Turniej: TOP 16 runda 3 Wrocław

Informacje o turnieju

Nazwa
TOP 16 runda 3 Wrocław
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Krzysztof Wróbel
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2015-09-12 10:00 - 2015-09-13 20:00
Zapisy
2015-09-01 11:08 - 2015-09-11 22:00
Miejsce
Bandaclub (Wrocław)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk 17 Lublin 13-02-2016 22:49 Profil
2 Daniel Holoyda 11 Warszawa 13-02-2016 22:49 Profil
3 Jarosław Kowalski 25 Warszawa 05-02-2016 11:08 Profil
4 Maciej Kusak 36 Warszawa 05-02-2016 11:09 Profil
5 Kacper Filipiak 3 Warszawa 05-02-2016 11:08 Profil
6 Mateusz Baranowski 4 Zielona Góra 05-02-2016 11:09 Profil
7 Paweł Rogoza 7 Szczecin 05-02-2016 11:08 Profil
8 Patryk Masłowski 9 Toruń 05-02-2016 11:09 Profil
9 Krzysztof Wróbel 22 Wrocław 13-02-2016 22:48 Profil
10 Maciej Michowski Gdańsk 05-02-2016 11:28 Profil
11 Sławomir Rasiewicz 28 13-02-2016 22:49 Profil
12 Karol Lelek 10 Józefosław 13-02-2016 22:49 Profil
13 Marcin Kolibski Janów Lub. 13-02-2016 22:50 Profil
14 Piotr Murat 29 Lublin 05-02-2016 11:08 Profil
15 Marek Zubrzycki 21 13-02-2016 22:49 Profil

Wyniki


Notice: Undefined offset: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 349
MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Mateusz Baranowski120
2Kacper Filipiak90
3Jarosław Kowalski
Maciej Kusak
70
5Piotr Murat
Paweł Rogoza
Maciej Michowski
Patryk Masłowski
50
9Krzysztof Wróbel30
10Daniel Holoyda30
11Marcin Kolibski30
12 30
13Marek Zubrzycki20
14Sławomir Rasiewicz
Karol Lelek
20
15Michał Kotiuk20

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
15
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
15
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 0 3
2 Maciej Kusak 9 3 3 0 0 12 5 3
3 Patryk Masłowski 9 3 3 0 0 12 9 3
4 Piotr Murat 6 3 2 0 1 11 6 2
5 Jarosław Kowalski 6 3 2 0 1 10 6 2
6 Mateusz Baranowski 6 3 2 0 1 9 5 2
7 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 9 9 2
8 Maciej Michowski 6 3 2 0 1 8 9 2

Grupa 1

Michał Kotiuk 1 : 4 Jarosław Kowalski
Michał Kotiuk 0 : 4 Mateusz Baranowski
Michał Kotiuk 2 : 4 Krzysztof Wróbel
Jarosław Kowalski 2 : 4 Krzysztof Wróbel
Krzysztof Wróbel 1 : 4 Mateusz Baranowski
Jarosław Kowalski 4 : 1 Mateusz Baranowski

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Jarosław Kowalski 6 3 2 0 1 10 6 2
2 Mateusz Baranowski 6 3 2 0 1 9 5 2
3 Krzysztof Wróbel 6 3 2 0 1 9 8 2
4 Michał Kotiuk 0 3 0 0 3 3 12 0

Grupa 2


Notice: Undefined index: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 552

Notice: Undefined index: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 550

Notice: Undefined index: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 552
Sławomir Rasiewicz 3 : 4
0 : 4 Kacper Filipiak
Maciej Michowski 4 : 2
Maciej Michowski 0 : 4 Kacper Filipiak
Sławomir Rasiewicz 0 : 4 Kacper Filipiak
Sławomir Rasiewicz 3 : 4 Maciej Michowski

Wyniki rozgrywek grupy 2


Notice: Undefined offset: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 565
Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 0 3
2 Maciej Michowski 6 3 2 0 1 8 9 2
3 3 3 1 0 2 6 11 1
4 Sławomir Rasiewicz 0 3 0 0 3 6 12 0

Grupa 3

Karol Lelek 1 : 4 Piotr Murat
Piotr Murat 4 : 1 Daniel Holoyda
Patryk Masłowski 4 : 3 Piotr Murat
Daniel Holoyda 4 : 2 Karol Lelek
Karol Lelek 3 : 4 Patryk Masłowski
Daniel Holoyda 3 : 4 Patryk Masłowski

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Patryk Masłowski 9 3 3 0 0 12 9 3
2 Piotr Murat 6 3 2 0 1 11 6 2
3 Daniel Holoyda 3 3 1 0 2 8 10 1
4 Karol Lelek 0 3 0 0 3 6 12 0

Grupa 4

Maciej Kusak 4 : 2 Marek Zubrzycki
Marek Zubrzycki 3 : 4 Paweł Rogoza
Paweł Rogoza 1 : 4 Maciej Kusak
Marek Zubrzycki 3 : 4 Marcin Kolibski
Paweł Rogoza 4 : 2 Marcin Kolibski
Maciej Kusak 4 : 2 Marcin Kolibski

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Maciej Kusak 9 3 3 0 0 12 5 3
2 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 9 9 2
3 Marcin Kolibski 3 3 1 0 2 8 11 1
4 Marek Zubrzycki 0 3 0 0 3 8 12 0

Rozgrywki pucharowe