-01 11:02 - 2015-08-21 22:00
Miejsce
Masters (Lublin)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk 17 Lublin 13-02-2016 22:46 Profil
2 Daniel Holoyda 11 Warszawa 13-02-2016 22:47 Profil
3 Maciej Kusak 36 Warszawa 05-02-2016 11:03 Profil
4 Kacper Filipiak 3 Warszawa 05-02-2016 11:03 Profil
5 Mateusz Baranowski 4 Zielona Góra 05-02-2016 11:03 Profil
6 Paweł Rogoza 7 Szczecin 05-02-2016 11:03 Profil
7 Patryk Masłowski 9 Toruń 05-02-2016 11:03 Profil
8 Krzysztof Wróbel 22 Wrocław 05-02-2016 11:03 Profil
9 Maciej Michowski Gdańsk 13-02-2016 22:47 Profil
10 Sławomir Rasiewicz 28 05-02-2016 11:03 Profil
11 Karol Lelek 10 Józefosław 13-02-2016 22:46 Profil
12 Marcin Kolibski Janów Lub. 13-02-2016 22:47 Profil
13 Marcin Nitschke 5 13-02-2016 22:46 Profil
14 Piotr Murat 29 Lublin 13-02-2016 22:46 Profil
15 Marek Zubrzycki 21 05-02-2016 11:03 Profil

Wyniki


Notice: Undefined offset: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 349
MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Kacper Filipiak120
2Krzysztof Wróbel90
3Paweł Rogoza
Patryk Masłowski
70
5Sławomir Rasiewicz
Maciej Kusak
Marek Zubrzycki
Mateusz Baranowski
50
9Michał Kotiuk30
10Daniel Holoyda30
11Maciej Michowski
Karol Lelek
30
12Marcin Nitschke20
13 20
14Marcin Kolibski20
15Piotr Murat20

Breaki

Najwyższy break: 103 - Kacper Filipiak

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kacper Filipiak 103, 84, 83, 80, 80, 76, 65, 59, 53, 50, 47, 46, 45, 43, 42
2 Mateusz Baranowski 65, 53, 42, 40
3 Marek Zubrzycki 61, 46, 45, 41, 40
4 Piotr Murat 58, 56
5 Paweł Rogoza 52, 48, 40
6 Krzysztof Wróbel 50, 47, 46, 46, 44, 43
7 Michał Kotiuk 47
8 Karol Lelek 47
9 Maciej Kusak 42

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
15
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
15
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Patryk Masłowski 9 3 3 0 0 12 4 3
2 Maciej Kusak 9 3 3 0 0 12 5 3
3 Marek Zubrzycki 9 3 3 0 0 12 5 3
4 Kacper Filipiak 6 3 2 0 1 11 5 2
5 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 11 6 2
6 Krzysztof Wróbel 6 3 2 0 1 11 7 2
7 Sławomir Rasiewicz 6 3 2 0 1 9 9 2
8 Mateusz Baranowski 6 3 2 0 1 8 8 2

Grupa 1

Mateusz Baranowski 4 : 1 Michał Kotiuk
Marcin Nitschke 3 : 4 Krzysztof Wróbel
Marcin Nitschke 3 : 4 Mateusz Baranowski
Marcin Nitschke 2 : 4 Michał Kotiuk
Krzysztof Wróbel 4 : 0 Mateusz Baranowski
Krzysztof Wróbel 3 : 4 Michał Kotiuk

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Krzysztof Wróbel 6 3 2 0 1 11 7 2
2 Mateusz Baranowski 6 3 2 0 1 8 8 2
3 Michał Kotiuk 6 3 2 0 1 9 9 2
4 Marcin Nitschke 0 3 0 0 3 8 12 0

Grupa 2

Kacper Filipiak 4 : 1 Karol Lelek
Maciej Kusak 4 : 1 Karol Lelek
Maciej Kusak 4 : 1 Piotr Murat
Piotr Murat 0 : 4 Kacper Filipiak
Maciej Kusak 4 : 3 Kacper Filipiak
Piotr Murat 2 : 4 Karol Lelek

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Maciej Kusak 9 3 3 0 0 12 5 3
2 Kacper Filipiak 6 3 2 0 1 11 5 2
3 Karol Lelek 3 3 1 0 2 6 10 1
4 Piotr Murat 0 3 0 0 3 3 12 0

Grupa 3


Notice: Undefined index: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 552

Notice: Undefined index: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 550
Patryk Masłowski 4 : 1 Sławomir Rasiewicz
Daniel Holoyda 4 : 2
Patryk Masłowski 4 : 1
3 : 4 Sławomir Rasiewicz
Sławomir Rasiewicz 4 : 2 Daniel Holoyda
Patryk Masłowski 4 : 2 Daniel Holoyda

Wyniki rozgrywek grupy 3


Notice: Undefined offset: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 565
Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Patryk Masłowski 9 3 3 0 0 12 4 3
2 Sławomir Rasiewicz 6 3 2 0 1 9 9 2
3 Daniel Holoyda 3 3 1 0 2 8 10 1
4 0 3 0 0 3 6 12 0

Grupa 4

Maciej Michowski 1 : 4 Paweł Rogoza
Maciej Michowski 1 : 4 Marek Zubrzycki
Marcin Kolibski 1 : 4 Paweł Rogoza
Marcin Kolibski 2 : 4 Maciej Michowski
Marcin Kolibski 1 : 4 Marek Zubrzycki
Marek Zubrzycki 4 : 3 Paweł Rogoza

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marek Zubrzycki 9 3 3 0 0 12 5 3
2 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 11 6 2
3 Maciej Michowski 3 3 1 0 2 6 10 1
4 Marcin Kolibski 0 3 0 0 3 4 12 0

Rozgrywki pucharowe